Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 02/08/2021)

Britský požehnal bohaté železničnej siete, ktorá ovplyvnila jeho sociálnej histórie a hospodárskeho rozvoja po celej generácie.

A ak ste železničné nadšenec, koľajnice UK dovolenka uľahčuje fascinujúce aktivity v miestach, celú cestu z Aberdeen do Penzance.

Takže ak svoje srdce o videnie Britániu vlakom, Tu je sedem ďalej a Tipy pre off-track.

 

  1. Centrálna stanica v Glasgow

Hosťujúci glasgowskej hlavnej železničnej stanici je potrebné - a to nielen to bude vás zavezú do Škótska scénické potešenie, ale má tiež 91 percent miera schválenie od watchdog Transport ostrenie, stanica Veliteľ Paul Lyons prevádzkuje štyri prehliadky denne a hrá v jeho vlastnej sérii BBC TV.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

  1. Birminghamská nová ulica

Birmingham New Street je ďalšou stanicou, ktorá sa môže pochváliť vysokou úrovňou spokojnosti zákazníkov. The West Midlands železničným uzlom bol úplne prestavaná v 2015 a môže sa pochváliť výber chladné reštaurácií, vrátane vlastného burgerového kĺbu Five Guys-ideálneho na zastávku v boxoch.

Lille do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnom do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

  1. Stanica Kings Cross

Žiadne skutočné železničnej nadšenec by opustiť Britániu, bez toho, aby dôkladne preskúmať londýnskej stanice Kings Cross. Je to vedľa Kings Cross Svätý Pancras Podzemná stanica, V jeho blízkosti je Regent park a Britská knižnica, a domov mystickej platformy 9 ¾, východiskovým bodom pre bradavice Express - dosť bolo povedané.

Antwerp do Londýna Vlaky

Haagsky do Londýna Vlaky

Bordeaux do Londýna Vlaky

Geneva do Londýna Vlaky

 

4. Raildar

Vlak app Raildar predstavuje živú mapu každého vlaku na UK železničná sieť - dynamická verzia dokonca zobrazuje vlaky pohybujú. fantasy app tento vlak milenca tiež zahŕňa rozvrhnutie tratí a spojovacie mapy - čo je to skvelý nápad!

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

5. ľahká četba

Ak túžite po strhujúcom čítanie železničnej súvisiace, Parallel Lines vidí autor Ian Marchant sa ironický pohľad na 175 rokov britského posadnutosti vlaky. Napísal s nadšením a humorom, je to inšpiratívne vhľad do British charakter a kultúra.

 

6. Čítanie pre rýdze nadšenci

V neskorej 19th a čoskoro 20th storočia, Železničná sprievodcovi George Bradshaw boli tieto aplikácie ich deň, a za predpokladu, že aktuálne informácie o vlakové trasy po Británii a v celej kontinentálnej Európe. Na apríl 1910 Sprievodca bol napísaný na neprekonateľnom vrchole britskej železničnej siete a stal sa bibliou pre fanúšikov železnice - tlačené vydania nájdete online na Amazone..

 

7. online learning

Bezplatný alebo cenovo dostupný prístup na internet je k dispozícii na mnohých britských vlakových trasách a centrách miest, takže ak vaše Cesta je súčasťou dlhšia pobytový, študovať na on-line stupňa s podobnými Anglia Ruskin dištančného vzdelávania môže pokračovať bez prerušenia. A je tu niečo, čo život tvrdiť o chatovanie na spolužiakov z rôznych krajín, zatiaľ čo vy váľať zotrvačnosťou a cez útesov.

 

Postupujte podľa nasledujúcich sedem zapnutie a vypnutie trati tipy na britskej železničnej dovolenku len tak nezabudnete - viď vás na stanici.

 

Máte tipy na cestovanie po železnici? Podeľte sa o ne v komentároch a ak vás potrebujeme vlak – ušetriť vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)