Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 13/11/2021)

Cestování vlakem může být jedním z nejlepších způsobů, jak objevovat nové země - relaxaci ve svém vozíku, sledoval scenérie najet na aplikace. Jsou to také nejlepší způsob, jak oslovit co nejvíce Instagrammable míst v Evropě!

Pokud jde o cestování, tvůj telefon Je zcela jistě všude tam, kde jsou – od pořizování fotografií a videa na hraní s velkým množstvím filtrů a titulky. Dokumentuje své cesty, Vaše dovolená, Je to skvělý způsob, jak udržet své nádherné vzpomínky měst, země, a probojovat se k němu destinací. Nejen, že můžete uložit tyto vzpomínky a ohlížet na ně v budoucnu, ale můžete také použít Instagram sdílet tyto okamžiky se svými přáteli.

Ale, kde jsou nejvíce Instagrammable míst v Evropě? V nesmrtelných slov Cady Heron od Mean Girls, pokud jde o počet Instagrammable příležitostí, limit neexistuje.

 

Největší Instagrammable míst v Evropě: The Venice Simplon-Orient-Express: Londýn - Venice

Budeme zabíjet dvě mouchy jednou ranou zde. To je nejen jedním z Většina slavných vlakové dopravy na světě, ale je také nejvíce instagramovatelným místem v Evropě. I když existuje několik různých tras si můžete vzít, nejoblíbenější je Londýn Venice cesty. Jakmile máte svůj vlak Benátky, pomocí Save vlaku, vaše možnosti jsou nekonečné!

Londýn do Lille Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn do Bordeaux Vlaky

 

mostu Rialto (mostu Rialto)

Most Rialto je jedním ze čtyř mostů překračujících benátský Grand Canal, což znamená, že je velmi těžké fotografovat bez lidí na něj. Jednou z možností - jako u všech těchto míst - je navštívit velmi brzy ráno.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Zmrzlina v Benátkách Canal Bridge

 

Canal Grande

Pochybuji, že někdo opustí město, aniž by se fotografii Canal Grande. To je to, co dělá Benátky, dobře, Benátky! Jeden z nejlepších pohledů na to je z horní části mostu Rialto.

Benátky Itálie je nejvíce Instagrammable místa v Evropě

 

Největší Instagrammable míst v Evropě: Bernina Express: Švýcarsko - Itálie

Cestování mezi Chur v Švýcarsko a Tirano v Itálie, 122 km cesta vede přes ohromující Swiss Alpy. Ideální pro Instagram!

Švýcarské Alpy v zimě

 

Poté, co jste přišel ve Švýcarsku, Zde jsou nejvíce Instagrammable místa:

 

Toblerone MOUNTAIN

Znamená to hora povědomá? Pokud jste někdy jedli Toblerone bar, To je pravděpodobně důvod, proč! Je to hora který je uveden na obalu, a proto je na našem seznamu nejvíce instagramovatelných míst v Evropě.

Chcete-li získat stejný snímek dole, vzít Gornergrat vlak z Zermatt celou cestu až na vrchol, pak pěšky až k vyhlídce (kolem hotelu).

Tip: supermarkety Zermatt často dojdou Toblerone tyčí pro tento přesný výstřel! Takže pokud chcete tento snímek a nechcete, aby vaše šance na to, abyste si ji koupili, než se dostanete do Zermattu.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Vojtěška na Zermatt Vlaky

INTERLAKEN

Pokud jste tu pro dobrodružství (tj.. paragliding) pak není pochyb o tom, budete lámat nějaké epické Instagram výstřely. Nemají pocit, že stoupá krevní tlak? Můžete získat chladnou výstřel z vrcholu Harder Kulm. Získáte neuvěřitelný výhled na město Interlaken a švýcarských Alp.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

Největší Instagrammable míst v Evropě: Brockenbahn. Pohoří Harz, Německo

Na tuto trasu, budete šplhat po 1,142m vysoký Brocken, nejvyšším vrcholem v severních Německo, těší panoramatický výhled okolní krajiny. Ale, nemusíte jen jako horolezectví k návštěvě pohoří Harz. Ve skutečnosti, to je lepší, když se vám líbí hračky města s pohádkou zámky, Památky světového dědictví UNESCO, pevnosti, a kláštery ze středověku, nebo vidět divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Ideální pro Instagram krmiva!

Leipzig do Wernigerode Brocken Vlaky

Hanover do Wernigerode Brocken Vlaky

Mnichov do Wernigerode Brocken Vlaky

 

Návštěva Collegiate Church, hrad, a staré město Quedlinburg

Díky kombinaci Gründerzeit a secesních vil, Staré Město Quedlinburg to jeden z nejvíce Instagrammable míst v Evropě je. Je to počet a vysoká kvalita budov hrázděnými které přesvědčily UNESCO prohlásit Quedlinburg výjimečný příklad středověké evropské město.

Leipzig do Quedlinburg Vlaky

Hanover se Quedlinburg Vlaky

Mnichov do Quedlinburg Vlaky

Quedlinburg patří do seznamu nejvíce Instagrammable míst v Evropě

The West Highland linka: Skotsko

Cestuje podél West Highland linka, Jacobite Parní vlak je pravděpodobně nejlépe známý pro jeho roli v Harry Potter filmy - jako Hogwarts Express. Vlak jede na 84 mil úsek oddělující Fort William od Mallaigu na West Highland železniční tratě. To je často říkal jeden z největších železničních cest na světě, a právem!

Podívejte se na některé z fotek můžete být sami lámajících!

West Highland Železniční trať

 

Největší instagrammable míst v Evropě: Žlutý vlak, Francie

Říkat ‚ano’ na této cestě! Již více než sto let, Tento metr rozchod žlutý vlak byl vinutí jeho cestu přes francouzských Pyrenejích z Villefranche-de-Conflent do Latour-de-Carol. To, co mu chybí do vzdálenosti - je to jen 63 km a asi tři hodiny dlouho - víc než činí v úplně Instagrammable zhlédnutí. Dramatické hory Parc Naturel Regional des Pyrenees Catalanes jsou jedním z nich!

To také zastaví na nejvyšší nádraží francouzského, Bolquere-Eyne. Který sedí na 1592m nad mořem, a prochází přes Pont Gisclard, železniční visutý most.

Lyon do Toulouse Vlaky

Paříže do Toulouse Vlaky

Marseilles Toulouse Vlaky

Bordeaux Toulouse Vlaky

 

Účtovat ten telefon a aktualizovat svůj Instagram aplikace. Je čas, aby si lístek s pomocí Save ATrain a získat štěkat!

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-instagrammable-spots-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)