Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 02/08/2021)

Britský požehnal bohaté železniční sítě, která ovlivnila jeho sociální Dějiny a hospodářského rozvoje po celé generace.

A pokud jste železniční nadšenec, kolejnice UK Dovolená usnadňuje fascinující aktivity v místech, celou cestu z Aberdeen do Penzance.

Takže pokud své srdce o vidění Británii vlakem, Zde je sedm dál a Tipy pro off-track.

 

  1. Centrální nádraží v Glasgow

Hostující glasgowské hlavní železniční stanici je třeba - a to nejen to bude vás zavezou do Skotska scénické potěšení, ale má také 91 procent míra schválení od watchdog Transport ostření, stanice Velitel Paul Lyons provozuje čtyři prohlídky denně a hraje v jeho vlastní sérii BBC TV.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

  1. Birmingham New Street

Birmingham New Street je další stanice, která se pyšní vysokou úrovní spokojenosti zákazníků. The West Midlands železničním uzlem byl úplně přestavěna v 2015 a může se pochlubit výběr chladné restaurací, včetně vlastního hamburgeru Five Guys-ideální pro zastávku v boxech.

Lille do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

  1. Nádraží Kings Cross

Žádné skutečné železniční nadšenec by opustit Británii, aniž by důkladně prozkoumat londýnské nádraží Kings Cross. Je to vedle Kings Cross Svatý Pancras Stanice metra, V blízkosti je Regent Park a Britská knihovna, a domov mystické platformy 9 ¾, výchozím bodem pro Bradavice Express - řekl dost.

Antwerp do Londýna Vlaky

Haagský do Londýna Vlaky

Bordeaux do Londýna Vlaky

Geneva do Londýna Vlaky

 

4. Raildar

Vlak app Raildar představuje živou mapu každého vlaku na UK železniční síť - dynamická verze dokonce zobrazuje vlaky pohybují. fantasy app tento vlak milence také zahrnuje rozvržení tratí a spojovací mapy - co je to skvělý nápad!

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

5. lehká četba

Pokud toužíte po strhujícím čtení železniční související, Parallel Lines vidí autor Ian Marchant se ironický pohled na 175 let britského posedlosti vlaky. Napsal s nadšením a humorem, je to inspirativní vhled do British charakter a kultura.

 

6. Čtení pro ryzí nadšenci

V pozdní 19čt a brzy 20čt století, Železniční průvodci George Bradshaw byly tyto aplikace jejich den, a za předpokladu, že aktuální informace o vlakové trasy po Británii a v celé kontinentální Evropě. The duben 1910 průvodce byl napsán na nepřekonatelném vrcholu britské železniční sítě a stal se bible pro železniční fanoušky - najdete dotištěná vydání online na Amazonu.

 

7. Online učení

Bezplatný nebo cenově dostupný přístup k internetu je snadno dostupný na mnoha britských vlakových trasách a centrech měst, takže pokud vaše Cesta je součástí delší pobytový, studovat na on-line stupně s podobnými Anglia Ruskin distančního vzdělávání může pokračovat bez přerušení. A je tu něco, co život tvrdit o chatování na spolužáky z různých zemí, zatímco vy válet setrvačností a přes útesů.

 

Postupujte podle následujících sedm zapnutí a vypnutí trati tipy na britské železniční dovolenou jen tak nezapomenete - viz vás na nádraží.

 

Máte tipy na cestování po železnici? Podělte se o ně v komentářích a pokud vás Potřebujeme vlak – Ušetřit vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)