Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 03/03/2023)

Aeg saada nende poole mütsid ja trampimine saapad pakitud! Oleme valvel Best festivalidel Euroopas ja kust neid leida. Kas olete valmis pidutsema oma teed läbi suvi ?

 

Best festivalid Euroopas: Creamfields, Daresbury, Ühendkuningriik

Mainstage of Creamfields Daresbury United Kingdom

 

Creamfields on üks parimaid festivalidel Euroopas ja Ühendkuningriigi suurim tants muusika festival. Kasutage oma panga Püha augustis ja piletit broneerima megapeole!

Nad on etapid pühendatud maja, EDM, tehno, trumm ja bass, transs, mustus, ja veel, tegemise Creamfields go-to festivali tantsumuusika fännid Suurbritannia.

Selle aasta 2019. aasta festivaliga kaasneb ainuõigus. Nad on ainsad võõrustada ikooniks tantsu supergroup Swedish House Mafia on Ühendkuningriik. Nad on ka hosting Deadmau5 ja esimene täitmist Cirez D & Adam Beyer.

Ühine 70,000 inimesed, kes tulevad tagasi igal suvel nautida ümbritsevat uue etapi, eepiline tootmise taset, valgus näitab, ja pürotehnika.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Best festivalid Euroopas: Primavera heli 2019. Barcelona, Hispaania

Jälgime armastav see festival kõigi põhjustel. Pealegi nende ultra segasena sõnumeid oma sotsiaalse meedia platvormidel viimastel päevadel, kuulujutud oli ringilt, mida "New Normal’ võib tähendada. Vaadake Primavera Facebooki leht näha, mida me mõtleme.

Mida me tõesti armastan küll, on see, et festival on näidanud selget kavatsust täita tööstuse kogu lubadust saavutada sugude võrdne esindatus lineups. Nad pakuvad üles plakati, mis on meelsasti un domineerivad mehed. Aga võibolla veelgi olulisem, see on üks, mis on teenitult asustatud mitmekesine tegevus, mis on osutunud tuleb väärt Lisamise viimastel aegadel, sõltumata soost, žanr, või põlvkond.

Sisuliselt loobub traditsiooniliste ühe või kahe headliners päevas valemiga, korraldajad on pakitud ülalt arve iga päev rikkalikult talent, sealhulgas meeldib Erykah Badu, Taltsutage Impala, Solange, Tulevik, Cardi B, Interpol, Janelle Monáe, Robyn, Nas, Christine ja Queens, James Blake, ja Mac DeMarco.

Vaata videot, kui vajate rohkem veenev!

 

 

Szigeti festival 2019. Budapest, Ungari

Sziget Festival outdoor experience

 

Szigeti on parim festivalid Euroopas on saar ja on täis muusikat, kultuur, armastus, ja vabadus! töö! Kus me registreerida? Hoia kuni, lähme teile mõned üksikasjad esimese.

Esimene Szigeti festival toimus juba 1993 väike kogumine ja sellest alates on kujunenud üks Euroopa suurimaid muusikafestivale. Igal aastal nad püüdma tuua Szitizens mõned suurimad nimed seal, ja vastuvõtva üle 1,000 näitab kogu 60 etappidel, jaoks 7 päeva sirge. rehydrate keegi?

Mis meile selle festivali juures meeldib ja mis neid meie jaoks eristab?

Kaal nad panna kunsti kui ka muusika. Seal on mitu kohtades sh tsirkus, teater, muuseum veerand, ja palju muud. Ja kunstnikest on pärit üle kogu maailma, et näidata oma andeid. Samuti on kodanikel ja kunstnikel võimalus teha koostööd, et luua meeldejäävat ja sisukat kunsti.

Kui see ei olnud piisavalt jahtunud, nad ka keskkonnasõbralik! Nad üritavad seda sõnumit edastada igal võimalusel ja paluvad festivalikülastajatel olla nii ökoteadlikud.

 

Tundes inspireeritud järgida muusika kaudu Euroopas ja vaata Best festivalid Euroopas? Siis broneerida rongipilet abiga Salvesta rong !

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-festivals-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)