Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 13/08/2021)

Hario Poterio filmai buvo sėkmingiausias filmų serijos visą laiką. Daugelis scenų iš Hario Poterio filmų buvo nušautas pačiame Londone. Nesvarbu, ar esate užkietėjęs Hario Poterio filmų ar knygų serijos gerbėjas, Londonas yra neabejotinai geriausia vieta aplankyti už autentišką Hario Poterio patirties. Nori žinoti, kas 5 Lankytinos vietos jūsų Hario Poterio Savaitgalis Londone? Išsaugoti Traukinys sudarė šį sąrašą, kad jūsų burtininkų nuotykių lengviau ir labiau jaudinantis vienas!

 

1. Haris Poteris Savaitgalis: "Warner Bros studijos Turas Londonas

Tai yra pagrindinis patirtis mūsų knygų! Žiūrėti pirmų rankų rinkiniai, kostiumai, ir rekvizitas naudojamas visų Hario Poterio filmų! Žingsnis vidus kai kurias filmo vietas, įskaitant; Didžioji salė, Dumbldoro biuras, ir Hagrido trobelė.

Kur rasti tai? galvą virš į "Warner Bros. Studijos Turas Londonas. Hario Poterio kūrimas yra viešojo atrakcija Leavesden pietryčių Anglijoje. Negalima painioti su „Universal Studios“ Hario Poterio burtininkų pasauliu Atrakcionų parkai. Tai yra nuolatinis eksponatas siūlo autentiškas užkulisiuose žvilgsnis iš Hario Poterio filmų. Turi magišką dieną iš su užkulisiuose kelionė iš Hario Poterio filmų Warner Bros. Studija Turas Londonas.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Studija kelionė, o dėl Haris Poteris Savaitgalis Londone

 

2. Haris Poteris Savaitgalis: Patraukti kai merch At platforma 9 3/4

Kings Cross stotį, žinoma, išvykimo vieta studentams Hogvartsas, kurių jos garsiausių studentas, Haris Poteris, į dalyvavo. Į Hogvartso ekspresas nukrypsta nuo platformos 9 ¾.

Per Kings Cross stoties, majoras traukinių stotis Londone traukiniais į Edinburgo ir Škotijos, a turistų atrakcijos buvo įkurta, su Bagažo vežimėlis pusė įdėta į sieną, kur jūs galite iš naujo priimti savo Haris Poteris akimirka.

Norėdami išsaugoti spūstis su eilių žmonių, tai dabar galima rasti pagrindinėje salėje plotas Kings Cross stotyje, ne tarp platformų 9 ir 10 kaip manote.

Tarp valandų 9 esu ir 9 pm galite mokėti turėti profesionalų fotografą ir asistentas padės jums gauti geriausią įmanomą nuotrauką, su Hario Poterio šaliku ir (arba) lazdele. Jūs vis dar galite imtis savo nuotrauką čia nemokamai.

Jei jūs galite aplankyti tik piko metu ir turėti pinigų, kad atsarginis, galite apsvarstyti galimybę įsigyti „VIP Photo Pass“ dirželį. Tai apima platformą 9 ¾ lanyard, tavo nuotrauka, ir eilės šuolis, visi už £ 20.

Stotis yra dabar gyvena Hario Poterio parduotuvė pavadintas platforma 9 3/4 kur rasite visus savo burtininkų dirbiniai. Jūs netgi galite nusipirkti asmeninį Hogvartso laišką čia už £ 15 ar net asmeninį Hogvartso kamieno už £ 65!

Kalė į Londoną traukiniai

Briugė Londone Traukiniai

Hagos į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

 

Haris Poteris Savaitgalis Londone

3. Likti: Vedlys kameroje The Georgian House Hotel

Kiekviename kambaryje yra vitražai, akmens sienos, ir lovos su baldakimais, o medienos deginimas viryklės, statinės, ir gobelenų užbaigti kerintis vaizdas šiuo Londono viešbutyje. Tai garantuoja, kad jaustumėtės stebuklinga.

Antverpenas į Londoną traukiniai

Gentas į Londoną traukiniai

Midlsbras į Londoną traukiniai

Leiden į Londoną traukiniai

 

 

4. Haris Poteris Savaitgalis: Turi gerti katilą

Kas yra Haris Poteris Savaitgalis Londone be bandant katilas? Tai Magiškas Kokteilių Patirtis yra 1 HR 45 minutės svaiginančius klasė Londonas. Don savo mantijas, griebk savo lazdeles, ir pasiruoškite dar nuotaikingiausiai savo potions klasei, su šiuo Įtraukiantis Magical Cocktail patirtis po du katilą, Londonas.

Jūsų interaktyvioje darbo vietoje, gausite išbandyti savo stebuklinga lazdele pilant pasitikimo gėrimas. Tada naudoti specialius molekulinės mixology įgūdžius užvirinti savo skanus eliksyrai, kurių kiekvienas turi skirtingus bruožus ir poveikį. Pasiruoškite išmaišyti kai magija Londono labiausiai kerintis kokteilių patirties!

Kas įeina?

  • 1 valanda 45 minučių svaiginančius stebuklinga kokteilis patirtis du ne katilą, Londonas
  • Darbas magija lazdelės ir chalatai sąlyga
  • Sukurti tris gėrimus naudojant molekulinį mixology
  • Nealkoholinis, glitimo, ir visi veganų variantai yra prieinami
  • Patirtis dovana pakuotė, įskaitant asmeninį kuponą ir pranešimų kortelės
  • atšaukimas kompensacija

Den Helder į Londoną traukiniai

Mastrichtas į Londoną traukiniai

Kelnas į Londoną traukiniai

Bona į Londoną traukiniai

 

Eiti į katilai Jūsų Hario Poterio Savaitgalis Londone

 

5. Žiūrėti Lankytini iš knygų ir filmų A Muggle Walking Tour

Į 2.5 valandą Muggle ekskursija apima daugelį Londono orientyrai minima knygose, įskaitant numerių 12 Grimmauld Vieta ir Magijos ministerija. Jūs taip pat aplankyti gatves ir gatveles, kurie buvo už daugelį iš serijos vietose, pavyzdžiui, įkvėpimas; Diagon alėja ir Knockturn alėja. tačiau, mylime, kaip ši kelionė yra ne tik žinių. Ji taip pat suteikia įžvalgą kai kurie iš istorinės vietovės jums bus perduoti pakeliui.

Diuseldorfas į Londoną traukiniai

Esenas į Londoną traukiniai

Munster į Londoną traukiniai

Leuvenas į Londoną traukiniai

 

Žiūrėti Lankytini iš knygų ir filmų A Muggle Walking Tour

 

Jausmas įkvėpė sukurti savo stebuklinga jus aplink Londoną? Naudokite mūsų sąrašą 5 Lankytinos vietos jūsų Hario Poterio Savaitgalis Londone, dabar. Užsisakyti bilietą minučių pagalba Išsaugoti Traukinys!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Lankytinos vietos For Your Haris Poteris Savaitgalis Londone” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fharry-potter-weekend-london%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)