Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 15/01/2020)

Street art jest nowoczesną formą artystycznego wyrazu, który sprawia, że ​​nasze miasta piękniejsze. Dobrym ulica mural może też zainspirować do myślenia o społecznie ważnego tematu lub przypomnieć o dziełach klasycznych mistrzów.

Miasta Europy są pełne wspaniałych miejsc przepełnione street artu i graffiti. można wziąć długie spacery ulicami pełen murali i nigdy się nie nudzi. Oto niektóre fascynujące sztuka ulicy i gdzie można zobaczyć go w Europie:

 

Street Art w Londynie

Londyn jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast dla tych, którzy cenią sztukę ulicy i samych artystów. Wśród ulic można odwiedzić, aby uzyskać dawkę fantastycznej sztuki, Camden i Shoreditch wyróżniać. jednak, Brick Lane i Southbank są dobrze znane Cele podróży, także. Nadal, jeśli szukasz najbardziej znanej lokalizacji, Głowa do Shoreditch.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Paryż

Paryż jest pełen street artu gorących miejscach, ponieważ często obejmowały całe ulice. Głowa do 10 i 11 okręgach poprzez Rue Saint-Maur. Jest pełna Shepard Fairey czarno-białe portrety na ścianach budynków, co czyni go doskonałym spacer. Ten 2 km długości ulica przecina rue Oberkampf, ciekawe miejsce z perspektywy ulicy sztuki.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

Berlin

Fascynujące Street Art w Berlinie

 

Berlińska East Side Galeria jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla tych, którzy lubią sztukę miejską. Samo miasto ma rozwalony Street Art scenę, Być może najlepszym przykładem w Kreuzberg i Mitte. Istnieją dwa okręgi z urokliwych uliczek wewnętrznych i kultowych kawałków Street Art. Głowa do wschodnim krańcu dzielnicy Kreuzberg, aby znaleźć najlepszą sztukę.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Street Art w Rzym

Rzym miał skalista droga zaakceptowaniem sztuka ulicy, ale to piękne miasto jest teraz wreszcie pozwalając kreacje Urban Art wyrazić siebie. Istnieje kilka dzielnic, gdzie sztuka uliczna została stopniowo pojawiają się. jednak, najlepsze miejsce do odwiedzenia może być San Lorenzo, sąsiedztwo z mnóstwo ruchliwej Graffiti. Jeśli odwiedzają Rzym szuka jakiejś pięknej sztuki ulicznej, skupić się na Via Enotri, Via Ausoni, Via dei Sardi i Via dei Sabelli.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

 

Graffiti w Frankfurcie

Frankfurt to miasto nie może oczekiwać, aby znaleźć się w wykazie dla entuzjastów sztuki ulicy, jak to ma bardziej niezawodnego reputację biznes metropolia. jednak, Można argumentować, że nawet takie miasta jak, że są podatne na posiadające silną ekspresję Street Art, głównie w buncie na wysokim kosztom utrzymania. Frankfurt ma dużo wokół sztuki ulicznej stacja kolejowa a centrum miasta. Hall of Fame na Ratswegkreisel jest kolejnym dobrym miejscem do odwiedzenia.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

Amsterdam

Central Station Amsterdam sztuka ulicy

 

Amsterdamskich sztuka uliczna scena jest bardzo mocna, a miejskiego sztuki sięga nawet muzealia. Najlepsze miejsca Amsterdam dla street artu to Spuistraat, Wijdesteeg, i NDSM, w tym centrum dzielnic. Można również skorzystać z wycieczki ulica sztuki z Amsterdam Central Station. Fakt, że ta trasa istnieje powie Ci wystarczająco, jak to miasto jest dumna ze swojej sztuki ulicznej.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Kopenhaga

Kopenhaga to wielkie miasto, jeśli chcesz zobaczyć niektóre kolorowe i twórczego sztuka ulicy - nawet w domach! Christiania, gdzie znajdziesz najlepsze prace utalentowanych artystów miejskich, więc upewnij się, aby nie przegapić.

Pociągi Hamburg do Kopenhagi

Hanower do Kopenhagi Trains

Berlin Pociągi do Kopenhagi

 

 

Jeśli jesteś gotowy, aby zobaczyć najlepszą sztukę ulicy Europa ma do zaoferowania; Wszystkie te miasta są łatwo dostępne pociągiem. Zarezerwuj bilety na czas i przygotować zafascynowany!

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)