Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 30/04/2021)

Premýšľali ste niekedy, aké to je, aby stare, rozšírené oči, out veľký obrázok okna ako svet vírov od? Čo takto sa ukolísať k spánku trvalému hojdanie vlaku, pretože trundles dole stopu? cestovanie vlakom je veľmi bežný spôsob prepravy po celej Európe, a možno jeden z najlepších spôsobov, ako to docieliť, je pomocou lôžkovým vlakom. tieto vlaky, ktoré zvyčajne vzlietajú neskoro popoludní a cestujú cez noc, ponúkajú úplne iný zážitok ako štandard zážitok z jazdy vlakom. Zhromaždili sme najlepší spiace vlaky v Európe pre vás. Z Talianska do Francúzska, tu je našich šesť najlepších európskych nočných vlakov.

 

Špičkový spací vlak 1: Miláno Do Palerma

Ak ste niekedy snívali o prežívaní talianskeho vidieka, Tento pražec vlak je jedným z najlepších spôsobov, ako to urobiť tak,. Napriek tomu cesta vlakom trvá neuveriteľných dvadsať hodín od začiatku do konca, vlak je priama a existuje viacero možností pre lôžkovými kabínami. Vstupenky sú k dispozícii aj prostredníctvom Thelle, ktorý prevádzkuje aj vstupenky do Benátok.

Ak hľadáte, ako ušetriť peniaze, Môžete si vybrať pohovku pre štyri osoby, ktorý funguje ako akési mini opcie podvaly. Avšak, ak hľadáte získať nejaké vážne uzatváracie oči, môžete sa rozhodnúť rozdeliť kabínu pre tri osoby s priateľmi – alebo dokonca cudzinci, a lístok bude stáť za 50 eur. To je úplne zjednávať! Ak hľadáte mať viac deluxe situáciu, môžete tiež vyhradiť jeden spáč v rámci osemdesiat eur. Aj keď nenájdete žiadne kúpeľňou, budete si môcť vychutnať spánok v pokoji za relatívne lacnú cenu.

Táto cesta vidí obrovský pás Taliansko, pretože sa dostanete od Milána po celú cestu až ku špičke kufra krajiny. Pozdĺž cesty, dostanete rozsiahle výhľady na pobrežie a kopce Toskánska. Toto je, samozrejme, okrem mramorovaných sôch Ríma a jeho histórie.

Vstupenky na Miláno do Ríma

Vstupenky na Florencia - Rím

Vstupenky do Pisa do Ríma

Vstupenky na Neapol do Rím

 

Sleeper Train to Palermo

 

Špičkový spací vlak 2: Zürich do Hamburgu

Naša druhá voľba pre najlepšie lôžkovým vlakom v Európe je jedným beží od Zürichu, Švajčiarsko do Hamburgu, Nemecko. Ak hľadáte spací vlak, budete chcieť, aby zvážila Nightjet. Aj keď existuje viac nonstop dostupné možnosti pre daný vlak, možno budete chcieť, aby zvážila ísť cez cestu, ktorá dáva vám zmení. Krajina je krásna, a vlak meandruje početné malé dediny pozdĺž cesty, vrátane mesta Hannoveru. Tieto mestá sú dobre stojí za zastávku na ceste, ak máte čas. Nezabudnite nádherný výhľad z Álp, ktoré budete môcť zažiť.

Ešte lepšie, potom, čo ste urobil si cestu do Hamburgu ste kúsok od Berlína. Súčasné hlavné mesto Nemecka je známe svojimi nočnými klubmi s kyčlom a absolútnym nasadením pre kultúru bedier. Užite si pouličné umenie a skvelá káva, keď premýšľate o graffitovaných zvyškoch berlínskeho múru.

Vstupenky na Zurich To Bern

Ženeva To Bern vstupenky

Vstupenky na Interlaken To Bern

Vstupenky na Zürich do Hamburg

 

Hamburg sunset

Špičkový spací vlak 3: Brusel Do Viedne

Bruselská do Viedne European pražec vlak je populárny cesta spájajúca Belgicku s Rakúskom. V závislosti od vybraného vlaku, beží pomerne pomaly od popoludnia a prichádza skoro, a je to štrnásť hodín’ cestovný čas. To je oveľa jednoduchšie, než žalúdok, povedať, dvadsať hodín požadovaných nočným vlakom z Milána na trasu Palermo.

S takou krátku dobu pre železničnú dopravu, nebudete musieť zdržiavať príliš dlho pri jedálenskom vozu, určite sa však môžete tešiť na vybavenie, ktoré ponúkajú rôzne triedy.

Akonáhle ste vo Viedni, môžete zažite pravú kultúru kávy, as Viedeň sa etablovala ako centrum európskej kávy.

Vstupenky Brusel - Bruggy

Vstupenky na Antverpy do Bruggy

Vstupenky Brusel - Viedeň

Vstupenky na Gent do Bruggy

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Špičkový spací vlak 4: Londýn do Edinburghu

Tento slávny smerovanie beží šesťkrát týždenne. Tiež volal Caledonian Sleeper, táto služba podvalov spája luxus s efektivitou nákladov. Môžete nájsť ponuky, ktoré obsahujú potraviny, nápoje, a samozrejme, spacie kabíny.

Ak hľadáte k návšteve Londýna počas vašej cesty, môžete vždy rozhodnúť vziať Eurostar z kontinentálnej Európy. Jedná sa o nákladovo efektívny a jednoduchý spôsob, ako si cestu cez kanál z Francúzska do Anglicka. Vstupenky sú k dispozícii aj z iných miest, ako napríklad Amsterdam.

Ak hľadáte dôvod na vyzdvihnutie túto trasu, ktorú, Pamätajte, že Edinburgh je domov Harryho Pottera, známy tvorba JK Rowling. Nájdete tu aj ďalšie smerovanie do vysočiny, ako je Fort William, pre tento autentický škótska skúsenosť. Funguje to pre nás!

Vstupenky na Amsterdam - Londýn

Vstupenky do Paríž - Londýn

Vstupenky Berlín - Londýn

Vstupenky Brusel - Londýn

 

 

Čestné uznanie 5: Paríž do Mníchova

Aj keď sa tento výlet technicky nespĺňa ako vlaková trať na spanie, pretože nezahŕňa úplnú spanie, denne vedie niekoľko trás.

Samozrejme, Paríž je mesto svetiel a je jedným z najromantickejších miest na svete, takže by to malo absolútne zlé miesto na vašej európskej dovolenku. To je pravda, či už je to vaša prvá návšteva alebo váš stý.

medzitým, Mníchov je doma na Oktoberfest. Tento festival sa stane byť jeden z mojich obľúbených všetkých dôb – to je nedisciplinovaný udalosť tisícok. S tisíckami návštevníkov ročne a nepreberné množstvo aktivít, z ktorých si vybrať, Mníchov stojí za miesto na vašom zozname.

Vstupenky na Dusseldorf - Mníchov

Vstupenky na Drážďany do Mníchov

Vstupenky do Paríž - Mníchov

Bonn to Mníchov vstupenky

 

Munich skyline

Čestné uznanie 6: Kodaň Do Berlína

Ide o ďalší čestné uznanie kvôli neštandardným spáč vlaková skúseností, ale stojí to za čas jednoducho preto, že sa ocitnete na ceste po najkrajších terénoch v Európe. Dánsko je jedinečný mix škandinávskeho vplyvu a kontinentálne európskej kultúry a nemali nechať ujsť. Trasa sa tiež začína veľmi blízko Malmo, ktoré je krásnym mestom na návštevu a tretím najväčším vo Švédsku.

Aj keď nenájdete plné ležadlový vozeň v tomto vlaku, nočné smerovanie nájdete každý deň. Tie vám umožní odísť v noci a príchod v ranných hodinách osvieženie na deň prísť. Pre najlepší zážitok s non-lôžkovým vlakom, budete si chcieť rezervovať lístok prvej triedy. Tieto vstupenky často prichádzajú s rastúcimi výhodami, ako napríklad batožina naviac, zahrnutá strava, a viac súkromných zážitkov z kabíny.

Vstupenky na Frankfurt - Berlin

Vstupenky na trase Kodaň - Berlín

Vstupenky na Hanover do Berlín

Vstupenky na Hamburg - Berlín

 

Sleeper Train to Berlin

Pri cestovaní po celom Európa vlakom ste úplne na výber. Či už je to v Škótsku alebo v Španielsku, Nórsko, alebo Švédsko, lôžkové vlaky sú jedny z najlepších služieb okolo pricestuje budúci ráno svieži a pripravený pre svoj deň, aby sa. Aj keď máte nepreberné množstvo možností, ktoré máte k dispozícii, ako sú vlakové hotely alebo nočné pražce, Poľsko, Lisabon, alebo aj Moskva, urob si láskavosť a hit týchto šesť top spiace vlaky v Európe miesto. nebudete ľutovať!

 

Cestujte v noci a zarezervujte si svoje Sleeper vlaky Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Hore 6 Spiace vlaky v Európe na cestovanie” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text a dávajú nám úver s odkazujúce na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

  • Ak chcete byť láskavý ku svojim užívateľom, môžete ich viesť priamo do našich vstupných stránok vlakovej cesty.
  • V nasledujúcom odkaze, nájdete naše najobľúbenejšie trás vlakov – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- Tento odkaz je určený pre trasy vstupných stránok anglických, ale máme tiež https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, a môžete nahradiť es do fr alebo de a ďalších jazykov podľa vášho výberu.