Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 18/02/2021)

Jaunu vilcienu līnija ir uzsākusi, aptverot Azerbaidžāna, Turcija, un Gruzija. Līnija aptver vairāk 820 Kilometri un uzņemti kravas papildus pasažieru vilcieni. Pirmkārt, līnija būs pirmais savienot Eiropu un Ķīnu, vienlaikus apejot Krieviju. Vilciens darbosies no Azerbaidžānas galvaspilsētas Baku un Gruzijas galvaspilsētas Tbilisi uz pilsētu Kars in Turley. Turklāt, Tas samazināt brauciena laiks starp Eiropas dzelzceļa infrastruktūru un Ķīnas dzelzceļš. Par prezidenti Azerbaidžāna, Turcija, un Gruzija, kā arī Eiropas Savienības pārstāvjiem, atklāšanā piedalījās jauno vilcienu līnijas.

 

Sīkāka informācija par vilcienu

Pirmkārt, vilciens līnija sākotnēji bija plānots uzsākt 2010 un pēc tam iekšā 2012. Tomēr, pateicoties līnija nav iet caur Armēnija, gan ASV un ES nav finansiālu ieguldījumu, un tas izraisīja aizkavēšanos. Papildus, līnija iet caur valstīm, kurām iepriekš bija savs robežas slēgts uz otru (iepazīšanās atpakaļ uz Padomju savienība).

otrkārt, līnija, kas ir nosaukta "Eirāzijas tilts', savienos valstu ekonomiku, tas iet cauri. ķīniešu preces tiek transportētas no Ķīnas uz Eiropu šajā līnijā, kā maz, kā 12 dienas. Turklāt, par vilciens pārvadās 5 miljonus tonnu kravu gadā, ar šo numuru, paredzēts, lai pārietu uz 17 miljoni laika gaitā. Turklāt, tas padarīs ostu instruments Azerbaidžānā lielākais Kaspijas jūra novads.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Azerbaidžāna nav atklājusi pilnās izmaksas līnijas tomēr ir zināms, ka viņi aizdeva Gruzijai $775 lai finansētu Gruzijas daļu no līnijas.

 

Kazahstāna

Tagad Kazahstāna ir izveidojusi sevi kā jauno "Silk Road’ ar pieaugošo kravu pārvadājumu aktivitāti starp Eiropu un Malaiziju Ķīna. Vēsturiski Kazahstāna kalpoja kā savienojuma stāvokli Eiropas, Āzija, un Indijā. Kazahstānas kravu pārvadājumu aktivitāte ir atjaunojusies tāpēc, ka tā samazina Eiropas attālumu līdz Āzijai par 10,000 kilometri. Turklāt, Kazahstāna ir pavadījis vairāk $3 miljardi tās dzelzceļa līnijas. Tas iekļauj $250 miljoni iztērēti par Khorgos Gateway. Šī vārteja ļauj ķīniešu vilcieniem pārsūtīt savas preces uz Eiropas vilcieniem, izvairoties no nepieciešamības mainīt līnijas.

 

Ķīna tagad pieder 49% no Khorgos Gateway, kas ir daļa no jaunās vilcienu saiti

 

Citāti par jauno vilcienu līnijas

Pirmkārt, Azerbaidžānas prezidents komentēja vilcienu

Baku-Tbilisi-Karsa dzelzceļa ir īsākais un drošākais saikne starp Āziju un Eiropu

Turklāt, Eiropas Savienība komentēja

No Baku-Tbilisi-Karsas dzelzceļa atvēršana ir nozīmīgs solis transporta starpsavienojumu savieno Eiropas Savienību, Turcija, Gruzija, Azerbaidžāna, un Centrālāzija ... pa seno Zīda ceļu,

 

Nopirkt vilciena biļetes

Tā kā jums jau ir šeit, kāpēc ne veikt 3 minūtes, lai atrastu labāko vilciena biļeti savu nākamo braucienu? Lai arī kur tu būtu plāno ceļot Eiropā mēs varam jums palīdzēt atrast biļetes. Vai jūs meklējat, lai redzētu Alpos Šveice un Itālija vai varbūt apmeklēt valstis, piemēram, Beļģija un Ungārija mēs jūs nodrošinām. Rezervējiet savu vilcienu biļetes tagad. Maksāt par biļetēm, kas izmanto visu lielāko zināmo maksāšanas metodes

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)