Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 02/07/2021)

Chcesz zobaczyć najwspanialszą architekturę podczas następnych wakacji?? W takim razie, tam chyba nie ma lepszego miejsca niż Europa dla Ciebie. Czy jesteś zainteresowany w klasycznych stylów architektonicznych i nadzieją znaleźć niektóre mniej znane Zebrane, Europejskie miasta czy pokryty. Rzućmy okiem na kilka przykładów wspaniałej architektury i gdzie można zobaczyć to wszystko:

 

wspaniała architektura: Włochy

Włochy jest pełna miast i miasteczek, gdzie można zgubić obserwując piękne budynki. Czy jesteś w Rzym lub Florencja, niemal każdy zakątek jest wart obraz. Dla turystów szuka wspaniałych miasteczek, Vicenza jest właściwy cel. To blisko, jeśli jesteś biorąc pociąg do lub z Wenecji, który jest również warto odwiedzić. Choć Vincenza słynie Renesansowy styl architektury poczęty w umyśle Andrea Palladio, architektura wenecka jest często gotycki, opracować, i piękny.

Wśród innych miast włoskich nie można przegapić, Rzym i Florencja również wyróżniać się jako ulubionych. Rzym jest głównie pełne zabytków każdy powinien zobaczyć raz w życiu. Koloseum, St. Piotra, Panteon, oraz przy fontannie di Trevi są warte odwiedzenia. Z drugiej strony, Florence ma mieszankę różnych stylów, przede wszystkim starożytny grecki i rzymski architektura, Gotycki i renesansowy.

Rimini pociągom Florence

Rzym pociągom Florence

Florencja pociągom Rzymie

Wenecja pociągom Florence

 

 

wspaniała architektura: Francja

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Francja jest domem do kilku miast z szerokiej gamy stylów, które pozostawiają żadnej wspaniałej architektury kochanek tchu. Wśród głównych kandydatów na wizytę, Strasburg, bordeaux, oraz Paryż może zaoferować najbardziej.

Nie ma wiele do zobaczenia i zrobić w Strasburgu, w tym znaczących przykładów architektury gotyckiej, przeplata się z nowoczesnymi i postmodernistycznych powiatów i alzackiego architektury. Bordeaux jest również wyjątkowy. Największe miasto w regionie Akwitanii oferuje wspaniały 18th-century strefie miejskiej, Pałac giełdy, i Katedra Saint Andre. Wreszcie, Paryż słynie jako jedno z miejsc narodzin gotyku, ale także bogate w różnych przykładów i Belle Epoque Sztuka nowy.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

Niemcy

Rothenburg germany city image

 

Istnieje wiele perełek architektonicznych, jakie można znaleźć w Niemcy. Jednakże, dwa z nich są najbardziej imponujących Berlin i Rothenburg. Architektura zwykle idzie w parze z historią, i widać to wyraźnie na połączenie Berlina. Miasto zostało podzielone raz, i to jest wyraźnie widoczne w niektórych miejscach. To sprawia, że ​​to wspaniałe miejsce do doświadczenie Poszczególne elementy architektury i zanurkować głęboko historyczne wpływów sztuki.

Z drugiej strony, Rothenburg to miejsce wygląda jak to przyszło prosto z bajka. Ten senny, średniowieczny wyglądające miasto jest turysta ulubiony. Jest to doskonały przykład tego eleganckiego europejskiej architektury średniowiecznej z jego murów miejskich i dachów szczytowe.

Stuttgart pociągom Rothenburg

Norymberga pociągom Rothenburg

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Europa jest warte podróży przez, i istnieje wiele innych pięknych miejsc, które należy dążyć do odwiedzenia. Wspaniała architektura jest bogaty w Anglia, Belgia, Austria, Szwecja, i Holandia także.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby zarezerwować bilety kolejowe dla architektury widokowym wyprawy swoich marzeń, sprawdzić swoje cele z Zapisz pociągu.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)