Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 13/08/2021)

Harry Potter filmy boli najúspešnejšie filmovej série všetkých čias. Mnoho zo scén z filmov o Harrym Potterovi boli natočené v samotnom Londýne. Či už ste zarytým fanúšikom filmových alebo knižných sérií o Harrym Potterovi, Londýn je bezpochyby najlepším miestom na návšteve pre autentické Harry Potter skúseností. Chcete vedieť, čo 5 Miest k návšteve pre Harry Potter víkend v Londýne? Save A Train je zostavený tento zoznam, aby vaše kúzelnícke dobrodružstvo jednoduchšie a viac vzrušujúce!

 

1. Harry Potter Weekend: Warner Bros Studios Tour London

To je konečný zážitok v našich knihách! Pozri prvej ruky sady, kostýmy, a rekvizity použiť vo všetkých filmoch o Harrym Potterovi! Krok vnútri niektorých miestach filmu, vrátane; veľká sála, Dumbledore office, a Hagridova chata.

Kde nájsť to? hlava na viac ako na Warner Bros. Studios Tour London. The Making of Harry Potter je verejná atrakcia v Leavesden v juhovýchodnej Anglicku. Nesmie byť zamieňaná s čarodejníckym svetom Harryho Pottera z Universal Studios tematické parky. Je to stála expozícia ponúka autentický zákulisí pohľad na filmoch o Harrym Potterovi. Majú magický deň von s zákulisia turné filmoch o Harrym Potterovi v Warner Bros. Studio Tour London.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Studio tour, zatiaľ čo na Harry Potter víkend v Londýne

 

2. Harry Potter Weekend: Urvat nejaké Propagačné At Platform 9 3/4

Kings Cross Station je, samozrejme, východiskovým bodom pre študentov Rokfortskej školy čarov a kúziel, z ktorých jeho najslávnejšie žiak, Harry Potter, Attends. Na Bradavice Express odchádza z platformy 9 ¾.

Vnútri nádražie Kings Cross, hlavný vlaková stanica v Londýne, odkiaľ premávajú vlaky do Edinburghu a Škótska, a turistická atrakcia bola založená, s batožinový vozík polovica vložené do steny, kde si môžete re-nariadiť vlastné Harry Potter chvíľu.

Ak chcete ušetriť preťaženiu s frontami ľudí, toto je teraz možné nájsť v hlavnej hale oblasti Kings Cross nádražie, nie medzi platformami 9 a 10 ako by ste si mohli myslieť.

Medzi hodinami 9 som a 9 pm môžete platiť za profesionálneho fotografa a asistent vám pomôžu získať čo najlepšiu fotografiu, doplnený šatkou a / alebo prútikom Harryho Pottera. Stále môžete mať svoj vlastný fotografiu zadarmo tu.

Ak môžete navštíviť iba v špičkách a majú peniaze nazvyš, možno budete chcieť zvážiť zakúpenie spojovacieho prostriedku VIP Photo Pass. To zahŕňa platformu 9 ¾ šnúrka, tvoja fotografia, a skok do fronty, všetko za 20 £.

Stanica je teraz domovom obchode Harryho Pottera s názvom Platform 9 3/4 kde nájdete všetky svoje kúzelníkov pečiva. Môžete si dokonca kúpiť personalizovaný list z Rokfortu tu 15 libier alebo dokonca osobné Bradavice batožinového priestoru za £ 65!

Calais do Londýna Vlaky

Bruggy do Londýna Vlaky

Haagsky do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

 

Harry Potter víkend v Londýne

3. Pobyt: Sprievodca komora At The Georgian House Hotel

Každá izba je vybavená farebnými oknami, kamenné múriky, a posteľ s nebesami, zatiaľ čo Kachle na drevo, kotlíky, a gobelíny dokončiť očarujúce obraz v tomto hoteli v Londýne. To je zaručené, že sa budete cítiť čarovné.

Antwerp do Londýna Vlaky

Ghent do Londýna Vlaky

Middelburg do Londýna Vlaky

Leiden do Londýna Vlaky

 

 

4. Harry Potter Weekend: Mať drink v kotli

Čo je to Harry Potter víkend v Londýne, bez toho aby sa snažila kotol? Tento čarovný kokteil Skúsenosť je 1 hr 45 min pohlcujúce trieda Londýn. Don svoje rúcho, chyť prútiky, a pripravte sa na svoju najobľúbenejšiu hodinu elixírov, s týmto Immersive Čarovný koktail zážitky v dvoch, v kotlíku, Londýn.

Na vašej interaktívnej pracovnej stanici, dostanete vyskúšať svoje magické prútika naliatím welcome drink. Potom budete používať špeciálne molekulárnej mixológie zručnosti, aby variť svoje lahodné elixíry, z ktorých každý bude mať rôzne vlastnosti a efekty. Pripravte sa zmiešať nejaké kúzlo v Londýne najkúzelnejší skúseností koktail!

Čo je súčasťou?

  • 1 hodina 45 minúta pohlcujúci čarovný kokteil zážitok pre dvoch v kotlíku, Londýn
  • Práca magic prútika a šaty za predpokladu,
  • Vytvorte tri nápoja pomocou molekulárnej mixológie
  • Bez alkoholu, lepok, a vegánske možnosti sú k dispozícii
  • Skúsenosti darčekové balenie vrátane personalizované lístka a správy karty
  • zrušenie odškodnenie

Den Helder do Londýna Vlaky

Maastricht do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnom do Londýna Vlaky

Bonn do Londýna Vlaky

 

Prejsť na kotle na svojom Harry Potter víkend v Londýne

 

5. Pozri pamiatky z kníh a filmov na muklov vychádzka

Na 2.5 hodina mukel Walking Tour pokrýva mnohé z Londýna pamiatok v meste je uvedené v knihách, vrátane čísla 12 Grimmauldovo námestie a Ministerstvo mágie. Budete tiež navštíviť ulíc a uličiek, ktoré boli inšpiráciou pre mnoho z radu lokalít, ako je; Priečna ulica a Knockturn Alley. však, milujeme, ako to prehliadka nie je len dobre informovaný. Poskytuje tiež možnosť nahliadnuť do niektorej z historické stránky miniete cestou.

Dusseldorf do Londýna Vlaky

Essen do Londýna Vlaky

Munster do Londýna Vlaky

Leuven do Londýna Vlaky

 

Pozri pamiatky z kníh a filmov na muklov vychádzka

 

Pocit inšpiroval k vytvoreniu vlastnej magický vás po Londýne? Použite náš zoznam 5 Miest k návšteve pre Harry Potter víkend v Londýne, teraz. Rezervujte si lístok v priebehu niekoľkých minút pomocou Save A Train!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Miesta na návšteve pre vaše Harry Potter víkend v Londýne” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fharry-potter-weekend-london%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)