Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 18/02/2021)

Nová vlaková linka začala, pokrývajúci Azerbajdžan, Turecko, a Gruzínsko. Linka zahŕňa viac ako 820 Kilometrov a zmestí nákladov navyše osobné vlaky. Po prvé, linka bude prvý spojiť Európu a Čínu a zároveň obchádza Rusko. Vlak bude premávať z azerbajdžanského hlavného mesta Baku a gruzínskeho hlavného mesta Tbilisi do mesta Kars v Turley. Ďalej, zníži doba jazdy medzi európskou železničnou infraštruktúrou a Čína železnica. prezidenti Azerbajdžanu, Turecko, a Gruzínsko, rovnako ako zástupcovia Európskej únie, zúčastnil otvorenia novej železničnej trate.

 

Podrobnosti o vlaku

Po prvé, vlak linka bola pôvodne plánoval začať v roku 2010 a potom dovnútra 2012. Avšak, vzhľadom k čiara neprechádza Arménsku, USA aj Európska únia nemala finančne prispieť, a to spôsobilo meškanie. Navyše, linka vedie cez krajiny, ktoré predtým mali hranice uzavretý k sebe (siahajúcu až do Sovietsky zväz).

za druhé, čiara, ktorá sa volá , Eurasian Bridge', prepojí ekonomiky krajín prechádza. čínsky tovar sa prepravuje z Číny do Európy na tejto trati v čo najmenej 12 dni. Ďalej, a Vlak bude prepravovať 5 miliónov ton nákladu ročne s týmto číslom očakáva, že prechod na 17 miliónov v priebehu času. Okrem toho, to bude robiť prístavu náradie v Azerbajdžane najväčší na Kaspické more kraj.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Azerbajdžan neboli zverejnené všetky náklady na linke však je známe, že požičal Gruzínsku $775 financovať gruzínskej časť linky.

 

Kazachstan

Kazachstan je teraz etablovala ako nový, Hodvábnej cesty’ so zvýšenou nákladnou dopravou medzi Európou a Čína. Historicky Kazachstan slúžil ako spojovací stavu pre Európu, Ázie, a India. Dôvodom oživenia kazašskej nákladnej dopravy je to, že sa tým zmenšuje vzdialenosť medzi Európou a Áziou 10,000 kilometre. Ďalej, Kazachstan strávil viac ako $3 miliardy na svojich železničných tratí. Toto zahŕňa $250 miliónov strávil na Khorgos brána. Táto brána umožňuje čínskym vlakom preložiť svoj tovar do európskych vlakov, aby sa predišlo nutnosti prestupovať.

 

Čína teraz vlastní 49% of Khorgos brána, ktorá je súčasťou novej vlakové spojenie

 

Citácie týkajúce sa novej vlakovej linky

Po prvé, Azerbajdžanská prezident vyjadril vo vlaku

Baku-Tbilisi-Kars železnice je najkratšia a najspoľahlivejšie spojenie medzi Áziou a Európou

Okrem toho, Európska únia vyjadril

Otvorenie Baku-Tbilisi-Kars železnice je dôležitým krokom v dopravných prepojení spájajúcej Európsku úniu, Turecko, Gruzínsko, Azerbajdžan, a Strednej Ázii ... pozdĺž starej hodvábnej cesty,

 

Kúpiť lístky na vlak

Vzhľadom k tomu, že ste už tu, prečo sa 3 minúty nájsť najlepšie cestovný lístok na ďalšiu cestu? Kdekoľvek si plánujete cestu do Európy my vám pomôže nájsť lístky. Či už hľadáte vidieť Álp Švajčiarsko a Taliansko alebo možno návšteve krajiny ako Belgicko a maďarsko pokryli sme vás. Rezervovať lístky na vlak teraz. Platiť za lístky s využitím všetkých najznámejšie platobné metódy

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)