Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 04/11/2022)

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze muzea w Europie, mamy cię objęte! Czy jest to sztuka, krajowy, lub naturalny historia, muzea z naszej listy nie zawiedzie cię zadziwiać.

Co więcej, można dotrzeć do wszystkich tych Cele podróży pociągiem jeśli szukasz niedrogie środki podróży. Daj nam bliżej przyjrzeć najlepszych muzeów w Europie i gdzie je znaleźć:

 

Muzeum w Luwrze, Paryż, Francja

Luwr może być jednym z najbardziej znanych muzeów w Europie i na świecie. Jest to największy, obejmujący obszar 72,735 metry kwadratowe. Ten fantastyczny muzeum jest domem dla ponad 35,000 przedmiotów i jest jednym z punktów orientacyjnych w Paryżu. Musisz odwiedzić go, jeśli podróż do Paryża pociągiem!

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

 

Venaria Reale, Turyn, Włochy

Nazwa pałacu pochodzi od łacińskiego Królewskie polowanie, czyli „królewski polowanie”. W XVII i XVIII wieku, to była baza dla wypraw myśliwskich Książę Karol Emanuel II. Teraz pałac zachwyca nowoczesne odwiedzających z jego barokowym urody. Nie można pominąć, jeśli znajdziesz się w Turynie.

Milan Pociągi Turyn

Jezioro Como pociągom Turyn

Genua pociągom Turyn

Parma pociągom Turyn

 

Muzeum przez strumień, Antwerpia, Belgia

The Museum by the Stream in Antwerp is one of the Best Museums in Europe

 

Muzeum przez strumień lub MAS jest największym muzeum w Antwerpii. Jeśli szukasz panoramiczny widok, jest bezpłatny dostęp do dachu muzeum. Kompleks MAS również restauracja a pod nią cafe. Samo muzeum jest piękne i warte odwiedzenia, jeśli jesteś w Antwerpia.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

biblijny, Amsterdam, Holandia

Innym muzeum w Holandia, ten muzeum biblijny znajduje się w Amsterdam. Jest to jeden z najlepszych muzeów w Europie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Biblii. Odwiedzenie Bijbels pomaga nam zrozumieć znaczenie i wpływ Biblii na holenderskie społeczeństwo. Jest to bez wątpienia wyjątkowym muzeum, doskonale nadaje się dla tych, którzy kochają religijny historia.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Muzeum Historii Sztuki, Wiedeń, Austria

Kunsthistorisches Museum in Vienna Austria

Kunsthistorisches Museum jest najbardziej znanym muzeum sztuki w Austria, znany również jako Muzeum Sztuk Pięknych. Niektóre z jego najbardziej znanych wyświetlaczy obejmują dzieła Rembrandta, Michał Anioł, Rafał, i Rubens. To było niesamowite dla miłośników sztuki ze wspaniałą sztuką od czasu jej otwarcia 1891. Każdemu Wiedeń pociągiem powinien umówić się na zwiedzanie Kunsthistorisches Museum.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

MACHmit Dzieci Muzeum, Berlin, Niemcy

Dla osób podróżujących z dziećmi, to nie ma nic lepszego niż MACHmit Dzieci muzeum Niemcy. Jeśli znajdziesz się w Berlinie, Upewnij się, aby sprawdzić MACHmit i jego różnorodność atrakcji. Są przeznaczone dla osób dorosłych, jak również, z wielu ciekawych zajęć, takich jak laboratorium sztuki, warsztaty druku, oraz wspinanie labirynt.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Skansen Skansen, Sztokholm, Szwecja

Skansen skansen był pierwszym tego rodzaju w Szwecji. Jest otwarty w 1891 i stała się najbardziej znanym muzeum w Sztokholmie. Wspaniały widok z Royal Djurgarden to bonus wizyty w Skansen. A dla tych, którzy lubią widzieć Scandinavia-rodzimych zwierząt, jest zoo który je wyświetla.

 

 

Najlepsze muzea w Europie czekają na ciebie. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść, zarezerwować bilety na pociąg teraz i ciesz się jazdą!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-museums-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)