Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 18/12/2022)

Musisz zdobyć w kontakcie z historią, sztuka, i kultura Bruksela i jesteś gotowy do zbadania poza granicami miasta teraz. szczęśliwie, istnieje również wiele do zbadania w ramach wycieczkę z Brukseli. Tak bardzo,, że zdecydowaliśmy się umieścić listę 5 Najlepsze wycieczki z Brukseli dla Ciebie!

  • Transport kolejowy to najbardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania. Ten artykuł został napisany, aby kształcić się pociąg podróż i została wykonana przez zapisać Train, Najtańszy Pociąg Bilety WWW Na świecie.

 

1. Najlepsze Wycieczki jednodniowe z Brukseli: Używany

tak, to jest to samo miejsce, w którym kręcono film w Brugii został postrzelony! Jest usytuowany 100 kilometrów na północny zachód od Brukseli i tylko 15 kilometrów od Morza Północnego. Brugia jest również znany jako Wenecja Północy. Jest to doskonały wybór na nasze 5 Najlepsze wycieczki z Brukseli lista. Czemu? Jedno słowo: Czekolada.

Wraz z jego słynnej średniowiecznej architektury i kanałach, jest to również belgijski czekolada hot spot z niewiarygodną liczbą cukiernicy i sklepy, nirwana dla miłośników czekolady.

Spożywane zbyt dużo czekolady? Bez obaw. Brugia ma także wielką historię i piękna architektura. Podziwiać Dzwonnica w Brugii, średniowieczna dzwonnica w centrum miasta, a jednym z jej symboli, zobaczyć słynny szpital św. Jan, i Katedra Saint Salvator.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gandawa

Gandawa jest nasz 5 Najlepsze wycieczki jednodniowe z listy brukselskiej, ponieważ znana jest z tego, że jest jednym ze średniowiecznych skarbów Belgii i jej wartości kulturowej?, mianowicie; muzyka, teatr, film, oraz wizualizacje. Jest również bardzo blisko do Brukseli, znajduje się tylko 60 kilometrów od Brukseli, i można do niego łatwo dotrzeć pociągiem.

Jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia w tym uroczym średniowiecznym mieście jest zwiedzanie go pieszo, rzucić na nią okiem niesamowita architektura średniowieczna, jak również poczuć jego atmosferę tętniącego życiem.

Pochwała Adoracja Mistycznego Baranka przez braci Van Eyck się wewnątrz Katedra Saint Bavo. Odwiedź Dzwonnica w Gandawie, Ratusz, i zbliż się do historii handlu miasta na Stary Targ Rybny.

Bruksela pociągów Ghent

Pociągi Antwerpia do Ghent

Halle pociągom Ghent

Brugia pociągów Ghent

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Najlepsze Wycieczki jednodniowe z Brukseli: Amsterdam

Są tylko 200 km między Brukseli i Amsterdamie, tak piękny kapitał holenderski to dobry wybór na niezapomniany dzień podróży.

Amsterdam jest często znana jego ciekawy kawiarnie! (Jeśli wiesz co mam na myśli!) Ale, nie daj się nabrać. Amsterdam jest jednym z Najlepiej 5 Najlepsze wycieczki z Brukseli ponieważ jest również oazą historii, kultura, i sztuka.

Bądź w kontakcie z przeszłości w Domu Anny Frank, dowiedzieć się o sztuce w Rijksmuseum, van Gogh, i muzea Rembrandt House, i cieszyć się słynny Heineken Experience. Przygodowe podróżni mogą wypożyczyć rower i zwiedzać ulice, Zabytki historyczne, i główne pubów w Amsterdamie. W międzyczasie, Romantycy mogą mieć unikalne doświadczenie Amsterdam sącząc relaks rejs statkiem.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

4. Luksemburg

środki Luxembourg Lucilinburhc lub trochę twierdza. To jest, gdy obszar wokół zamku lub fortecy została odkryta i rządzone przez Siegfried I Ardenów. Dzisiaj, Luksemburg jest jednym z najbogatszych krajów świata. Jest również zróżnicowane kulturowo i odgrywa ważną rolę w Organizacji Narodów Zjednoczonych i polityce europejskiej. Są to tylko kilka powodów, dla których jest to jeden z najlepszych 5 Najlepsze wycieczki z Brukseli.

Trwa to tylko 2.5 godziny z Brukseli, aby tam dostać. Po wyskoczyć z pociągu, udaj się do stolicy Wielkiego Księstwa i rozpocznij wycieczkę od zwiedzania dzielnicy Kirchberg i jej wielu ważnych budynków, takich jak Europejski Trybunał Sprawiedliwości, i Komisja Europejska. Marvel w katedrze Notre Dame, zabytek doskonale łączący późnogotycką architekturę z renesansowymi zdobieniami. Kontynuować wędrówki urokliwe uliczki. Nie przegap połowu spojrzenie na Pałac Wielkiego Księcia i fortyfikacji.

Pociągi Antwerpia do Luksemburga

Bruksela pociągów luksemburskich

Metz Pociągi luksemburskich

Paryż Pociągi luksemburskich

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Najlepsze Wycieczki jednodniowe z Brukseli: Ypres

123 kilometrów piękna sceneria leży pomiędzy Belgiums kapitału i tym ciekawym miejscu. Jednakże, Należy również być przygotowany do odwiedzenia wielu miejsc zbyt ponure. Ypres odgrywał ważną rolę w pierwszej wojnie światowej i zobaczył utratę pokolenia żołnierzy podczas walk zaciętych, które miały miejsce tutaj i okolic.

Podobnie jak wiele innych miast belgijskich, ten Bazar zawiera imponującą gamę architektury. Jest to również dlatego, że wiele z pozostałościami średniowiecznej architektury zostały przywrócone. Na szczęśliwszego nocie, jeśli jesteś smakoszem, potem będziesz cieszyć się tradycyjne dania kuchni flamandzkiej i oczywiście, piwo.

Bez względu na to, co robisz w mieście Ypres. Twoje myśli nie będzie daleko od zniszczenia i utraty wojny światowej 1.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

Ypres Leper Belgium

 

Gotowy do odkrywania poza Brukseli? tak? Zapisz pociąg Można się tam dostać, bez żadnych ukrytych opłat i płynny proces rezerwacji. Łatwo!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Easy Day Trips z Mediolanu Pociągiem” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)