Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 05/11/2021)

Захоплююче, страшно, інтерактивний, підземні світи, або старовинні вілли, в 12 найкращі кімнати евакуації у світі, не для слабодухих. Навпаки, тільки сміливим, вмілі командні гравці та любителі головоломок вдасться врятувати світ, і розкриття давно забутих секретів. Якщо ви вважаєте, що у вас є все необхідне, то замовте одну з них 12 найкращі кімнати евакуації у світі, і спробуйте побити шанси.

 

1. Кімната для втечі з замком у Амстердамі

Названий на честь найвідомішого детектива у світі, Кімната для втечі з шерлоком - одна з найцікавіших кімнат евакуації у світі. У Sherlocked ви можете вибирати між 2 дуже різний досвід; Архітектор або Сховище. Один - це 60 тривалість хвилин, а другий є 80 тривалість хвилин, обидва ідеально підходять для групи 4 Люди, вітаються батьки та підлітки.

Однак, головна відмінність обох кімнат евакуації - це звичайно ж діяльність. Архітектор запропонує вам розгадати таємниці в нововиявленій кімнаті, щоб зберегти найпотаємніші таємниці світу. З іншого боку, Сховище дозволить вам змінити персон на злодіїв, щоб викрасти дорогоцінний предмет з дуже захищеного сейфу. Багато раніше ви пробували і зазнавали невдач, але ваша банда може досягти успіху в цій таємничій і хитрій операції. Так, ця кімната евакуації приєднується найунікальніші речі, які можна зробити в Амстердамі.

Брюссель до Амстердама поїздом

Лондон до Амстердама поїздом

Берлін до Амстердама поїздом

Париж до Амстердама поїздом

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Escape Hunt у всьому світі

Кімната Escape Hunt має відділення в багатьох місцях світу, від Англії до Сінгапуру. Якщо ви любите неординарних істот, Історії Діснея, і Аліса, тоді вам сподобається ця кімната для втечі і ви будете подорожувати з єдиною метою "Полювання на втечу", у кожній окремій країні.

Кімната Escape Hunt містить список евакуаційних кімнат, по -різному в кожній країні. В Марселі, Ви будете шукати друзів після того, як Гудіні змусив їх зникнути у великому цирку, або у Великобританії допоможіть Алісі та її друзям врятувати Країну чудес. Так, загадки та загадки світу потребують вашої допомоги та винахідливості у великих містах Європи та Азії.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Enigma Quest у Лондоні

Розташований у Фінсбері, на невеликій відстані від Лондонського мосту та річки Темзи, Enigma Quest пропозиції втечі 3 дивовижні квести. Якщо ви подорожуєте з друзями, сім'я з дітьми, або пара в пошуках пригод, тоді ви можете вибирати між глибоководною кімнатою евакуації підводного човна та пограбуванням у мільйон фунтів.

Якщо ви шукач адреналіну, можливо, наступні Тельма і Луїза? тоді загадки в Enigma Quest ідеально підходять для вас. У Mission Wavebreak ви врятуєте світ, і в пограбуванні в мільйон фунтів, вам потрібно буде об’єднатися, щоб отримати найбільший приз у сучасній історії. Так, якщо ви думаєте, що у вас є все необхідне, потім Енігма -квест escape room в центрі Лондона розробив для вас епічну 60-хвилинну пригоду.

 

 

4. Проект "Парадокс" 2: Втеча з книгарні Афіни

Якщо ви фанат кімнати евакуації, потім проект Paradox 2 в Афінах - це найкращий досвід евакуації. На відміну від інших дивовижних кімнат евакуації у світі, місія проекту «Парадокс» займає цілий неокласичний будинок в Афінах. Це вірно, ваші пошуки поширюються на безліч кімнат і таємних ходів у цьому видатному будинку.

Більше того, кімната евакуації книгарні - це а 200 місія хвилин, які легко можна розділити на 5-6 тематичні кімнати для втечі. Так, Ви насправді будете насолоджуватися найкращим із усіх світів, і це безцінний досвід втечі з кімнати. Красиво оформлений набір з головоломками, декілька пробілів, сходи, чекає на любителів гострих відчуттів у справжній книгарні в Афінах.

З Амстердама до Лондона з поїздом

Париж до Лондона з поїздом

З Берліна до Лондона з поїздом

З Брюсселя до Лондона з поїздом

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Пан. X Mystery House Шанхай

Якщо ви втомилися від хмарочоси в Шанхаї, Містер. Будинок -головоломка X стане чудовим відпочинком від галасливого міста. Цей дивовижний будинок втечі має 5 кімнати, кожен має розгадати свою таємницю. Ви практично зачинені на годину в кімнаті, без уявлення про загальну картину. Завдання - використовувати все, що є в кімнаті, і навіть вулиці, спробувати знайти вихід із кімнати.

Містер. Кімнати втечі X сповнені таємниць і викликів. На відміну від інших фантастичних кімнат евакуації у світі, тут вашій команді потрібно буде використовувати всі органи чуття, спостереження, і логіка, просто знайти вихід з кімнати. Містер. X Mystery House розташований у самому серці Бріджа 8 II, Район Хуанпу, де пригода починається прямо від входу.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Катери втечі та SOS Escape Rooms Дублін

Незвичайна кімната Escape Boats в місті Дублін - одна з найкращих 10 евакуаційні кімнати у світі. тут, вам потрібно буде об’єднати всю свою кмітливість і енергію і знайти вихід із баржі. дійсно, Ескалаторні човни та кімнати SOS розташовані на баржі, біля пристані Дубліна.

тому, Човни для евакуації та SOS - одні з особливих кімнат евакуації у світі. Вихід повний загадок, злом коду, і розгадка загадок. Якщо кімната втечі є частиною особливого святкування, компанія може навіть організувати закуски з сусідні бари на каналі Док.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. ParaPark Escape Room Будапешт

Найбільша таємниця Будапешта чекає на вас у підвалі кімнати втечі ParaPark. Ви спуститесь, щоб знайти підказки, що лежать навколо першої в історії кімнати втечі в Європі. тут, ти опинишся на місці злочину, Натхненний Твін Пікс. Так, будьте готові зіграти в детектива, і допоможіть своїй команді вийти з коробки, як ви думаєте нестандартно, або підвал, в цьому відношенні.

Місце злочину 95 знаходиться в Нью -Йорку, де на вулицях воюють банди, і трагедія трапляється. Так, вам буде запропоновано знайти розгадки, збережіть документи, щоб знайти злочинця, до закінчення години. Прийти до висновку, кімната втечі ParaPark призначена для любителів сильних сердець і трилерів.

Відень до Будапешта поїздом

Прага до Будапешта поїздом

Мюнхен до Будапешта поїздом

Грац до Будапешта поїздом

 

8. Кімната Берлін

У кімнаті є 4 місії, кожен 75 тривалість хвилин, кожен складний, і кожен з них дозволить вам подорожувати в часі в інший простір. Полювання на скарби в Університеті Гумбольдта, стажування з найбільшим мисливцем за привидами, або допомагаючи великому берлінському слідчому зловити вбивцю Берліна, очевидно, що ці місії не для легко зляканих геймерів.

тому, ретельно вибирайте свій виклик, і добре оснащені розумом, плаття, і сміливе серце. Втеча з кімнати в Берліні - це а 2017 Переможець «Золотого замка», розроблений, щоб кинути виклик будь -якому ентузіасту кімнати втечі. Більше того, ця кімната евакуації цілком варта поїздки до Берліна, вдруге та п’яте.

Франкфурт до Берліна поїздом

Лейпциг до Берліна поїздом

Ганновер до Берліна поїздом

Гамбург до Берліна поїздом

 

The Room Berlin

 

9. Кімната для втечі катакомб Париж

Ця незвичайна кімната для втечі в Парижі призначена лише для найсміливіших ентузіастів. Якщо ви не зрозуміли з назви, кімната втечі Катакомб повертає вас століттями назад до місця темряви у підземному світі Парижа. Тоді як Париж - один з найбільших красиві міста в світі, його катакомби моторошні, а деякі скажуть трохи страшно.

таким чином, якщо ви в душі ризикуєте, і мурашки по шкірі - це не дивне почуття, потім забронюйте кімнату втечі Катакомб. Пограти в гру Escape room стане хвилюючим досвідом і свіжою зміною від відвідування садів, або покупки в Париж.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

Bridge In Paris

 

10. Гаррі Поттер - втеча з Праги

Втеча з кімнати Гаррі Поттера - це сімейна місія. Декор та головоломки підходять для дітей, з інтерактивними фігурками, з якими діти можуть спілкуватися. додатково, Ви та діти отримаєте чарівні палички, щоб вони могли відчути особливий світ Гаррі Поттера.

Кімната для втечі Гаррі Поттера в Празі - це 60 місія хвилин. Під час цієї чарівної години, Вашій команді потрібно буде знайти три артефакти, приховані в секреті Гаррі Поттер кімната втечі, Кімната втечі Гаррі Поттера - це веселий і захоплюючий час для всієї родини в Празі.

Нюрнберг до Праги поїздом

Мюнхен до Праги поїздом

Берлін до Праги поїздом

Відень до Праги поїздом

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Гра "Втеча на відкритому повітрі" у Римі на віллі Боргезе

Усі їдуть до Італії за їжею, вілли, і місцеве вино. З захопленням евакуаційних кімнат, які підкорюють світ, Топові локації Італії стали найдивовижнішими кімнатами для втечі. Приголомшлива вілла Боргезе є відправною точкою для а 2.5 години розгадування головоломок. Вілла - це кімната для втечі на відкритому повітрі, де ви будете рухатися від підказки до підказки на човні.

Ця унікальна кімната для втечі знаходиться в Римі. Так, коли ви закінчите вивчати Колізей, Ви відкриєте красиві приховані місця в столиці Італії. Прийти до висновку, Вілла Боргезе - найкраща кімната для втечі на відкритому повітрі в Європі. На відміну від підвалів, бібліотеки, і катакомби, тут ви будете спілкуватися в найкрасивішому італійському пейзажі.

Мілан до Рима з поїздом

Флоренція до Риму поїздом

Венеція - Рим з поїздом

Неаполь до Риму поїздом

 

Villa Borghese Rome

 

12. Лабораторія Escape Room Bunschoten

За годину від Амстердама, Лабораторна кімната для втечі в Буншотені цілком варта того, щоб її проїхати або поїздка на поїзді з будь-якої точки Європи. Bunschoten має 3 евакуаційні кімнати, але лабораторія найкраща, і одна з найкращих кімнат евакуації в Європі.

Щоб виконати складну місію, ви ступите в Dr. Лабораторія Штейнера, так само, як він залишив це 7o+ років тому. Вашою місією буде виявити, що сталося з бідним лікарем, і вам потрібно буде лише зібрати всю свою силу та винахідливість, щоб розгадати цю загадку 60 хвилин. Очевидно, ти міг би принести 2-3 партнери місії, тому не забувайте бронювати заздалегідь.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам розгадати найбільші загадки світу. Кожна з фантастичних місій кімнати втечі - це лише поїздка на поїзді від вашого порогу.

 

 

Ви хочете розмістити на своєму сайті наш допис у блозі «12 найкращих кімнат для втечі у світі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fbest-escape-rooms-world%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / es на / fr або / de та більше мов.