Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 03/12/2021)

Ar galite patikėti, kad vėl beveik tas metų laikas? Tai pats gražiausias metų laikas! Tikrai gauti į dvasios su geriausiais Kalėdų rinkų Vokietijoje! Nuo lapkričio pabaigos iki Kūčių, miesto aikštės visoje Vokietijoje šurmuliuoja kalėdiniai turgūs. Kaip vienas iš labiausiai branginama tradicijų Deutschland (Vokietija vokiečių kalba), didžiųjų miestų ir miestelių panašūs švęsti advento sezoną. Taigi patraukti karšto puodelis Glühwein ir parengti žiūrėti kaštonai skrudinimo ant atviros ugnies šiose negali praleisti atostogų karštieji.

 

1. Frankfurtas Römerberg ir Šv. Pauls Aikštėje Kalėdų Rinkos

Tai, kas geriausia Kalėdų rinkų Vokietijoje sapnai yra pagamintas iš. Escape Frankfurto šurmulio viduje miesto senamiestis, kuri virsta Kalėdų Dreamland per Kalėdų sezoną. Romerberg ir St. Pauls aikštė yra sudaryta iš vaizdingiausių puse rąstinių namų. Jie alsuoja medinių trobelių, kurioms su žiburiai, papuošalai, ir vainikai. Būtinai nepraleisti populiarus pealing varpų, Kūčių tradicijos, kurioje bažnyčios varpai senamiesčio žiedas iš harmonijos visame rajone už stebina koncertų patirties.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

Frankfurt Romerberg And St. Pauls are the Best Christmas Markets in Germany

 

2. Monschau Kalėdų mugė

Mažesnis reikalas nei Frankfurte, bet tik kaip stebuklinga! Tai mažas kaimelis glūdintis per kalnus palei Belgija sienos. Monschau atgyja per Kalėdas su geriausiais Kalėdų rinkų Vokietijoje.

Į miesto kalėdiniai papuošimai pasirodė toks populiarus, kad vietiniai gyventojai atvėrė metus rūmų Kalėdas. Taigi, jei jums nereikia ne patinka Kalėdos, tada tai tikrai ne vieta gyventi! Dienos kelionę iš Kelno arba Diuseldorfas, eiti žiūrėti miestą apšviesti ne twilight, o sukandžiota regiono Monschauer Dutchen spongecake ir gurkšnojant karšto vyno prieš jus galvą atgal į miestą. Su savo akmenimis gatves, sniego papildyta pusiau mediniai namai, ir likvidavimo upelio jis nieko nesiekia idiliškas.

Berlynas Acheno traukiniai

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Achenas Kelnas traukiniai

 

 

3. Rothenburg ob der Tauber Reiterlesmarkt

Tai neabejotinai vienas iš labiausiai paplitusių Europoje Nuostabios viduramžių miestų. Jis taip vaizdingas atrodo labiau kaip filmo rinkinys. Tai ypač aktualu, per Kalėdas ir pabrėžė talpinimas vieni iš geriausių Kalėdų rinkų Vokietijoje.

Vartų ir gynybos bokštų siluetas perteikia pasakos aurą. Kaip įvesti per vieną iš senųjų vartų, Jums bus iš karto jaučiasi saugus per laiko pagerbtas sienų šį romantiška vieta. Rotenburgas užkeikimas nugalėjo per pastaruosius 1,000 metų ir toliau skleidžia tarptautinius lankytojus.

Nuo 15 amžiuje, nuostabus Kalėdų rinka visada buvo šventinio Kalėdų funkcija. Ši rinka gali atrodyti 500 metų tradicija, ir nuo to laiko ji protingai pasikeitė labai mažai iš jos istorines šaknis. Daugybė kultūros renginiai vyksta kartu su šioje rinkoje. Rinkos akcentas, tačiau, yra išvaizda Rothenburg Rider, kuris taip pat davė šią prekiauti savo vardą. Istorinė kilmė vairuotojai ateina pas mus iš artimosios ir tolimoje praeityje. Mūsų protėviai tikėjo, kad jie buvo pasiuntiniai iš kito pasaulio, kas plūduriavo per dangų su mirusiųjų sielų žiemą. Tačiau šios mitinės charakterio įvaizdis pasikeitė per šimtmečius. Kadangi vienas naudojamas drebėti iš baimės prieš šį klaikus figūra, šiandien, jaunų ir senų laukiu savo sugrįžimo. Laukinis raitelis tapo draugiškas pasiuntinys.

Berlynas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Štutgartas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Miunchenas Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Frankfurtas prie Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Rothenburg Ob Der Tauber Germany

 

4. Miunchenas Marienplatz "Kalėdinis turgus

Miuncheno Kalėdų rinkų karalius ir vienas iš geriausių Kalėdų rinkų Vokietijoje. Tai Christkindlmarkt galima rasti Marienplatz, Miuncheno Pagrindinė aikštė, su puikūs prekystaliai pereinanti iš į netoliese prekybos gatvės taip pat.

Dėl savo centrinę vietą Miuncheno senamiestį, Tai pats labiausiai turistinių ir perkrautas rinkoje, bet jis yra populiarus dėl priežasčių,: vilkinti po prekystalio tradicinių rankų darbo amatų, skanių užkandžių, kuriuos reikia nusipirkti, ir pernelyg romantiškas Neues Rathaus fonas. Būtinai antis į Rathaus kieme, norėdami pamatyti daugiau prekystalių ir Christkindl pašte, kur galima gauti specialų Christkindl antspaudą jūsų atvirukai / laiškai.

PS: Gauti papildomą magišką vaizdą, įsitikinkite, kad įkopti St Peters Bažnyčios Bokšto po saulėlydžio, per!

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

Munichs Marienplatz

 

5. Niurnbergo Christkindlesmarkt

Niurnbergo Christkindlesmarkt, arba Niurnbergas Kalėdų Rinkos, yra neabejotinai labiausiai žinomų Vokietijos Kalėdų rinka. Kalėdų rinka Niurnbergo pagrindinės turgaus aikštės galima atsekti su dokumentais pirmą paminėti, kad per metus 1628, bet Nurembergers mano, kad jis datuojamas dar.

Išlaikant tradiciją yra būtina, ir prekystalių parduoda savo gaminius dauguma parduoti daiktus, kurie pagaminti regioniniu. patys net mediniai prekystaliai pagaminti iš regioniniu gaunamos eglės!

Jūs rasite 180 mediniai nameliai parduodančių viską nuo tradicinio slyvų vyrų, kurie papuošti Nurembergers namus ne Atkalėdis į Originalus Nuremberger, kad gali būti pavadintas tik kaip pvz, jei jie gaminami miesto ribose ir sveria būtent 23 gramų.

Brėmenas Niurnbergas traukiniai

Leipcigas Niurnbergas traukiniai

Hanoveris į Niurnbergo traukiniai

Hamburgas į Niurnbergo traukiniai

The Nuremberg Christkindlesmarkt is one of the Best Christmas Markets in Germany

 

Paruošta pajusti Kalėdų magija apsilankę geriausios Kalėdinės mugės Vokietijoje? Tada galvą virš į Išsaugoti traukinį ir užsisakyti bilietą minutes!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausia Kalėdų Rinkų Vokietijoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-christmas-markets-germany%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)