Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 05/11/2021)

Jaudinantis, baugus, interaktyvus, požeminiai pasauliai, arba senovinėse vilose, į 12 geriausi pabėgimo kambariai pasaulyje, nėra skirti silpna širdžiai. Kita vertus, tik drąsiausieji, sumaniems komandos žaidėjams ir galvosūkių mėgėjams pavyks išgelbėti pasaulį, ir atskleisti seniai pamirštas paslaptis. Jei manote, kad turite tai, ko reikia, tada užsisakykite vieną iš jų 12 geriausi pabėgimo kambariai pasaulyje, ir pabandykite įveikti šansus.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Sherlocked pabėgimo kambarys Amsterdame

Pavadintas garsiausio pasaulio detektyvo vardu, „Sherlocked“ pabėgimo kambarys yra vienas įdomiausių pabėgimo kambarių pasaulyje. „Sherlocked“ galite pasirinkti iš 2 labai skirtingos patirtys; Architektas arba skliautas. Vienas yra 60 minučių trukmės, o antrasis yra 80 minučių trukmės, abu idealiai tinka grupei 4 žmonės, tėvai ir paaugliai yra labai laukiami.

Tačiau, pagrindinis skirtumas tarp abiejų pabėgimo kambarių, žinoma, yra veikla. Architektas leis jums išspręsti paslaptis naujai atrastame kambaryje, kad išsaugotumėte labiausiai saugomas pasaulio paslaptis. Iš kitos pusės, „Vault“ pakeis asmenis į vagys, kad pavogtų brangų daiktą iš labai saugomo seifo. Daugelis prieš jus bandė ir nepavyko, bet jūsų gaujai gali pasisekti ši slapta ir kebli operacija. Taigi, šis pabėgimo kambarys prisijungia unikaliausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Amsterdame.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Pabėgimo medžioklė visame pasaulyje

Pabėgimo medžioklės kambarys turi filialus daugelyje pasaulio vietų, iš Anglijos į Singapūrą. Jei jums patinka nepaprastos būtybės, „Disney“ istorijos, ir Alisa, tada jums patiks šis pabėgimo kambarys ir keliausite tik pabėgimo medžioklės tikslais, kiekvienoje šalyje.

Pabėgimo medžioklės kambaryje yra pabėgimo kambarių sąrašas, skirtingos kiekvienoje šalyje. Marselyje, ieškosite draugų po to, kai Houdini privertė juos išnykti didžiajame cirke, arba JK padėti Alisai ir draugams išgelbėti Stebuklų šalį. Taigi, pasaulio galvosūkiams ir paslaptims reikia jūsų pagalbos ir išradingumo dideliuose Europos ir Azijos miestuose.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. „Enigma Quest“ Londone

Įsikūręs Finsbury, netoli Londono tilto ir Temzės upės, „Enigma Quest“ pabėgimo pasiūlymai 3 nuostabūs ieškojimai. Jei keliaujate su draugais, šeima su vaikais, ar pora, ieškanti nuotykių, tada galite pasirinkti tarp giliavandenio povandeninio laivo pabėgimo kambario ir milijono svarų pagrobimo.

Jei ieškote adrenalino, galbūt kitos Thelma ir Louise? tada „Enigma Quest“ mįslės jums puikiai tinka. „Mission Wavebreak“ jūs išgelbėsite pasaulį, ir „Milijono svarų vagystėje“, turėsite susiburti į didžiausią prizą šiuolaikinėje istorijoje. Taigi, jei manote, kad turite tai, ko reikia, tada „Enigma Quest“ pabėgimo kambarys Londono širdyje sukūrė jums epinį 60 minučių nuotykį.

 

 

4. Paradokso projektas 2: Knygyno pabėgimo kambarys Atėnuose

Jei esate pabėgimo kambario fanatikas, tada paradokso projektas 2 Atėnuose yra didžiausia pabėgimo kambario patirtis. Skirtingai nuo kitų nuostabių pabėgimo kambarių pasaulyje, misija „Paradox Project“ užima visą neoklasicistinį namą Atėnuose. Teisingai, Jūsų ieškojimai plinta daugybėje šio išskirtinio namo kambarių ir slaptų praėjimų.

Be to, Knygyno pabėgimo kambarys yra a 200 minučių misija, kuriuos galima lengvai suskirstyti į 5-6 teminiai pabėgimo kambariai. Taigi, jūs iš tikrųjų mėgausitės geriausiu iš visų pasaulių, ir tai yra neįkainojama pabėgimo kambario patirtis. Gražaus dizaino rinkinys su galvosūkiais, kelios erdvės, laiptai, laukia įspūdžių ieškotojų tikrame knygyne Atėnuose.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Ponas. X Paslaptingas namas Šanchajus

Jei pavargote nuo dangoraižiai Šanchajuje, Ponas. „X“ galvosūkių namai bus puiki pertrauka nuo triukšmingo miesto. Šis nuostabus pabėgimo namas turi 5 kambariai, kiekvienas turi įminti skirtingą paslaptį. Jūs iš esmės valandai esate uždarytas kambaryje, neturėdamas jokio supratimo apie bendrą vaizdą. Iššūkis yra naudoti viską, kas yra kambaryje, ir net gatvė, kad pabandytum rasti išeitį iš kambario.

Ponas. X pabėgimo kambariai kupini paslapčių ir iššūkių. Priešingai nei kiti fantastiški pabėgimo kambariai pasaulyje, čia jūsų komandai reikės pasitelkti visus pojūčius, stebėjimas, ir logika, tiesiog rasti išeitį iš kambario. Ponas. „X Mystery House“ yra tilto širdyje 8 II, Huangpu rajonas, kur nuotykis prasideda tiesiai nuo įėjimo.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Pabėgimo valtys ir SOS pabėgimo kambariai Dublinas

Nepaprastas „Escape Boats“ kambarys Dublino mieste yra vienas iš geriausių 10 pabėgimo kambariai pasaulyje. čia, turėsite sujungti visus savo sumanymus ir energiją ir rasti išeitį iš baržos. Iš tikrųjų, „Escape Boats“ ir „SOS“ kambariai yra ant baržos, prie Dublino prieplaukos.

Todėl, Pabėgimo kambarys „Boats“ ir „SOS“ yra keletas ypatingų pabėgimo kambarių pasaulyje. Išeitis pilna galvosūkių, kodų krekingo, ir mįslių sprendimas. Jei pabėgimo kambarys yra ypatingos šventės dalis, įmonė netgi gali pasirūpinti pirštų maistu netoliese esantys barai ant kanalo doko.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. „ParaPark“ pabėgimo kambarys Budapešte

Didžiausia paslaptis Budapešte jūsų laukia pabėgimo kambario „ParaPark“ rūsyje. Nusileisite, kad rastumėte įkalčius, esančius pirmame pabėgimo kambaryje Europoje. čia, atsidursite nusikaltimo vietoje, „Twin Peaks“ įkvėptas. Taigi, būkite pasirengę žaisti detektyvą, ir padėkite savo komandai išeiti iš dėžės, kaip galvoji iš dėžutės, arba rūsyje, tiesą sakant.

Nusikaltimo scena 95 yra NYC, kur gaujos kovoja gatvėse, ir atsitinka tragedija. Taigi, būsite pašauktas ieškoti įkalčių, išsaugokite dokumentus, kad surastumėte nusikaltėlį iki valandos pabaigos. sudaryti, pabėgimo kambarys „ParaPark“ skirtas stiprių trilerių ir kriminalinių istorijų mėgėjams.

Viena - Budapeštas su traukiniu

Praha į Budapeštą su traukiniu

Miunchenas į Budapeštą su traukiniu

Gracas į Budapeštą su traukiniu

 

8. Berlyno kambarys

Kambaryje yra 4 misijų, kiekvienas 75 minučių trukmės, kiekvienas iššūkis, ir kiekvienas turėsite keliauti laiku į kitą erdvę. Lobių medžioklė Humboldto universitete, stažuotė pas didžiausią vaiduoklių medžiotoją, arba padedant didžiajam Berlyno tyrėjui sugauti Berlyno žudiką, akivaizdu, kad šios misijos nėra skirtos lengvai išsigandusiam žaidėjui.

Todėl, kruopščiai rinkitės iššūkį, ir gerai aprūpinti protu, suknelė, ir drąsią širdį. Kambario pabėgimas Berlyne yra a 2017 „Golden-Lock“ nugalėtojas, skirtas iššūkiams bet kuriam pabėgimo kambario entuziastui. Be to, šis pabėgimo kambarys yra visiškai vertas kelionės į Berlyną, antrą ir penktą kartą.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

The Room Berlin

 

9. Katakombų pabėgimo kambarys Paryžiuje

Šis neįprastas pabėgimo kambarys Paryžiuje skirtas tik drąsiausiems entuziastams. Jei nesuvokėte iš pavadinimo, katakombų pabėgimo kambarys nukelia šimtmečius atgal į tamsos vietą požeminiame Paryžiaus pasaulyje. Nors Paryžius yra vienas iš labiausiai gražūs miestai pasaulyje, jos katakombos baisios, o kai kurie pasakys šiek tiek bauginančiai.

Taigi, jei širdyje rizikuojate, ir žąsų kojos nėra keistas jausmas, tada užsisakykite katakombų pabėgimo kambarį. Žaisti pabėgimo kambario žaidimą čia bus jaudinanti patirtis ir naujas pokytis lankantis soduose, arba apsipirkti Paryžius.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Bridge In Paris

 

10. Hario Poterio pabėgimo kambarys Prahoje

Pabėgimas iš Hario Poterio kambario yra šeimos misija. Dekoras ir galvosūkiai tinka vaikams, su interaktyviomis figūromis, su kuriomis vaikai gali bendrauti. Papildomai, jūs ir vaikai gausite stebuklingų lazdelių, kad jie galėtų patirti ypatingą Hario Poterio pasaulį.

Hario Poterio pabėgimo kambarys Prahoje yra 60 minučių misija. Per šią stebuklingą valandą, jūsų komandai reikės rasti tris paslaptyje paslėptus artefaktus Haris Poteris pabėgimo kambarys, Hario Poterio pabėgimo kambarys yra įdomus ir jaudinantis laikas visai šeimai Prahoje.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Pabėgimo žaidimas lauke „Villa Borghese“ Romoje

Visi keliauja į Italiją maisto, vilos, ir vietos vynas. Su pabėgimo kambarių pamišimu užkariaujant pasaulį, Geriausios Italijos vietos tapo nuostabiausiais pabėgimo kambariais. Nuostabi vila Borghese yra atspirties taškas a 2.5 valandų galvosūkių sprendimo. Vila yra lauko pabėgimo kambarys, kuriame laivu keliausite iš užuominos į užuominą.

Šis unikalus pabėgimo kambarys yra Romoje. Taigi, kai baigsite tyrinėti Koliziejų, atrasite gražias paslėptas vietas Italijos sostinėje. sudaryti, „Villa Borghese“ yra geriausias pabėgimo kambarys lauke. Skirtingai nuo rūsių, bibliotekos, ir katakombos, čia jūs bendrausite gražiausiame Italijos kraštovaizdyje.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Villa Borghese Rome

 

12. Laboratorijos pabėgimo kambarys Bunschoten

Valanda nuo Amsterdamo, Laboratorinis pabėgimo kambarys Bunschoten yra visiškai verta nuvažiuoti arba kelionė traukiniu iš bet kurios Europos vietos. Bunschoten turi 3 pabėgimo kambariai, bet laboratorija yra geriausia, ir vienas geriausių pabėgimo kambarių Europoje.

Norėdami užbaigti sudėtingą misiją, įeisite į Dr. Steinerio laboratorija, kaip jis paliko prieš 7o+ metus. Jūsų misija bus išsiaiškinti, kas nutiko vargšui gydytojui, ir jums reikės surinkti visas jėgas ir išradingumą, kad išspręstumėte šią paslaptį 60 protokolas. Akivaizdu, galėtum atnešti 2-3 misijos partneriai, todėl nepamirškite užsisakyti iš anksto.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums išspręsti didžiausias pasaulio paslaptis. Kiekviena fantastiška pabėgimo kambario misija yra tik kelionė traukiniu nuo jūsų slenksčio.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 geriausių pasaulio pabėgimo kambarių“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-escape-rooms-world%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)