Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 18/02/2021)

Naujos geležinkelio linijos, pradėjo, apimantis Azerbaidžanas, Turkija, ir Gruzija. Linija apima daugiau 820 Kilometrų ir talpina krovinius be keleiviniai traukiniai. Pirmiausia, linija bus pirmasis prijungti Europą ir Kiniją, o apeinant Rusiją. Traukinys veiks iš Azerbaidžano sostinės Baku ir Gruzijos sostinėje Tbilisyje į Kars mieste Turley. Be to, Tai bus sumažinti kelionės laikas - tarp Europos geležinkelių infrastruktūros ir Kinijos geležinkelis. Azerbaidžano prezidentai, Turkija, ir Gruzija, taip pat Europos Sąjungos atstovai, dalyvavo naujojo geležinkelio linijos atidarymo.

 

Informacija apie traukinį

Pirmiausia, traukinys linija pradžių buvo planuojama paleisti į 2010 o paskui 2012. Tačiau, dėl linija ne einančios per Armėnija, Tiek JAV, tiek ES nebuvo finansiškai prisidėti ir tai sukelia vėlavimą. Papildomai, linija eina per šalis, kurios anksčiau turėjo savo sienos uždarytas vienas su kitu (datuojamas į Sovietų Sąjunga).

antra, eilutė, kurioje yra pavadintas "Eurazijos tiltas“, bus prijungti iš šalių jis eina per ekonomiką. Kinijos prekės gabenamos iš Kinijos į Europą šioje eilutėje taip mažai, kaip 12 dienų. Be to, į traukinys gabens 5 milijonų tonų krovinių per metus su šiuo numeriu tikimasi pereiti prie 17 mln laikui bėgant. Papildomai, Tai leis uosto įrankis Azerbaidžane iš didžiausių Kaspijos jūra regionas.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Azerbaidžanas neatskleidė visą kainą linijos, tačiau yra žinoma, kad jie paskolino Gruziją $775 finansuoti Gruzijos linijos dalis.

 

Kazachstanas

Kazachstanas jau įsitvirtino kaip naują "Šilko kelias"’ padidėjęs krovinių gabenimo aktyvumas tarp Europos ir Rumunijos Kinija. Istoriškai Kazachstanas tarnavo kaip jungiantis valstybės Europoje, Azija, ir Indija. Kazachstano krovinių vežimo veikla atsinaujino dėl to, kad ji sumažina Europos atstumą iki Azijos 10,000 kilometrų. Be to, Kazachstanas praleido daugiau nei $3 mlrd jos geležinkelio linijų. Tai įtraukia $250 milijonų išleista Khorgos Vartai. Šie vartai leidžia Kinijos traukiniams pervežti savo prekes į Europos traukinius, išvengiant poreikio keisti linijas.

 

Kinija dabar valdo 49% iš Khorgos Vartai, kad yra dalis naujojo traukinio nuorodą

 

Citatos, susiję su nauja traukinių linija

Pirmiausia, Azerbaidžano prezidentas pakomentavo traukinyje

Baku-Tbilisis-Kars geležinkelio yra trumpiausias ir labiausiai patikimas ryšys tarp Azijos ir Europos

Papildomai, Europos Sąjunga komentarų

Iš Baku-Tbilisis-Kars geležinkelio atidarymas yra svarbus žingsnis transporto jungčių į Europos Sąjungą susiejimas, Turkija, Gruzija, Azerbaidžanas, ir Centrinės Azijos ... palei senovės Šilko kelias,

 

Pirkti traukinio bilietus

Kadangi jūs esate jau čia, kodėl gi ne imtis 3 minučių rasti geriausią traukinio bilietą už savo kitą kelionę? Kur jūs bebūtumėte planuoja keliauti po Europą mes galime padėti jums rasti bilietus. Nesvarbu, ar jūs ieškote norėdami pamatyti Alpes Šveicarija ir Italija arba galbūt aplankyti tokias šalis kaip Belgija ir Vengrija mes jus apėmėme. Užsisakykite traukinio bilietus dabar. Mokėti už bilietus, naudojant visas žinomiausių mokėjimo būdus

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)