Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 18/12/2022)

Jūs Dotarłeś ryšį su istorija, menas, ir kultūra Briuselio ir esate pasiruošę tyrinėti už miesto sienų dabar. Laimei, Taip pat yra daug ištirti per dienų kelionę iš Briuselio. Tiek daug, kad mes nusprendėme įdėti sąrašą 5 Geriausia diena keliones iš Briuselio tik jums!

 

1. Geriausia diena Kelionės iš Briuselio: naudotas

Taip, tai ta pati vieta, kur ir filmas Briugėje buvo nušautas! Jis yra 100 kilometrų į šiaurės vakarus nuo Briuselio ir tik 15 kilometrų nuo Šiaurės jūros. Briugė yra taip pat žinomas kaip Šiaurės Venecija. Tai puikus pasirinkimas mūsų 5 Geriausia diena keliones iš Briuselio sąrašas. Kodėl? Vienas žodis: šokoladas.

Kartu su savo garsiąją viduramžių architektūros ir kanalų, ji taip pat yra Belgijos šokolado karšto vietoje su neįtikėtinu skaičius šokolado ir parduotuvės, Nirvana mėgėjams šokoladu.

Valgyti per daug šokolado? Nesijaudink. Briugė taip pat turi didelę istoriją ir graži architektūra. Pasigrožėkite Briugėje varpinė, viduramžių varpinė į miesto centrą ir vieną iš savo simbolių, pamatyti garsiąją ligoninė Šv. Jonas, ir Sankt Salvator katedra.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gentas

Gentas yra mūsų 5 Geriausios dienos kelionės iš Briuselio sąrašo, nes jis žinomas kaip vienas iš viduramžių Belgijos lobių ir jo kultūrinė vertė, būtent; muzika, teatras, filmas, ir vaizdai. Taip pat itin arti į Briuselį, tik esantis 60 kilometrų nuo Briuselio, ir galima lengvai pasiekti traukiniu.

Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti šiame žaviame viduramžių mieste, yra jį apžiūrėti pėsčiomis, užmesti akį į ją Neįtikėtinai viduramžių architektūra, taip pat jaustis savo energingas atmosferą.

pagyrimas Mistiko Avinėlio garbinimas pagal Van EYCK brolių, esančių viduje Sent Bavo katedra. Aplankykite Gento varpinė, rotušė, ir priartėti prie miesto prekybos istorijos Senas žuvų turgus.

Briuselis Gentas traukiniai

Antverpenas į Gentas traukiniai

Halė prie Gento traukiniai

Briugė į Gentas traukiniai

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Geriausia diena Kelionės iš Briuselio: Amsterdamas

Yra tik 200 kilometrų tarp Briuselio ir Amsterdamo, todėl gražus Olandų kapitalas yra geras pasirinkimas už nepamirštamą dienos kelionę.

Amsterdamas dažnai žinomas dėl savo įdomus kavinės! (Jeigu supranti apie ką aš!) bet, neleiskite, kad kvailas jus. Amsterdamas yra vienas iš geriausias 5 Geriausia diena keliones iš Briuselio nes jis taip pat yra istorijos oazė, kultūra, ir menas.

Susisiekite su tuo Anne Frank House praeityje, sužinoti apie meną Rijksmuseum, Van Gogas, ir Rembranto namo muziejai, ir mėgautis garsaus Heineken "alaus darykla. Drąsus keliautojai gali išsinuomoti dviratį ir apžiūrėti gatves, Istoriniai orientyrai, ir pagrindiniai barai Amsterdamo. Šiuo metu, romantikai gali turėti unikalų Amsterdamas patirtį mėgaudamiesi atsipalaiduoti pasiplaukiojimas.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

4. Liuksemburgas

Liuksemburgas priemonės Liucilinburchas arba mažai tvirtovė. Tai yra, kai aplink pilies ar tvirtovės teritorijoje buvo rastas ir valdė Siegfried I Ardennes. Šiandien, Liuksemburgas yra viena iš turtingiausių pasaulio šalių. Taip pat kultūriškai įvairi ir vaidina svarbų vaidmenį Jungtinėse Tautose ir Europos politikoje. Tai yra tik keletas priežasčių, sauja, kodėl ji yra viena iš geriausių 5 Geriausia diena keliones iš Briuselio.

Tai trunka tik 2.5 valandos nuo Briuselio ten patekti. Kai jums hop off traukiniu, eikite į Didžiosios Kunigaikštystės sostinę ir pradėkite savo kelionę apžiūrėdami Kirchbergo kvartalą ir daugelį jo svarbių pastatų, tokių kaip Europos Teisingumo Teismas, ir Europos Komisija. Marvel Notre Dame katedra, orientyras, kuris puikiai sujungia vėlyvosios gotikos architektūrą su renesanso puošmenomis. Tęskite klajojo aplink žavinga gatvės. Nepraleiskite gaudyti nuo "Grand Duke Palace žvilgsnis ir miesto įtvirtinimų.

Antverpenas Liuksemburgo traukinių

Briuselis Liuksemburgo traukinių

Mecas Liuksemburgo traukinių

Paryžius Liuksemburgo traukinių

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Geriausia diena Kelionės iš Briuselio: Ypres

123 kilometrų gražus peizažas yra tarp Belgiums kapitalo ir šią įdomią vietą. Tačiau, Jūs taip pat turėtų būti pasirengę aplankyti daug liūdnas vietų per. Ypres suvaidino svarbų vaidmenį per Pirmąjį pasaulinį karą ir pamačiau karių kartos nuostolius per aršios mūšiai, kurie vyko čia ir aplinkiniuose rajonuose.

Kaip ir daugelis Belgijos miestų, į Turgaus aikštė yra įspūdingas architektūros asortimentas. Tai taip pat, nes iš viduramžių architektūros liekanų daug buvo atkurta. Dėl laimingesni pastabos, jei esate smaguris, tada jums patiks tradicinio flamandų virtuvės ir, žinoma,, alaus.

Nesvarbu, ką jūs darote su Ypres mieste. Jūsų mintys bus ne toli nuo niokojimo ir praradimo pasaulinio karo 1.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

Ypres Leper Belgium

 

Pasirengusi ištirti ne tik Briuselyje? Taip? Išsaugoti traukinį gali jums ten, Jokių paslėptų mokesčių ir sklandžiai ir besiūlių užsakymo procesą. lengvas!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Lengvas diena Trips Iš Milano traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)