Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 02/09/2022)

Kwintesencją podróż podróż jest podróż do Europy koleją. To szybko staje się preferowanym podróż ekologiczny metoda. Podróżować, w istocie, nie tylko poszerza nasze horyzonty, ale poszerza naszą perspektywę. Pomyśl St. płodnych słowa Augustyna, „Świat jest książką i ci, że nie podróżują, czytać tylko jedną stronę”.

W tym wiedzą techniczną, cyfrowe połączenie ery jest szybkie i wściekłe. Z wszystkie jego zalety, tracimy połączenie z najważniejszą częścią podróżowania i życia, chwila obecna. Pociąg wycieczki po Europie INSPIRE, są wygodne, i romantyczny.

Dla tych z nas, którzy nie mieszkają w kraju, w którym podróż pociągiem jest wybitny, może to być tajemnicza przygoda. Kolejna wielka zaleta europejskiej podróży pociągiem jest to, że, w przeciwieństwie do lotniska, Europejskie stacje kolejowe znajdują się w samym środku miast. Przecina niepotrzebnych kosztów naszych nastrojone budżetów podróży.

Wybierając się pociągiem po Europie, jesteśmy wyborze środków transportu, które nie tylko angażują nas, ale pozwalają nam zobaczyć znacznie więcej niż zwykle będzie. Jednym z takich routingu otwiera dwunastu najważniejszych wydarzeń europejskich i odbywa się w około 3 tydzień. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak podróżować Highlights Europejską koleją 3 tygodni.

 

Europejska podkreśla pociągiem Dzień 1: Wiedeń, Austria

Pociąg poprzez podróż w Europie rozpoczyna się w Wiedniu, stolica Austrii. Dwa wspaniałe dni przygody czekają. Barokowe streetscapes i Imperial pałace ustawić dźwięk do zaprezentowania artystyczny, architektoniczny, kulturalny, i muzyczne arcydzieła. Jest to obok jej zazdrościłam ekspres do domu kultury i żywych scen projektowych.

mumok to trzeba zrobić, gdy w Wiedniu. Jest on znany ze swojej awangardy i czasami szokujące kreacje artystyczne, które obejmują dzieła Pabla Picassa i Andy'ego Warhola. Kolekcja w całości składa się z prawie 10,000 artystyczne przysmaki.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

Vienna is a stop on your European Highlights By Train

 

Dzień 2: Salzburg, Austria

Twój pociąg przez Europę nadal, spędzeniu dnia w mieście Salzburg w Austrii. Jest na granicy Niemiec i ma spektakularny widok od Alp Wschodnich. Roszczenie Salzburga do sławy to miasto z bajek, które było niegdyś domem dla największego kompozytora na świecie, Mozart.

Wzgórza są żywe w Salzburg. Została ona po raz używana jako miejsce filmowania wysoko ceniona, “Dźwięk muzyki” i jest namacalny sens twórczości artystycznej. emanuje również cichy spokój.

Pociągi Monachium do Salzburga

Pociągi Wiedeń do Salzburg

Pociągi Salzburg Graz

Pociągi Linz Salzburg

Salzburg, Austria

 

Najważniejsze europejskie Dni 3: Monachium, Niemcy

Kolejne dwa przystanki pociągiem po Europie są Monachium i Stuttgart w Niemczech. Byłoby najlepiej spędzić dzień w każdym z tych renomowanych destynacjach.

Monachium i jego bawarskie dziedzictwo to miejsce, w którym piwo i tradycja warzenia piwa stały się integralną częścią ich kultury, prawie siedem wieków. Oktoberfest jest na szczycie listy w Monachium. Obchodzone jest przez miliony ludzi, że wizyta z całego świata, aby wziąć udział w uroczystościach.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

Visit Munich on your European Highlights By Train

 

Dzień 4: Stuttgart, Niemcy

Stuttgart posiada elegancką atmosferę, gdzie szybko samochody i restauracje fantazyjne stworzyć atmosferę współczesnego życia, ale to coś więcej niż tylko nowoczesny Stuttgart. Stuttgart ma winiarni i skrzynia nakrętka zacienione ogródki piwne, które pokazują niefrasobliwe, kopać swoje nogi do góry.

Norymberga do Pociągi Stuttgart

Pociągi Monachium do Stuttgart

Frankfurt do Stuttgartu

Heidelberg do Pociągi Stuttgart

 

 

Najważniejsze europejskie Dni 5: Strasburg, Francja

Skacze z powrotem w pociągu, to się do Francji! Spędź dzień w Strasburgu.

Strasbourg balansuje między średniowiecznej przeszłości i postępowej przyszłości. Jego Gotycka katedra jest cud architektoniczny a przemierzanie krętych uliczek starego miasta i cieszenie się jedzeniem z tawerny jest wysoce zalecane.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Dijon Pociągi Strasburg

Strasbourg is on the European Highlights By Train

 

Dni 6 – 8: Paryż, Francja

Paryż potrzebuje trochę wstęp ze swoim charakterystycznym architektury w tym Wieży Eiffla, Arc de Triomphe, i Katedra Notre Dame. Słowo paryski jest synonimem stylu i nie bez powodu. Oczekiwać światowej klasy kuchni, zakupy, i galerie, które są niekończącym się źródłem inspiracji i szczęścia. Najlepsze wycieczki kolejowe w Europie będzie zawsze zawierać tego znanego miasta.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Eiffel Tower Paris, France

 

Najważniejsze europejskie Dni 9 & 10: Bruksela, Belgia

Po Paryż ma zalecać z romansu, spędzić następne dwa dni w Brukseli, przed następnym pociągu nodze. Dwa dni w Brukseli będzie się składać z fasad Art Deco i wizyty na placu Grand Palace. Jest położony w samym sercu miasta, gdzie 17ten wiek przeszłość ożywa.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

Colorful Brussels, Belgium

 

Dni 11 – 13: Amsterdam, Holandia

Amsterdam jest gdzie rejs wzdłuż zabytkowych kanałów, co jest powszechne, i spacer po muzeach i sklepy rocznika wypełnione. Picie, jadalnia, i projektuj sceny, które fascynują i bawią. Amsterdam to miasto z zaskoczenia i jest domem dla Muzeum Van Gogha, a także wiele innych skarbów na wyświetlaczu.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

Amsterdam, The Netherlands

 

Najważniejsze europejskie Dni 14 – 17: Brema & Berlin, Niemcy

Głowa z powrotem do Niemiec i spędzić pięć dni w pociągu po Europie w Bremie, Berlin, i Drezno. Pewnego dnia do Bremy (na poniższym obrazku), odwiedzenie wielu muzeów i galerii, takich jak Muzeum Overseas Bremen. Jest to miasto portowe, Bremerhaven, gdzie cieszyć się świeżymi owocami morza i poznać fascynującą historię portu.

Berlin będzie musiał trzy dni zanurzenia. Berlin ma reputację “miasto, które nigdy nie śpi”. Wykorzystaj swoją żywiołowość! Noce są na ucztowanie i dni są do zajęć kulturalnych.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Bremen and Berlin, Germany

 

Dzień 18: Drezno, Niemcy

Drezno potrzebuje tylko jeden dzień, Marvel jako kopułę Wielkiego i jego Versailles inspirowane pałac Zwinger domów muzeach. Miasto zostało założone w 1743 i musiała być odbudowana po II wojnie światowej 2. Został on nazwany „Florence Łaby’ dzięki idyllicznym miejscu.

Berlin Pociągi Drezno

Hanower do Pociągi Drezno

Potsdam pociągom Dresden

Norymberga do Pociągi Drezno

Dresden, Germany stop along European Highlights By Train

 

Najważniejsze europejskie Dni 19 – 21: Praga, Republika Czeska

Podróż pociągiem w Europie kończy się w Pradze, po wir zdumienia. Praga to miasto wież i jest często porównywany do piękna Paryża. Jest również opisany jako domu do najlepszego piwa w Europie. Ciesz się spektakl 14ten wieczny kamienny most, zamek na wzgórzu, i leniwą rzekę. Jest to doskonały sposób, aby zakończyć podróż pociągiem po Europie.

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

Prague, Czech Republic

 

Najlepsze wycieczki kolejowe w Europie będzie upewnić się, że są wygodne i wypoczęty. Docenić krajobrazy po drodze, bezpieczeństwo podróżowania pociągiem, i przeciskając się w jak największej liczbie zabytków. Nie ma lepszego sposobu, aby podróży. książka z Zapisz pociąg dzisiaj!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Europejska podkreśla koleją 3 tygodni” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)