Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 02/08/2021)

Britanijos palaimino gausiai geležinkelių tinklo, kuris įtakos jo socialinę istorija ir ekonominės plėtros kartoms.

Ir jei jūs esate geležinkelio entuziastų, JK vežimo geležinkeliais šventė palengvina patrauklių veiklos vietose visą kelią nuo Aberdynas į Penzance.

Taigi, jei jūsų širdis rinkinys pamatęs Britaniją traukiniu, Čia yra septyni įjungimas ir Off-track patarimai.

 

  1. Glazgo centrinė stotis

Apsilankymas Glasgow Central Station yra būtina - ne tik ji sujungs jus į Škotijos Scenic malonumų, bet jis taip pat turi 91 proc patvirtinimo norma nuo watchdog transporto Focus, stotis meistras Paulius Lionas veikia keturios ekskursijos per dieną ir tai žvaigždžių savo "BBC TV serijos.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

  1. Birmingemas Nauja Gatvė

„Birmingham New Street“ yra dar viena stotis, pasižyminti aukštu klientų pasitenkinimu. Vakarų Midlandas geležinkelio mazgas buvo pilnai perstatyti į 2015 ir pasigirti pasirinkimą cool restoranai, įskaitant vidinį „Five Guys“ mėsainių patiekalą-puikiai tinka stotelėms.

Lilis į Londoną traukiniai

Kelnas į Londoną traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Liuksemburgas į Londonas traukiniai

 

  1. Kings Cross stoties

Pritrūko geležinkelio entuziastų būtų palikti Britaniją be kruopščiai tyrinėti Londono Kings Cross Station. Tai šalia Kings Cross Šv. Pankras Požeminė Stotis, netoli Regento parkas ir Britų biblioteka, ir mistinės platformos namai 9 ¾, išvykimo taškas Hogvartso Express " - pakankamai sakė.

Antverpenas į Londoną traukiniai

Hagos į Londoną traukiniai

Bordo į Londoną traukiniai

Ženevos į Londoną traukiniai

 

4. Raildaras

Traukinys programa Raildar yra gyva žemėlapį kiekvieno traukinio Karalystėje geležinkelių tinklas - dinaminis versija net rodo traukiniai juda. Šis traukinys meilužio fantazija programa taip pat apima bėgių išdėstymas ir jungiamosios žemėlapiai - koks nuostabus idėja!

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas Lionas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

5. šviesos skaitymas

Jei esate po kniedėmis geležinkeliais susijusių skaitymo, Lygiagrečių linijų mato autorius Ianas Marchant imtis ironiškas pažvelgti 175 metų Didžiosios Britanijos manija traukiniai. Parašė su aistra ir humoro, tai įkvepiantis įžvalgų Britų charakteris ir kultūra.

 

6. Skaityti tikrų entuziastų

Vėlyvą 19-oji ir anksti 20-oji šimtmečių, George Bradshaw geležinkelio vadovai buvo jų diena programos ir pateikė naujausią informaciją apie traukinių maršrutai aplink Britanijos ir visoje kontinentinėje Europoje. Į Balandis 1910 vadovas buvo parašytas nepralenkiamoje Didžiosios Britanijos geležinkelių tinklo viršūnėje ir tapo biblija geležinkelio gerbėjams - raskite pakartotinius leidimus internete „Amazon“.

 

7. Prisijungę mokymosi

Nemokama arba prieinama interneto prieiga yra lengvai prieinama daugelyje JK traukinių maršrutų ir miesto centrų, Taigi, jei jūsų kelionė yra dalis ilgesnės gyventi, studijuoja Online Laipsnis su, kad iš Anglia Ruskin nuotolinio mokymosi teig nenutrūktų. Ir kažkas gyvenimo, patvirtinantis apie kalbasi su klasiokais įvairiose šalyse, o jūs sukite aplink pakrantės ir visoje clifftops.

 

Sekite Šie septyni įjungti ir išjungti-kelio patarimai britų geležinkelių atostogų pasirinkimą - tave pamatyti stotyje.

 

Ar turite patarimų geležinkelių kelionės? Dalytis juos komentarų skiltyje, ir jei jūs reikia traukiniu – Išsaugoti traukinį.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)