Час читання: 3 хвилин
(Останнє оновлення:: 18/02/2021)

Нова лінія поїзд почав, охоплює Азербайджан, індичка, і Грузія. лінія прикриває 820 Кілометри і вміщує вантажів на додаток до пасажирські поїзди. по-перше, лінія буде першим з'єднати Європу і Китай в той час як в обхід Росії. The train will operate from Azerbaijan’s capital Baku and the Georgian capital Tbilisi to the city of Kars in Turley. крім того, Це призведе до скорочення час у дорозі між європейською залізничною інфраструктурою та Китайська залізниця. президенти Азербайджану, індичка, і Грузія, а також представники Європейського союзу, взяв участь у відкритті нової лінії поїзди.

 

Детальна інформація про потяг

по-перше, лінія поїзда спочатку планувалося запустити в 2010 а потім в 2012. проте, через лінії, що не проходить через Вірменію, як США і ЄС не зробили свою фінансову підтримку, і це викликало затримку. В додаток, лінія проходить через країни, які раніше мали свої кордону закриті один до одного (датований до Радянський Союз).

по-друге, the line which is named the «Євразійський міст», з'єднає економіки країн вона проходить через. китайський вантажі перевозяться з Китаю в Європу на цій лінії, як мало, як 12 днів. крім того, в поїзд відвезе 5 млн тонн вантажів на рік з цим номером як очікується, щоб перейти до 17 мільйонів протягом довгого часу. додатково, це зробить порт інструмент в Азербайджані найбільшого в Каспійське море область.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Азербайджан не розкрив повну вартість лінії, проте відомо, що вони надали Грузії $775 фінансувати грузинську частина лінії.

 

Казахстан

Казахстан в даний час утвердився в якості нового «Шовкового шляху’ з його посиленою вантажною активністю між Європою та Росією Китай. Історично Казахстан служив в якості сполучного держави для Європи, Азія, і Індія. Причиною відродження вантажної діяльності в Казахстані є те, що це зменшує відстань Європи до Азії 10,000 кілометрів. крім того, Казахстан провів більше $3 мільярди на своїх залізницях. Це включає $250 мільйони, витрачені на Хоргос шлюз. Цей шлюз дозволяє китайським поїздам переправляти свої товари до європейських поїздів, уникаючи необхідності міняти лінії.

 

Китай в даний час володіє 49% Хоргос шлюзу, який є частиною нової лінії поїзди

 

Quotes regarding the new train line

по-перше, Президент Азербайджану прокоментував поїзд

Залізниця Баку-Тбілісі-Карс є найкоротшим і найбільш надійною сполучною ланкою між Азією і Європою

додатково, Європейський союз прокоментував

Відкриття залізниці Баку-Тбілісі-Карс є важливим кроком в транспортних з'єднаннях зв'язує Європейського Союзу, індичка, Грузія, Азербайджан, і Центральна Азія ... уздовж стародавнього Шовкового шляху,

 

Купити квитки на поїзд

Так як ви вже тут, чому б не взяти 3 хвилини, щоб знайти кращий квиток на поїзд для вашого наступного подорожі? Де б ти не був планує подорожувати по Європі ми можемо допомогти вам знайти квитки. Якщо ви шукаєте, щоб побачити Альпи Швейцарія і Італія or perhaps visit countries like Бельгія і Угорщина ми отримали ви охоплені. Замовляйте квитки на поїзд в даний час. Оплатити квитки, використовуючи всі найбільш відомі способи оплати

 

Ви хочете вставити в нашому блозі на сайті, натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Duk - (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / RU к / фру або / де і більше мов.