Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 18/03/2022)

Ilgiausios kelionės traukiniais pasaulyje yra labai ilgos! Šie reisai gali užtrukti keletą dienų ir padengti tūkstančius mylių.

Taigi, čia yra reisai, kad imtis ilgiausiai Europa, Azija, Australija, ir JAV.

 

ilgiausių kelionių traukiniu pasaulyje

 

1: Trans-Siberian Express yra ilgiausia kelionė traukiniu

Atstumas: 5,722 mylios

Trukmė: 6 dienų +

Ilgiausiai traukiniu pasaulyje prasideda Maskvoje ir baigiasi Vladivostokas. Pirmiausia, jis perima 6 dienos baigti. Keleiviai dėl šio Europos kelionė eiti per keletą laiko zonų. Peizažai šioje kelionėje įtraukti Uralo kalnai ir Baikalo ežeras. Traukinių šią kelionę išvyksta kiekvieną 48 valandų.

 

dekoracijos ilgas traukinys važiuoja
Baikalo ežeras: giliausias pasaulio ežeras

2: Rytų & Rytų Express "

Atstumas: 1,200 mylios

Trukmė: 3+ dienų

Tai kelionės kelionės per Pietryčių Aziją iš Bankoko į Singapūrą. Traukinys sustoja prie Upės Kwai, ir Kvala Kangsaras. Kelionės trukmė yra arba 3 arba 4 dienų. Papildomai, kelionės paprastai imtis vietų savaitgaliais. Be to, apgyvendinimas yra privati ​​ir gražiai papuoštas. Kadangi apgyvendinimas yra kompaktiškas jis geriausiai tinka solo keliautojams.

Briuselis Lilis traukiniai

Antverpenas į Lilis traukiniai

Paryžius Lilis traukiniai

Lionas Lilis traukiniai

 

3: Kanados ilgiausias traukinys

Atstumas: 2,700 mylios

Trukmė: 3 dienų

Pirmiausia, nėra BEVIELIS INTERNETAS dėl šio tarpžemyninės kelionės. Taigi, būti pasirengę praleisti laiką žiūri dekoracijos. Nes kalnai, miškai, ir kita Kanados kraštovaizdis pamatysite yra dech. Kelionė prasideda Vankuveris ir baigiasi Toronte. Mėgaukitės patogūs miegamoji vieta automobilius, o jums žvilgsnius Briedis, elnias, ir net meškos.

 

4: California Zephyr ilgiausias traukinys

Atstumas: 2,348 mylios

Trukmė: 51 valandų

Ši kelionė yra žinomiausias, nes ji yra ilgiausiai JAV. Kelionė apima pionieriai, Rockies, ir kanjonai. Pagrindiniai sustoja šioje kelionėje yra Denver, Salt Lake miestas, reno, ir Sakramentas.

 

 

5: Indijos ir Ramiojo vandenyno: Sidnėjus į Pertas (Australija)

Atstumas: 2,704 mylios

Trukmė: 65 valandų

Tai ilgiausia kelionė traukiniu yra ilgiausia ruožas tiesia geležinkelio bėgių pasaulyje. Pirmiausia, Keleiviai gauti patirti kurios plotis Australija. Papildomai, peizaže yra kriokliai, miškai, ir mėlyni kalnai. Dėl savo ilgio, yra daug pagrindinių stotelių šioje maršrutas. Stotelių būti Sulaužyta kalva, Adelaidė, Barossa slėnis, Kalgoorlie, Virkite, ir Rawlinna. Traukinio bilietai už šią kelionę yra brangūs, kurių kainos prasideda ne daugiau $600.

 

6. vivek Express ": Dibrugarh į Kanyakumari (Indija)

Atstumas: 2,633 mylios

Trukmė: 82 valandų

Panašiai kaip Indijos ir Ramiojo vandenyno, šis traukinys yra ilgiausias traukiniu Indijoje. Nes jis keliauja po visą ilgį Indijoje ir turi Vidutinis greitis apie 32 Km per valandą. Skirtingai nuo kitų ilgai traukiniu bilietus Šis traukinys pradžios ne $10.

 

 

7: Paryžius-Maskva ilgiausias traukinys Express "

Atstumas: 1,998 mylios

Trukmė: 48 valandų

Nors šis traukinys yra ilgiausias Transeuropinė maršrutas trunka tik 2 dienos baigti. Traukinys išvyksta iš Prancūzijos sostinė ir atvyksta į Rusijos sostinę. Kadangi ši kelionė vyksta per Baltarusiją, jums reikės Baltarusijos vizos. Papildomai, norint įvažiuoti reikia vizos Rusija.

Lionas į Marselis traukiniai

Paryžius į Marselis traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Bordo į Marselis traukiniai

 

Užsisakykite ilgiausią kelionę traukiniu su Išsaugoti traukinys

Užsakymo ilgą kelionę traukiniu neturėtų užtrukti ilgą laiką. Štai kodėl Išsaugoti traukinio turime Greita bilietas pirkimo procesas.

 

Prisijunk prie mūsų svetainę dabar ir naudokitės 3 minučių rasti Pigiausia traukinio bilietą Jūsų kelionę. Bilietus galima įsigyti naudojant kredito korteles ir realiu laiku bankininkystės mokėjimus ir daug daugiau pasirinkimo Išsaugoti traukinį Interneto svetainė.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)