Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 08/10/2021)

Maistas yra toks šlovingas, ypač skanus maistas. Tai taip paprasta, kad būtų apsėstas su juo gyvenant Europoje suteikia jums tiek daug priežasčių, dėl jo! Geriausi miestai Gurmanams yra Europoje, pasitiki mumis, mes esame Gurmanams, taip pat, ir taip bus jums, kai esate per su šio dienoraščio! tiesiog, atidžiai perskaityti.

 

Štai iš geriausių miestų pasirinkimas Gurmanams Europoje, kad galite pasiekti traukiniu:

 

Lionas, Prancūzija

Kiekvienas tai žino dabar - jei jūs ketinate Europoje įsimylėti, tu esi vyksta į Prancūziją. Mažai žinote nors, kad jūs ketinate į Prancūziją įsimylėti savo užeigų, taip pat! Šalyje garsėja savo meile maistą ir jį rengiant, tai sunku pasirinkti mėgstamą vietą į šventę. Nesuklyskite, nors – Lionas yra vienas iš Prancūzijos viršų smaguris vietose ištirti! Mūsų rekomendacija: griežinėliais supjaustyti saliami rozetės patiekiamas su šviežiomis žalia cornichon marinuotais agurkais ir skrudintos bulvės. Lyon yra prijungtas su Šveicarija geležinkeliu todėl jūs visada galite pop per tai "Šokoladas Šalis"Saldus maitinimu apdaila.

Lionas gauna viduje mūsų rango Geriausi miestai Gurmanams Europoje savo šokolado malonumų ir daugiau.

Briuselis į Lioną greituoju traukiniu

Londonas Lionas traukiniai

Marselis Lionas traukiniai

Amsterdamas Lionas traukiniai

 

 

Viena, Austrija

Signalas skamba miestas Vienoje, kur jūs ketinate už geriausią šokoladą tortas Europoje - Sachertorte. Turtingas skonis, tamsus ir gilus, Dėl šios priežasties, Mūsų tortas ekspertas apdovanotas Austrija būti vienas iš geriausių miestų Gurmanams Europoje. taip, kur rasti vieną? Bet Vienos kavos namų! Tai yra šalies parašas tortas, ir vietiniai įsitikinkite, kad žinote tai taip.

PASTABA: Przystawkę keletą nuotraukų į miestą ir savo maisto, o ten – tu nori padaryti savo Instagram blizgesį, ne ya?

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Insbrukas į Vieną traukiniai

Štutgartas į Vieną traukiniai

 

Geriausi miestai Gurmanams, lentelė patiekiami

 

San Sebastianas, Ispanija

Kai jūs manote, kaip pataikyti visus geriausius šalims mieste, tik papietauti iš San Sebastian! Būti nuoširdžiam, galite valgyti tapas visur Ispanijoje, ir jums tai patinka. BET, Norėdami gauti geriausią iš geriausių, pabandykite jį šiame pajūrio mieste. Ką daro ši vieta tokia ypatinga yra pirmiausia skonių asortimentas ir meniškumo galite pasirinkti iš. Aštrus ir rūgštus, karštas ir šaltas, kaimiškas ir sudėtingas, visi galima rasti vienoje juostoje. Pabandykite kelis gabalus į kiekvieną vietą, kurią rasti. Jūs būsite visiškai, bet tai bus verta.

 

 

Kopenhaga, Danija

Taip, traukinys maistas gali būti įspūdingas, bet net geriausia traukinys maisto lygina su Kopenhagos Noma! yra Šiaurės maisto švyturys, ir jūs turėtumėte padaryti viską savo galios, kad eiti check it out. Tai ne tik vienas yra vienas iš geriausių miestų Gurmanams Europoje, bet užkandinė taip pat buvo Nr. 1 dėmė ant San Pellegrino sąrašą metus! Taip, kainos yra aukštos, bet skonis gaunate verta. Jei norite pop virš Skandinavijos traukiniu, Kopenhaga yra puikus vartai stotelė daro tik tai, kad.

Bona į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Frankfurtas Kopenhaga traukiniai

 

Mes ruonis mūsų geriausių miestų restoranų su Triestu sąrašas, Italija

Mes negalime parašyti apie Best miestų Gurmanams Europoje nenurodant visą deliciousness Italija. Na ... ne visi, bet bent kai.

Triestas priklausė Austrijos-Vengrijos imperijos iki I pasaulinio karo. Šis faktas čia prideda prie Triesto skaniais patiekalais reikšmės. Kodėl? Kadangi Triestas istorija paliko didelį poveikį savo virtuvę. Netipiškas itališki patiekalai, Triestas didžiuojasi tokiais keistam combo makaronų ir pica kartu su raugintais kopūstais ir griežinėliais dešros, ir panašios. Mėgaukitės spalvingas maisto, kreminės šokolado, ir Pasakų kavos į miestą, kuriame Jamesas Joyce'as pradėjau rašyti Ulysses. Apsvaiginimo Peržiūrėti visoje Adrijos nebus pakenkti jūsų apetitas, arba. Tarp Italijos ir Slovėnijos ryšys yra puikus geležinkeliu, kad galėtumėte suteikti Slovėnijai galimybę būdami kaimynystėje.

Genuja Triestas traukiniai

Roma Triestas traukiniai

Milanas Triestas traukiniai

Florencija Triestas traukiniai

 

Istorija, maistas, ir Europa visada eiti koja kojon, ir dabar jūs turite galimybę tyrinėti visa tai labai lengvai. įeiti Išsaugoti traukinį pirkti sau geležinkelio bilietą ir pradėti savo smaguris nuotykius šiandien!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-foodies-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)