Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 18/02/2021)

Nová vlaková linka zahájila, pokrývající Ázerbajdžán, krocan, a Gruzie. Linka zahrnuje více než 820 Kilometrů a vejde nákladů navíc osobní vlaky. Za prvé, linka bude první spojit Evropu a Čínu a zároveň obchází Rusko. Vlak bude jezdit z ázerbájdžánského hlavního města Baku a gruzínského hlavního města Tbilisi do města Kars v Turley. Dále, Sníží doba jízdy mezi evropskou železniční infrastrukturou a Čína železnice. Prezidenti Ázerbajdžánu, krocan, a Gruzie, stejně jako zástupci Evropské unie, zúčastnil otevření nové železniční trati.

 

Podrobnosti o vlaku

Za prvé, vlak linka byla původně plánoval zahájit v roce 2010 a pak dovnitř 2012. nicméně, vzhledem k čára neprochází Arménii, USA i Evropská unie neměla finančně přispět, a to způsobilo zpoždění. Dále, linka prochází zeměmi, které dříve měly hranice uzavřený k sobě (sahající až do Sovětský svaz).

Za druhé, čára, která se jmenuje ‚Eurasian Bridge‘, propojí ekonomiky zemí prochází. čínština zboží je přepravováno z Číny do Evropy na této trati v co nejméně 12 dní. Dále, a Vlak bude přepravovat 5 miliónů tun nákladu ročně s tímto číslem očekává, že přechod na 17 milionů v průběhu času. dodatečně, to bude dělat přístavu nářadí v Ázerbájdžánu největší na Kaspické moře kraj.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Ázerbájdžán nebyly zveřejněny veškeré náklady na lince však je známo, že půjčil Gruzii $775 financovat gruzínské část linky.

 

Kazachstán

Kazachstán je nyní etablovala jako nový ‚Hedvábné stezky’ se zvýšenou přepravní činností mezi Evropou a Evropou Čína. Historicky Kazachstán sloužil jako spojovací stavu pro Evropu, Asie, a Indie. Důvodem obnovy kazašské nákladní dopravy je to, že se tím zmenšuje vzdálenost mezi Evropou a Asií 10,000 kilometry. Dále, Kazachstán strávil více než $3 miliardy na svých železničních tratí. To zahrnuje $250 milionů strávil na Khorgos brána. Tato brána umožňuje čínským vlakům převádět zboží do evropských vlaků, aniž by bylo nutné přestupovat.

 

Čína nyní vlastní 49% of Khorgos brána, která je součástí nové vlakové spojení

 

Citace týkající se nové železniční trati

Za prvé, Ázerbájdžánská prezident vyjádřil ve vlaku

Baku-Tbilisi-Kars železnice je nejkratší a nejspolehlivější spojení mezi Asií a Evropou

dodatečně, Evropská unie vyjádřil

Otevření Baku-Tbilisi-Kars železnice je důležitým krokem v dopravních propojení spojující Evropskou unii, krocan, Gruzie, Ázerbajdžán, a Střední Asii ... podél staré hedvábné stezky,

 

Koupit jízdenky na vlak

Vzhledem k tomu, že jste již zde, proč se 3 minuty najít nejlepší jízdenku na další cestu? Kdekoliv jsi plánujete cestu do Evropy my vám pomůže najít lístky. Ať už hledáte vidět Alp Švýcarsko a Itálie nebo možná návštěvě země jako Belgie a Maďarsko máme vás pokryto. Rezervovat jízdenky na vlak Nyní. Platit za jízdenky s využitím všech nejznámější platební metody

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)