Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 27/05/2022)

Miłośnicy sztuki współczesnej mają wiele miejsc do odwiedzenia w Europie. Z takim bogactwem wyboru, Być może największym wyzwaniem jest wybór przeznaczenie. Jednakże, jeśli chcesz odwiedzić prime hotspoty Europy dla poszukiwań artystycznych, Dlaczego nie zaplanować podróż dookoła tego? Z niektórymi dobrze zaplanowane przejażdżki pociągiem, można odwiedzić wszystkie z naszych najlepszych wybiera nowoczesnych galerii sztuki w Europie:

 

Galeria Sztuki Współczesnej Tate, Londyn, Anglia

Tate Galeria sztuki współczesnej w Londyn jest jednym z najbardziej popularnych współczesnych galerii sztuki nowoczesnej w Europie. To nie jest tylko jeden do odwiedzenia w mieście, które szczyci się ponad 1,000 galerie. Jednakże, to ten, który jest najbardziej popularny z turyści. Tate Modern była początkowo częścią Tate Gallery, która powstała w 1897. Z biegiem czasu, Tate zaczęła rozszerzać i w 2000 podzielono na cztery galerii. Spośród tych czterech, Tate Modern jest jednym z najbardziej wizyt, i mieści się w nim więcej niż tylko grafika. Jeśli chcesz przeżyć w Londynie sztuki scenę dla siebie, można łatwo dotrzeć do miasta pociągiem z największych europejskie miasta.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

 

Narodowa Galeria Sztuki Nowoczesnej, Rzym, Włochy

Nazywa The National Gallery Sztuki Nowoczesnej w języku włoskim, Ta galeria sztuki w Rzym ma wszystko, czego potrzeba. I to od niedawna ma nowy wygląd, tak, że sztuka może stać się jeszcze bardziej na wystawach. Ta galeria jest wyjątkowy na swój sposób prezentacji. Skupia się bardziej na tematy, kolory i forma niż podobieństwo epok i stylów. Że każdy odwiedzający pozwala doświadczyć sztukę w nowy, unikatowy sposób, upewniając się, że wizyta będzie niezapomniany. Rzym to wspaniałe miasto do odwiedzenia pociągiem. Tam jest trochę malowniczych tras możesz zabrać ze sobą drogę do doświadczenia więcej Włoch.

Florencja pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

Florencja pociągom Pisa

Rzym pociągom Wenecji

 

Kunsthalle Zurych, Szwajcaria

Kunsthalle Zurich Building

 

współczesny i nowoczesny scena sztuki Szwajcarii są nogi i żywe, z licznymi galeriami utrzymanie go przy życiu. Ten, który jest często zalecany do wizyty jest Kunsthalle Zurych. Ma wystawy czasowe, które nigdy nie intrygują użytkownik. Te częste zmiany pomóc Kunsthalle nowo swoją tożsamość za każdym razem. Można dotrzeć pociągiem z Zurychu Monachium, Wiedeń, jak również innych europejskich miast odwiedzić na polowanie sztuki współczesnej.

Pociągi Monachium do Zurychu

Berlin Pociągi Zurych

Pociągi Bazylea do Zurychu

Pociągi Wiedeń do Zurych

 

Pompidou, Paryż, Francja

Pompidou in Paris is one of the Best Modern Art Galleries in Europe

No zwiedzanie galerii sztuki nowoczesnej w Europie jest kompletna bez wizyty Paryż, Francja. Jednakże, zamiast Luwrze, zalecamy udać się do Pompidou. Znajdziesz tam unikalną strukturę architektoniczną ze wszystkich swoich schodów ruchomych, instalacja wodociągowa, i rama stalowa widoczne na zewnątrz. Ale doświadczenie nie kończy, jak ma ponad Pompidou 50,000 pracuje w swojej kolekcji. To jedna z najważniejszych kolekcji sztuki nowoczesnej i współczesnej, która jest z pewnością warto odwiedzić. Dostać się do Paryża pociągiem z Londynu, Amsterdam, Bruksela i inne miasta w Europie.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

 

galerie sztuki współczesnej w Europie są z pewnością na co popatrzeć. Najlepsze strony o planowaniu podróży zorientowanych sztuki jest to, że wszystkie te miasta są łatwo dojechać pociągiem. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść, Zarezerwować Bilety Na Pociąg teraz i ciesz się jazdą!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmodern-art-galleries-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)