Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 03/03/2023)

Čas, aby si tie klobúky na a Stomping topánky zabalené! Sme na pozore najlepších festivalov v Európe a kde ich nájsť. Ste pripravení na párty si cestu letné ?

 

Najlepšie festivaly v Európe: Krémové polia, Daresbury, Spojene kralovstvo

Mainstage of Creamfields Daresbury United Kingdom

 

Creamfields je jeden z najlepších festivalov v Európe a vo Veľkej Británii je najväčší tanečný hudba festival. Využite čo najviac štátny sviatok v auguste a rezervovať letenku na mega párty!

Majú fáza venovaná domu, EDM, techno, bubny a basy, vytrhnutiu, špina, a viac, Vďaka Creamfields cestách k festivalu tanečnej hudby ventilátorov Británii.

Festival tohto roku 2019 prichádza s atmosférou exkluzivity. Budú jediní hostiť kultové tanečné supergroup Swedish House Mafia sa v Spojené kráľovstvo. Budú tiež hostiť Deadmau5 a prvý výkon Cirez D & Adam Beyer.

Pripojiť sa k 70,000 ľudia, ktorí prichádzajú späť každé leto užiť pútavé novej etapy, epické úrovne produkcie, svetelné šou, a pyrotechnika.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Najlepšie festivaly v Európe: Zvuk Primavera 2019. Barcelona, Španielsko

Sme milujúci tento festival pre všetky typy dôvodov. Okrem ich ultra kryptických správ na svojich platformách sociálnych médií v posledných niekoľkých dňoch, povesti boli krúži o tom, čo, The New Normal’ by mohlo znamenať,. Odhlásiť sa Facebooková stránka Primavera aby videli, čo máme na mysli.

To, čo naozaj rád, hoci, je to, že festival bol preukázaný jasný zámer dodávať na priemysel-široký záväzok k dosiahnutiu rovnakého zastúpenia žien a mužov na lineups. Ktoré ponúkajú vytvoriť plagát, ktorý je príjemne un-dominujú muži. Ale možno ešte dôležitejšie, to je ten, ktorý je právom obsadený rôznorodých úkonov, ktoré sa osvedčili, aby bol hodný začlenenie cez nedávnej dobe, bez ohľadu na pohlavie, štýl, alebo generácie.

V podstate vzdáva tradičnej jeden alebo dva headlinerov denný vzorec, organizátori zabalené v hornej časti zákona za každý deň s množstvom talentov, vrátane likes Erykah Badu, Skrotiť Impala, Solange, budúcnosť, Cardi B, Interpol, Janelle Monáe, Robyn, at the, Christine a Queens, james Blake, a mac DeMarco.

Pozrite sa na video, ak budete potrebovať presvedčivejšie!

 

 

Ostrovný festival 2019. Budapešť, maďarsko

Sziget Festival outdoor experience

 

Sziget je najlepšie festivaly v Európe na ostrove a je naplnený hudbou, kultúra, milovať, a sloboda! práce! Kde sme sa zaregistrovať? zdvihnúť, poďme najprv vám niektoré detaily.

Prvý Sziget Festival bol organizovaný v roku 1993 ako malé stretnutia a od tej doby sa vyvinul do jedného z najväčších európskych hudobných festivalov. Každý rok sa snažíme priniesť Szitizens niektoré z najväčších mien vonku, a hostiteľa v priebehu 1,000 ukazuje naprieč 60 stupňa, pre 7 dni rovno. znovuzavodnit nikoho?

Čo sa nám na tomto festivale páči a čo ich pre nás odlišuje?

Hmotnosť dali na umenie, rovnako ako hudba. Existuje viacero miest, vrátane cirkus, divadlo, múzeum štvrťrok, a oveľa viac. Umelci a umelci pochádzajú z celého sveta mohli prejaviť svoje nadanie. Občania a umelci majú tiež príležitosti spolupracovať na tvorbe nezabudnuteľných a zmysluplných umelecké diela.

Ak to nebolo dosť v pohode, sú tiež ekologický! Snažia sa túto správu odovzdať, kedykoľvek môžu, a vyzvať návštevníkov festivalu, aby dbali na ekologické vedomie.

 

Pocit inšpirovalo k sledovať hudbu po Európe a vidieť to najlepšie festivalov v Európe? Potom si cestovný lístok pomocou Uložiť vlak !

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-festivals-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)