Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 29/10/2021)

Tänavakunst on tänapäevane kunstilise väljenduse vorm, mis muudab meie linnad kaunimaks. Hea tänaval seinamaaling võib ka inspireerida sa mõelda sotsiaalselt olulise teema või meelde teoseid klassikalise meistrid.

Euroopa linnad on täis suurepäraseid kohti pilgeni täis tänavakunst ja graffiti. Võite võtta pikki jalutuskäike läbi tänavate tulvil seinamaalingud ja ei saa kunagi igav. Siin on mõned põnev tänavakunst ja kus seda näha Euroopas:

 

Tänavakunst Londonis

London on üks kõige atraktiivseid linnu neile, kes hindavad tänavakunst ja kunstnikud ise. Hulgas tänavatel saab külastada, et saada oma annuse fantastiline kunst, Camden ja Shoreditch paistma. Kuid, Brick Lane ja Southbank on hästi tuntud sihtkohtades, ka. veel, kui otsite kõige kuulsam asukoha, pea Shoreditch.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Pariis

Paris on täis Tänavakunsti kuumas kohas, kuna tihti span kogu tänavatel. Head 10. ja 11. ringkonnad kaudu rue Saint-Maur. See on täis Shepard Fairey must-valge portreed seintel hoonete, mis muudab suurepärane jalutuskäigu. See 2km pikk tänav ristub rue Oberkampf, huvitav koht alates tänavakunsti perspektiivi.

Brüssel Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Marseille Pariisi rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

Berliin

Fascinating Street Art in berlin

 

Berliini East Side galerii on üks parimaid kohti maailmas neile, kes naudivad linnakunst. Linn ise on laialivalguv tänavakunst stseen, ehk kõige paremini illustreeritud Kreuzberg ja Mitte. On kaks linnaosade võluv sisemine koridorid ja ikooniks tänavakunsti tükki. Head ida lõppu Kreuzberg linnaosa leida parim kunsti.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Tänavakunst sisse Rooma

Rooma on olnud kivine tee nõustudes tänavakunst, kuid see ilus linn on nüüd lõpuks võimaldab linnakunst reklaamid end väljendada. Siin on mõned piirkonnad, kus tänavakunsti on järk-järgult koristuse üles. Kuid, parim koht külastada olla San Lorenzo, naabruses koos palju elavat graffiti. Kui te külastate Rooma otsivad ilusaid tänavakunst, keskenduda Via Enotri, Via Ausoni, Via dei Sardi ja Via dei Sabelli.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pisa Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

 

Graffiti Frankfurdis

Frankfurt on linn, mida ei pruugiks oodata tänavakunstihuviliste nimekirjast, sest see on rohkem Sterling maine on äri metropol. Kuid, võiks väita, et isegi linnades nagu, mis on vastuvõtlikud, millel on tugev tänavakunsti ekspressiooni, enamasti mässu kõrge elukallidus. Frankfurt on palju tänavakunsti ümber rongijaam ja kesklinna. Hall of Fame kohta Ratswegkreisel on teine ​​hea koht külastada.

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

 

Amsterdam

Amsterdam Central Station street art

 

Amsterdami tänavakunst stseen on üsna tugev, ja linna kunsti jõuab isegi muuseumiekspositsioonide korraldamine. Parim kohti Amsterdam tänava kunst on Spuistraat, Wijdesteeg, ja NDSM, sealhulgas kesklinn valdkondades. Võite võtta ka tänavakunsti tuur Amsterdami pearaudteejaam. Asjaolu, et selle reisi olemas ütleb teile piisavalt, kuidas uhked see linn on oma tänavakunsti.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Kopenhaageni

Kopenhaagen on hea linn, kui soovite vaata mõnda värvilist ja loominguline tänavakunst – isegi inimeste kodudes! Christiania on koht, kus leiad parimad tööd andekate linna kunstnikud, nii et veenduge, et te ei jätaks seda.

Hamburg Kopenhaagenisse rongid

Hannover sihtkohta Kopenhaagen rongid

Berlin Kopenhaagenisse rongid

 

 

Kui te olete valmis, et näha parimaid tänavakunsti Euroopas on pakkuda; kõik need linnad on kergesti kättesaadavad rongiga. Broneerige oma piletid õigeaegselt ja valmistuda lummatud!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)