Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 16/12/2022)

Tai yra mano apmąstymai apie geriausių vietinių patiekalų, aš kada nors patiko, per mano likti Austrijoje. Aš ten buvau vasara 2016 mano 4 mėnesių stažuotės su mažų vietos NVO. Stažuotės patirtis buvo tokia didelė,, kad aš turiu susitikti talentingų jaunų asmenų, kam man palaikyti ryšį su iki šiol, ir man pavyko įgyvendinti įgūdžių mokoma mano stažuotės mano dabartinio vaidmens Singapūras.

Maisto taip pat buvo geras Austrijoje. Nors tai nėra lengva man atkartoti Austrijos Singapūras skonį dėl didesnių sudedamųjų dalių sąnaudas (čia, dauguma maisto yra importuojama iš užsienio šalių, kaip Singapūras gamina labai mažai dėl savo mažų žemės dydžių), kartais tai gerai, kad tik Prisimena apie senųjų Austrijos dienų prisiversti laimingas mano džiovos kasdienio gyvenimo Singapūras. Tie geri prisiminimai vis dar šviežias mano galvoje.

Prieš šokinėja tiesiai į konkretaus maisto ir mano istorijų apie jį, Norėčiau papasakoti apie maisto backstory tiek. Kaip Habsburgų imperija valdė platesnį regioną (dabar dabartinė Italija, Čekijos Respublika, Slovakija, Rumunija, Ukraina, Lenkija, Slovėnija, Kroatija, ir Bosnijos) Europoje, Modernus Austrijos virtuvė turi iš daug įtakos iš buvusių dalių imperijos ir lokalizuota importuotus valgius į vietos austrai "skonį. Tikiuosi, jums bus ištirti šį patiekalų kaleidoskopas ir patiria jiems kelią valgydavau per savo laiką Austrijoje.

 

Kasespatzle (naminis Austrijos makaronų patiekiamas su lydytu sūriu)

Šių patiekalų kilmė yra labai diskutuotina - kai kurie teigia, kad tai kilo iš Švabijos regiono, ir kai kurie kiti teigia, kad seniausias įrašas Kasespatzle d atgal į ranka kucharską pradžioje 17 amžiuje. Pavadinimas galėjo ateiti iš judėjimo minkyti tešlos, į kąsnio dydžio gabalas, bet nėra istorinis įrodymas jį. Šiais laikais, šis patiekalas yra žinomas dėl dalies porcijos patogus Maistas po ilgas žygis į raibuliuoti Alpių orą. kitaip, Jūs galite rasti jį į daugumos vietinių restoranų. Patiekiama daugelyje vokiškai kalbančių šalių, Vorarlberg Kasespatzle (Forarlbergas yra Austrijos vakaruose) yra labai populiarus Austrijoje. Makaronai gaminami iš miltų, kaip minėta vardo kilmė, baigė į mažas įkandimų nuskendo kepta sūrio. Tekstūra yra tikrai dangiškasis, tirpsta burnoje. Kepti svogūnai ir svogūnų laiškai pridėti prieskonių į šį kreminės dangaus patiekalas (jie iš tikrųjų padaryti didelį darbą!).

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Ciuricho į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

sūrio špagatas

 

Būdas vaflių pakuočių

Paimkite mane atgal į Austriją - Aš visada sušukti, kai manau, tai saldainiai imperijos vietose (Singapūras pirmaujančių importuotojai tarptautinių konditerijos, tai tik vieta, kurią galiu įsigyti būdu produktus). Būdas yra tradicinis Austrijos šeimos verslo įmonės, kuri buvo įkurta 19 amžiaus pabaigos. Ginkluotosios su griežta kokybės kontrolė, kruopščiai atrinkti ingredientai, ir ikoniškos rausvos pakuotės, Šis ženklas garsėja būdamas parašas suvenyrų Austrijoje. Mannerschnitten (iš riešutų šokolado plokštelių paketų) yra būtinas bandymas; ne toks saldus nei toks neskanus, Tai, regis, niekada nepavyks padaryti įspūdį savo smaližius. Lazdynų riešutų visada veža mane atgal į mano nuostabių dienų Vienoje. Šiuo metu aš visada bandau „Manner“ šokoladinius vaflius užkandžiauti arba kai tik to trokštu. Aš maniau, kad būdas išverstas į tik Centrinėje Europoje parduotuvių. Tačiau, Aš esu akivaizdžiai klaidinga, nes Mannar saldumynai yra Singapūre per.

Gracas Insbrukas traukiniai

Viena Gracas traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

 

būdas plokštelių pakuotė

 

Schlutzkrapfenas (pusmėnulio makaronai, užpildyti rikotos sūriu ir špinatais)

Su šiuo patiekalu susidūriau tyrinėdama Insbruką Vakarų Austrijoje, kuri yra žinoma dėl savo orientyras, aukso Stogo. Aš šokinėjau į kavinę ir ieškojau kažko vegetariško. Skaityti daugiau meniu, makaronai su daržovių įdaru skambėjo gražiai mane, taip aš užsisakiau ją. Aš galvojau ilgą makaronai su kapotų daržovių, tačiau paaiškėjo, kad jis buvo nugriautas makaronus su kažkuo viduje tai ir buvo pagardinta su pabarstyti sūris ir pjaustytų svogūnų laiškų. Išlydytas sviestas dirbo toną padaryti šį patiekalą slidus į mano lūpas. Dar svarbiau, Aš vis dar prisimenu padavėja artėja prie mano stalo ir klausia, ar tai buvo geras. Pasakiau jai, tai buvo taip skanu - man buvo taip sujaudintas jos rūpinasi klientų pasitenkinimą ir mano širdis buvo pripildyta šiluma. Kilęs iš Pietų Tirolis (dabar dalis Italijoje), tai paplitimo bendra maisto kaimyninėse Tirol, taip pat. Didžiulis darbas yra dalyvauti, kad tai nepaisant to, kad ji atrodo taip lengva padaryti.

Niurnbergas į Vieną traukiniai

Leipcigas į Vieną traukiniai

Insbrukas į Vieną traukiniai

Štutgartas į Vieną traukiniai

 

Pusmėnulyje makaronų

 

Sachertorte (kartaus šokolado pyragas su abrikosų uogienės pagrindu)

Vienas iš „must-eat“ Vienoje, Austrija. Tai tikrai vietos specialybės sukurta ne iš Habsburgų laikotarpio pabaigoje. Ar žinote, kad ten buvo absurdiškas, bet svarbu, kova už šio torto? Du Vienos konditerijos gigantai, Mėšlas ir Sacheris buvo per "saldus" karo padėtį ilgą laiką, kad net baigėsi tuo, kad juokinga teismo bylos; kas turėtų vadintis yra "originalus Sachertorte"? Kiek abrikosų turėtų būti naudojami puikus tortas? Kas yra tinkamas temperatūra skystas šokolado? rimtai, jie teigė, visa tai į valstybės teismą, ne virimo klasės arba bet panašaus. Pabaigoje, Sacher laimėjo mūšį, o dabar didžiuojasi patys yra "originalus" Sacher torte. "Be istorijos, Aš asmeniškai pasirinko Demel vieną, nes ji yra daugiau saldus ir purus nei Sacher. Koks yra skirtumas tarp Sacher "Sacher Torte" ir Demel kolega skirtumas? Buvęs gavo šiek tiek didesnį kainų ir daugiau torto sluoksnius ir padidino abrikosų viduje tortas. Pastarasis yra šiek tiek pigiau ir daug creamier.

Frankfurtas prie Zalcburgo traukiniai

Berlynas Zalcburgas traukiniai

Kelnas Zalcburgas traukiniai

Drezdenas į Zalcburgas traukiniai

 

Sachertorte į austriją

 

Falafelis

Iš Vienos kosmopolitizmo atstovas. Vienoje, yra apkrovų rinkose parduoda "egzotinių" "ingredientų ateina iš beveik visame pasaulyje. Galite rasti virtuvių ir ingredientų iš Rusijos, Turkija, Japonija, Indija, ir dar. Kilęs iš Artimųjų Rytų, tai yra vienas iš Vienos užkandinių, randamų tarptautinėse rinkose. Pagaminta iš koše avinžirnių, kad Falafelių rutuliai gali būti valgoma į Falafel forma įvyniojimo arba lydimas su nukirsto duonos. Bet kuriuo budu, Falafel ateina su supjaustyti krūva daržovės ir jogurtai viduje visai avižų plėvele arba pita duonos. Būdamas puikus veganų kuokšteliniams, tai patiekalas Mano draugai naudojamas pasiūlyti man, kaip jie žinojo, kad aš tik ribotą maisto pasirinkimo kaip vegetaru. Yra Falafel tona prekystalių visame Vienoje, bet mano mėgstamiausia Falafel stendas yra vienas Brunnenmarkt. Žinomas kaip crazy pigaus rinkoje, kurioje kiekvienas gali gauti platesnę ingredientų neįtikėtinai mažesnėmis kainomis, ši rinka siūlo Falafel plėvele dalis, kuri taip pat kainuoja mažiau nei USD 1 arba taip, todėl tai tikriausiai pigiausia mieste. savaime suprantama, įvyniojimo skonis yra toks pat geras, kaip ir bet kuriame kitame Vienos turguje.

Ciuricho į Insbrukas traukiniai

Zalcburgas Insbrukas traukiniai

Viena Insbrukas traukiniai

Kelnas Insbrukas traukiniai

 

Falafel

 

Obuolių štrudelis

Mano mėgstamiausia Austrijos desertas! Sviestas pyragas ir pora obuolių skiltelių bei krūva razinų veikia stebuklingai ir verčia mane jaustis dangiškai. Legenda pasakoja, kad Austrijos importuojamos saldus Baklava desertas iš Artimųjų Rytų. Baklava yra pagamintas iš pūkuotas tešlos ir cukraus ir sirupo, tai reiškia, jis nuskendo tešlos sirupe. Būdamas vaisiškesnės pusės, Apfelstrudel yra lokalizuota versija Baklava- tai yra geras pavyzdys, Austrijos patiekalai, kaip daug iš jų gali sekti pėdsakus iš buvusios Austrijos imperija regione kurioje jie buvo importuojami iš. Yra daugybė Apfelstrudel receptai internete, ir kai kurie receptų autoriai yra pakankamai dosnūs dalintis savo šeima receptai su pasauliu. Tačiau, universali taisyklė yra ta, kad tešla turi būti tokia plona, ​​kad konditerijos virėja gali skaityti laikraštį per jį.

Apie autorių: Mami dirba Singapūro visu etatu už maždaug 2 metų. Ji keliavo į įvairių pasaulio dalių plačiai ir visiškai myli tyrinėti naują vietą ji dar niekada nematė. Nors ne darbo ar keliaujate, ji dalys savo laisvą laiką žaisti su drakono valčių sporto ar užsienio kalbos mokymosi.

 

Apfelstrudel į austriją

 

Ar jūs pasiruošę ištirti Austrija ir mėgautis savo maisto malonumų? geriausias svetainėje Užsakyti Traukiniai bilietus yra išsaugoti Traukinys

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F6-must-try-austrian-dishes%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)