Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 16/12/2022)

To jsou mé úvahy o nejlepších místních pokrmů, které jsem kdy užil, během mého pobyt v Rakousku. Byl jsem tam v letní 2016 pro mé 4-měsíční stáž v malých rozměrů místní nevládní organizace. Zkušenosti Praxe byla tak velká,, že jsem se dostal ke splnění mladé talentované jedince, kterého jsem zůstat v kontaktu se až do teď, a já jsme byli schopni realizovat dovednosti naučil v mé stáže v mé současné roli v Singapuru.

Jídlo bylo také dobré v Rakousku. I když to není pro mě snadné napodobit chuť Rakouska v Singapuru kvůli vyšším nákladům přísad (tady, většina potravin se dováží ze zahraničí, jako Singapore vyrábí jen velmi málo vzhledem k jeho malé velikosti pozemků), Někdy je dobré jen připomenout staré rakouské dny, aby se sám spokojený ve svém hektickém každodenním životě v Singapuru. Tyto dobré vzpomínky jsou stále čerstvé v mé mysli.

Před skokem přímo do konkrétní potraviny a moje příběhy o tom, Chtěl bych říct něco o příběhu potravin. Jak Habsburg říše ovládala širší oblast (Nyní dnešní Itálie, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Ukrajina, Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, a Bosna) v Evropě, Moderní rakouská kuchyně má hodně vlivu z bývalých částí říše a lokalizované importovaná nádobí k chuti místních Rakušanů. Doufám, že budete zkoumat tento kaleidoskop jídel a prožívání jim tak, jak jsem použil k jídlu během svého pobytu v Rakousku.

 

Käsespätzle (domácí rakouský těstoviny zdobený strouhaným sýrem)

Původ těchto jídel je velmi diskutabilní - někteří tvrdí, že to pocházelo ze švábské oblasti, a někteří jiní říkají, že nejstarší záznam Käsespätzle datuje do ručně psané kuchařky na počátku 17. století. Název by mohl pocházet z hnutí hnětení těsta do bite-sized kusem, ale není tam žádný historický důkaz o tom. V moderní době, Tato mísa je známá část komfort potravin po dlouhý výlet v ostrém alpském vzduchu. v opačném případě, najdete ji ve většině místních restauracích. Podává se v mnoha částech německy mluvících zemí, Vorarlbergu Käsespätzle (Vorarlberg se nachází v západní části Rakouska) Je velmi populární v Rakousku. Těstoviny se vyrábí z bílé mouky, jak je uvedeno v názvu původu, dokončena do malých kousnutí zapuštěných v sýrový. Textura je opravdu nebeský, taje v ústech. Smaženou cibulkou a jarní cibulkou přidat koření do tohoto krémové nebe misky (oni vlastně dělat skvělou práci!).

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Zurich do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Käsespätzle

 

Způsob balení oplatkové

Vezmi mě zpátky do Rakouska - Vždycky jsem vykřiknout, když jsem si to v Candy Empire prodejen (Singapur je přední dovozce pro mezinárodní cukrárny, To je jediné místo, kde mohu koupit způsobem produkty). Manner je tradiční rakouská rodinná firma zařízení, které bylo založeno na konci 19. století. Vyzbrojeni přísnou kontrolou kvality, pečlivě vybrané přísady, a ikonické narůžovělé balíčky, Tato značka je známý pro bytí podpis suvenýr v Rakousku. Mannerschnitten (paket oříškové čokolády oplatky) je nutností; není tak sladká, ani tak bez chuti, toto nikdy Zdá se nepodaří udělat dojem na svou chuť na sladké. Lískových oříšků mě vždycky přenese zpět ke svým brilantním dny ve Vídni. Právě teď vždy zkouším čokoládové oplatky Manner na svačinu nebo kdykoli mám na to chuť. Myslel jsem, že Manner je k dispozici v obchodech v jediné střední Evropě. nicméně, Jsem samozřejmě špatně jako Mannar sladkosti jsou k dispozici v Singapuru příliš.

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Graz Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

 

Způsob oplatka pack

 

Schlutzkrapfen (půlměsíční těstoviny plněné sýrem ricotta a špenátem)

S tímto pokrmem jsem se setkal, když jsem zkoumal Innsbruck v západním Rakousku, které je známé svým mezník, Zlatá střecha. Vyskočila jsem do kavárny a hledal něco vegetariánské. Čtení menu, těstoviny se zeleninou náplní znělo hezky pro mě, tak jsem si objednal to. Myslel jsem, že na dlouhých těstovin s nakrájenou zeleninou, ale ukázalo se, že to byl vyrovnaný těstoviny s něčím uvnitř něj a byl zdobený posypeme sýr a nasekané jarní cibulky. Roztavený Máslo pracoval tuny, aby se tento pokrm kluzké do pusy. Co je důležitější, Stále si pamatuji servírka přijde k mému stolu a ptal se, zda to bylo dobré. Řekl jsem jí, že to bylo tak chutné - byl jsem tak dojat její péči o spokojenosti zákazníků a mé srdce bylo naplněno teplo. Pocházel z Jižní Tyrolsko (Nyní část Itálie), je to převážně obyčejné jídlo v sousedním Tyrolsku, jakož. Obrovské množství práce je zapojen, aby to navzdory skutečnosti, že to vypadá tak snadné.

Norimberk do Vídně Vlaky

Leipzig do Vienna Vlaky

Innsbruck Vídeň Vlaky

Stuttgart do Vídně Vlaky

 

půlměsíc těstoviny

 

Sachertorte (dort z hořké čokolády s meruňkovým džemem)

Jeden z „must-eat“ ve Vídni, Rakousko. Je to opravdu místní specialita vytvořený na konci období habsburského. Věděli jste, že došlo k absurdní, ale důležitý boj za tento koláč? Dvě vídeňské pečivo obři, Hnůj a Sacher Byl v „sladké“ válečného stavu po dlouhou dobu, která dokonce vedla k absurdní soudního případu; kteří by se měli říkat „původní Sachertorte“? Kolik meruňky by měl být použit k perfektní dort? Jaká je vhodná teplota pro tekutá čokoláda? Vážně, oni argumentovali, to vše ve státním soudem, Není ve třídě vaření nebo na druhu. Na konci, Sacher vyhrál bitvu a teď pyšní na bytí „originální Sacher dort.“ Kromě historie, Osobně přednost Demel jeden protože je sladké a načechraný než Sacher. Jaký je rozdíl mezi Sacher „Sacher torte“ a Demel protějšek? První z nich má mírně vyšší cenu a další dort vrstev a zvýšené meruňku uvnitř dortu. Ten je o něco levnější a mnohem krémovější.

Frankfurt do Salzburg Vlaky

Berlín do Salzburg Vlaky

Kolín nad Rýnem do Salzburg Vlaky

Dresden do Salzburg Vlaky

 

Sachertorte v Rakousku

 

falafel

Zástupce vídeňského kosmopolitismu. ve Vídni, existuje spousta trzích prodávají „exotických“‘přísady pocházející z téměř celého světa. Najdete zde kuchyně a přísady z Ruska, krocan, Japonsko, Indie, a více. Původně z Blízkého východu, jedná se o jednu z vídeňských chuťovek na mezinárodních trzích. Vyrobeno z cizrny kaší, že Falafel kuličky mohou být konzumovány ve formě Falafel zábaly nebo doprovod při zploštění chlebem. tak i tak, Falafel přichází s partou řezu zelenina a jogurty Uvnitř celého ovsa fólie nebo pita chlebem. Být dokonalý vegan sešívání, To je pokrm moji přátelé mi kdysi nabídnout co věděli jen jsem omezený výběr potravin jako vegetarián. Tam je tuna Falafel stánky celé Vídni, ale můj oblíbený falafel stánek je jeden z Brunnenmarkt. Známý jako bláznivý levnou trhu, kde si každý může získat širší škálu složek v neuvěřitelně nižší ceny, Tento trh nabízí část Falafel zábal, který také stojí méně než USD 1 nebo tak, takže je pravděpodobně nejlevnější ve městě. netřeba říkat, chuť šálku je stejně dobrá jako na jakémkoli vídeňském trhu.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

 

falafel

 

jablečný štrůdl

Můj oblíbený rakouský dezert! Máslové pečivo a pár plátků jablka a hromada rozinek působí magicky a cítím se nebesky. Legenda má to, že Rakousko importovali sladký dezert Baklava ze Středního východu. Baklava je vyrobena z načechrané pečiva a cukru a sirupu, což znamená, že ke dnu pečivo v sirupu. Být na té ovocnější straně, Apfelstrudel je lokalizované verze Baklava- je to dobrý příklad rakouské kuchyně, jak mnoho z nich může sledovat stopu z bývalého rakouského regionu říše, které by bylo dovezeno ze. Existuje nespočet Apfelstrudel recepty on-line, a někteří autoři receptů jsou natolik velkorysí sdílet svoji rodinu recepty se světem. nicméně, univerzální pravidlo je, že těsto by mělo být tak tenký, že cukráře můžete přečíst noviny přes něj.

O autorovi: Mami pracuje v Singapuru na plný úvazek po dobu 2 let. Ona cestovala do různých částí světa značně a absolutně miluje prozkoumávat nové místo nikdy neviděla. I když nefunguje nebo na cestách, ona šetří svůj volný čas hraje dračích lodí sportu nebo učení se cizím jazykům.

 

Apfelstrudel v Rakousku

 

Jste připraveni prozkoumat Rakouska a užívat své jídlo pochoutky? nejlepší webové stránky Objednat Vlaky vstupenky je Save A Train

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F6-must-try-austrian-dishes%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)