Czas czytania: 8 minuty
(Poprawiony: 05/11/2021)

Porywający, straszny, interaktywny, podziemne światy, czy starożytne wille, ten 12 najlepsze escape roomy na świecie, nie są dla słabych. Przeciwnie, tylko odważni, zręcznym graczom zespołowym i miłośnikom łamigłówek uda się uratować świat, i odkrywanie dawno zapomnianych tajemnic. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, to zarezerwuj jedno z nich 12 najlepsze escape roomy na świecie, i spróbuj pobić szanse.

 

1. Sherlocked Escape Room Amsterdam

Nazwany na cześć najsłynniejszego detektywa na świecie, Sherlocked escape room to jeden z najbardziej ekscytujących pokoi ewakuacyjnych na świecie. W Sherlocked możesz wybierać między 2 bardzo różne doświadczenia; Architekt czy Skarbiec. Jeden jest 60 minut długo, a drugi to 80 minut długo, oba idealne dla grupy 4 ludzie, mile widziani rodzice i młodzież.

Jednakże, główną różnicą między obydwoma escape roomami jest oczywiście aktywność. Architekt rozwiąże zagadki w nowo odkrytym pokoju, aby zachować najbardziej strzeżone tajemnice na świecie. Z drugiej strony, Krypta sprawi, że zmienisz persony w złodziei, aby ukraść cenny przedmiot z bardzo chronionego sejfu. Wielu przed próbą i porażką, ale twój gang może odnieść sukces w tej tajemniczej i trudnej operacji. Więc, ten escape room łączy najbardziej wyjątkowe rzeczy do zrobienia w Amsterdamie.

Z Brukseli do Amsterdamu pociągiem

Pociągiem z Londynu do Amsterdamu

Berlin do Amsterdamu pociągiem

Paryż do Amsterdamu pociągiem

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Ucieczka z polowania na cały świat

Pokój Escape Hunt ma oddziały w wielu miejscach na świecie, z Anglii do Singapuru. Jeśli kochasz niezwykłe stworzenia, Historie Disneya, i Alicja, wtedy pokochasz ten pokój ucieczki i będziesz podróżować wyłącznie w celu Escape Hunt, w każdym kraju.

W pokoju Escape Hunt znajduje się lista pokoi ewakuacyjnych, inny w każdym kraju. W Marsylii, będziesz szukać przyjaciół po tym, jak Houdini sprawił, że zniknęli w wielkim cyrku, lub w Wielkiej Brytanii pomóż Alicji i przyjaciołom uratować Krainę Czarów. Więc, zagadki i tajemnice świata potrzebują Twojej pomocy i zaradności w wielkich miastach Europy i Azji.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Enigma Quest w Londynie

Znajduje się w Finsbury, w niewielkiej odległości od London Bridge i Tamizy, Oferty ucieczki Enigma Quest 3 niesamowite zadania. Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi, rodzina z dziećmi, lub para w poszukiwaniu przygód, wtedy możesz wybrać między głębokowodnym pokojem ewakuacyjnym w łodzi podwodnej a napadem na milion funtów.

Jeśli jesteś poszukiwaczem adrenaliny?, być może następna Thelma i Louise? to zagadki w Enigma Quest są dla Ciebie idealne. W Mission Wavebreak uratujesz świat, i w napadzie na milion funtów, będziecie musieli połączyć siły, aby zdobyć największą nagrodę we współczesnej historii. Więc, jeśli myślisz, że masz to, czego potrzeba, następnie Enigma Quest escape room w sercu Londynu zaprojektował dla Ciebie epicką 60-minutową przygodę.

 

 

4. Projekt Paradoks 2: Księgarnia Escape Room Ateny

Jeśli jesteś fanatykiem escape roomów, potem Projekt Paradoks 2 w Atenach to najlepsze doświadczenie escape room. W przeciwieństwie do innych niesamowitych pokoi ewakuacyjnych na świecie?, misja Paradox Project zajmuje cały neoklasyczny dom w Atenach. Zgadza się, Twoja misja rozciąga się na wiele pokoi i tajnych przejść w tym wyjątkowym domu.

co więcej, escape room w księgarni jest 200 minutowa misja, które można łatwo podzielić na 5-6 tematyczne pokoje ewakuacyjne. Więc, naprawdę będziesz cieszyć się tym, co najlepsze ze wszystkich światów, i to jest bezcenne doświadczenie escape room. Pięknie zaprojektowany zestaw z puzzlami, wiele spacji, schody, czeka na poszukiwaczy mocnych wrażeń w prawdziwej księgarni w Atenach.

Z Amsterdamu do Londynu pociągiem

Z Paryża do Londynu pociągiem

Z Berlina do Londynu pociągiem

Z Brukseli do Londynu Pociągiem

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Pan. X Tajemniczy Dom Szanghaj

Jeśli znudzi Ci się drapacze chmur w Szanghaju, Pan. Dom z puzzlami X będzie świetną odskocznią od tętniącego życiem miasta. Ten niesamowity dom ucieczki ma 5 pokoje, każdy ma inną zagadkę do rozwiązania. W zasadzie jesteś zamknięty w pokoju na godzinę, bez żadnego pomysłu na duży obraz. Wyzwaniem jest wykorzystanie wszystkiego w pokoju, a nawet ulica, spróbować znaleźć wyjście z pokoju.

Pan. Escape roomy X są pełne tajemnic i wyzwań. W przeciwieństwie do innych fantastycznych escape roomów na świecie, tutaj Twój zespół będzie musiał używać wszystkich zmysłów, obserwacja, i logika, po prostu znaleźć wyjście z pokoju. Pan. X Mystery House znajduje się w samym sercu Bridge 8 II, Dystrykt Huangpu, gdzie przygoda zaczyna się od samego wejścia.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Escape Boats i SOS Escape Rooms Dublin

Niezwykły pokój Escape Boats w Dublinie jest jednym z najlepszych 10 escape roomy na świecie. Tutaj, będziesz musiał zebrać wszystkie swoje rozumy i energie razem i znaleźć wyjście z barki. W rzeczy samej, Escape Boats i pokoje SOS znajdują się na barce, poza dokiem w Dublinie.

W związku z tym, Escape room Łodzie i SOS to niektóre ze specjalnych pokoi ewakuacyjnych na świecie. Wyjście jest pełne zagadek, łamanie kodów, i rozwiązywanie zagadek. Jeśli escape room jest częścią specjalnej uroczystości, firma może nawet zorganizować przekąskę z pobliskie bary na kanale Dock.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. ParaPark Escape Room Budapeszt

Największa tajemnica Budapesztu czeka na Ciebie w piwnicy escape roomu ParaPark. Zejdziesz, by znaleźć wskazówki leżące w pierwszym w historii pokoju ucieczki w Europie. Tutaj, znajdziesz się na miejscu zbrodni, Inspirowane Twin Peaks. Więc, być przygotowanym na zabawę w detektywa, i pomóż swojemu zespołowi z pudełka, jak myślisz po wyjęciu z pudełka, lub piwnicy, z tego powodu.

Miejsce zbrodni 95 jest w Nowym Jorku, gdzie gangi walczą na ulicach, i dzieje się tragedia. Więc, zostaniesz wezwany, aby znaleźć rozwiązanie wskazówek, zachowaj papiery, aby znaleźć przestępcę przed upływem godziny. Podsumowując, pokój ewakuacyjny ParaPark jest przeznaczony dla miłośników thrillerów i kryminałów o silnym sercu.

Pociągiem z Wiednia do Budapesztu

Pociągiem z Pragi do Budapesztu

Pociągiem z Monachium do Budapesztu

Z Grazu do Budapesztu pociągiem

 

8. Pokój Berlin

Pokój ma 4 misje, każdy 75 minut długo, każde wyzwanie, i każdy sprawi, że przeniesiesz się w czasie do innej przestrzeni. Poszukiwanie skarbów na Uniwersytecie Humboldta, staż u największego łowcy duchów, lub pomoc wielkiemu berlińskiemu śledczemu w schwytaniu Zabójcy Berlina, oczywiste jest, że te misje nie są dla łatwo przestraszonych graczy.

W związku z tym, starannie wybierz swoje wyzwanie, i przyjdź dobrze wyposażony w spryt, sukienka, i odważne serce. Ucieczka do pokoju w Berlinie to 2017 Zwycięzca Złotej Kłódki, zaprojektowany, aby rzucić wyzwanie każdemu entuzjastom escape room. co więcej, ten pokój zagadek jest całkowicie wart podróży do Berlina?, po raz drugi i piąty.

Z Frankfurtu do Berlina pociągiem

Lipsk do Berlina pociągiem

Z Hanoweru do Berlina pociągiem

Hamburg do Berlina pociągiem

 

The Room Berlin

 

9. Katakumby Escape Room Paryż

Ten niezwykły escape room w Paryżu przeznaczony jest tylko dla najodważniejszych entuzjastów. Jeśli nie zorientowałeś się z nazwy, escape room w Katakumbach zabierze Cię wieki wstecz do miejsca ciemności w podziemnym świecie Paryża. Podczas gdy Paryż jest jednym z najbardziej piękne miasta na świecie, jego katakumby są straszne, a niektórzy powiedzą trochę przerażające.

A zatem, jeśli w głębi serca podejmujesz ryzyko, a gęsia skórka nie jest dziwnym uczuciem, następnie zarezerwuj pokój ucieczki w Katakumbach. Granie w grę escape room będzie ekscytującym przeżyciem i nową odmianą od odwiedzania ogrodów, lub zakupy w Paryż.

Amsterdam do Paryża pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Pociągiem z Rotterdamu do Paryża

Pociągiem z Brukseli do Paryża

 

Bridge In Paris

 

10. Harry Potter Escape Room Praga

Ucieczka z pokoju Harry'ego Pottera to rodzinna misja. Wystrój i puzzle są przyjazne dzieciom, z interaktywnymi figurami, z którymi dzieci mogą się komunikować. do tego, ty i dzieci otrzymacie magiczne różdżki, by mogli doświadczyć wyjątkowego świata Harry'ego Pottera.

Escape room Harry'ego Pottera w Pradze to 60 minutowa misja. Podczas tej magicznej godziny, Twoja drużyna będzie musiała znaleźć trzy artefakty ukryte w tajemnicy Harry Potter escape room, Harry Potter Escape Room to zabawny i ekscytujący czas dla całej rodziny w Pradze.

Norymberga do Pragi pociągiem

Pociągiem z Monachium do Pragi

Z Berlina do Pragi pociągiem

Wiedeń do Pragi pociągiem

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Gra Escape na świeżym powietrzu w Villa Borghese w Rzymie

Wszyscy jeżdżą do Włoch na jedzenie?, wille, oraz lokalne wino. Z szaleństwem escape roomów podbijających świat, Najlepsze lokalizacje we Włoszech stały się najbardziej niesamowitymi pokojami ewakuacyjnymi. Oszałamiająca Villa Borghese jest punktem wyjścia do… 2.5 godzin rozwiązywania zagadek. Willa jest zewnętrznym pokojem ewakuacyjnym, w którym będziesz przemieszczać się od wskazówki do wskazówki łodzią.

Ten wyjątkowy pokój ewakuacyjny znajduje się w Rzymie. Więc, kiedy skończysz zwiedzać Koloseum, odkryjesz piękne, ukryte miejsca w stolicy Włoch. Podsumowując, Villa Borghese to najlepszy zewnętrzny escape room w Europie. W przeciwieństwie do piwnic, biblioteki, i katakumby, tutaj wejdziesz w interakcję w najpiękniejszym włoskim krajobrazie.

Mediolan do Rzymu pociągiem

Z Florencji do Rzymu pociągiem

Wenecja do Rzymu pociągiem

Neapol do Rzymu pociągiem

 

Villa Borghese Rome

 

12. Laboratorium Escape Room Bunschoten

Godzina z Amsterdamu, pokój ewakuacyjny Laboratorium w Bunschoten jest całkowicie wart jazdy lub podróż pociągiem z dowolnego miejsca w Europie. Bunschoten ma 3 pokoje ewakuacyjne, ale Laboratorium jest najlepsze, i jeden z najlepszych escape roomów w Europie.

Aby ukończyć trudną misję, wejdziesz do Dr. Laboratorium Steinera, tak jak zostawił 7o+ lat temu. Twoim zadaniem będzie odkrycie, co stało się z biednym lekarzem, i będziesz musiał zebrać całą swoją siłę i zaradność, aby rozwiązać tę zagadkę tylko w 60 minuty. Oczywiście, możesz przynieść 2-3 partnerzy misji, więc pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać największe tajemnice świata. Każda z fantastycznych misji escape room to tylko podróż pociągiem od Twoich drzwi.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „12 najlepszych pokoi ewakuacyjnych na świecie” na swojej stronie?? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpl%2Fbest-escape-rooms-world%2F – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)