Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 21/12/2023)

В епоху віддаленої роботи та цифрового підключення, все більше людей вирішують отримати цифрову візу для фрілансерів, яка дозволяє їм працювати з будь-якої точки світу. Цифрові кочівники, як вони загальновідомі, Використовуйте технологію, щоб звільнитися від традиційного офісу та відкрити нові горизонти. Вибір правильного пункту призначення має вирішальне значення для успішного досвіду цифрового кочівника, враховуючи такі фактори, як вартість життя, інфраструктура, і загальна якість життя. У цій статті, ми заглибимося в п’ять країн, які пропонують ідеальне середовище для цифрових кочівників, які шукають баланс між роботою та пригодами.

Що таке Digital Nomad Visa?

Цифрова віза для фрілансерів або Nomad Visa — це спеціалізована віза або програма проживання, яка пропонується певними країнами особам, які працюють віддалено або заробляють онлайн, перебуваючи в цій країні. Цифрові кочові візи призначені для полегшення легального перебування віддалених працівників, фрілансери, і самозайняті особи, які можуть виконувати свої робочі обов’язки онлайн. Ці візи зазвичай мають термін дії, який може коливатися від кількох місяців до кількох років, в залежності від країни. Багато з цих програм пропонують можливість продовження візи для осіб, зацікавлених у більш тривалому перебуванні.

Щоб мати право на цифрову кочову візу, зазвичай ви повинні відповідати наступним критеріям:

 1. Продемонструйте докази віддаленої роботи, що можна підтвердити копією трудового договору або офіційним листом від роботодавця про дозвіл на віддалену роботу.
 2. Володіти достатніми фінансовими ресурсами, щоб підтримувати себе протягом усього перебування, що підтверджується виписками з банківського рахунку або іншою документацією, що підтверджує достатні кошти для покриття витрат на проживання.
 3. Підтримуйте медичне страхування протягом усього періоду вашого перебування в країні перебування.
 4. Мати чисту судимість.

Перш ніж зупинитися на пункті призначення, фрілансери повинні враховувати різні фактори. Деякі з цих міркувань включають:

Сприятлива погода – індивідуальні уподобання щодо погодних умов різні. Хоча деякі можуть шукати тепла, інші можуть віддати перевагу більш прохолодному клімату. отже, у пошуках нової країни, важливо орієнтуватися на переважаючу погоду в регіоні.

Надійний WiFi – враховуючи, що кожен цифровий кочівник покладається на стабільне підключення до Інтернету, Вкрай важливо переконатися, що в обраній країні є надійна інфраструктура WiFi. Послідовне підключення є незамінним, оскільки воно безпосередньо впливає на вашу здатність ефективно працювати.

Процвітаюча спільнота – Встановлення соціальних зв’язків є ключовим. Кочовий спосіб життя може бути ізольованим, підкреслюючи важливість встановлення зв’язків з іншими з часом. Багато гарячих точок для цифрових кочівників виникли в результаті скупчення кочівників у цих областях.

Доступні витрати на проживання – для цифрових кочівників, ведення економного способу життя має першочергове значення. Оренда житла на короткий термін може коштувати дорого, тому розумно шукати країни з нижчими витратами на життя.

Оптимальний баланс роботи та особистого життя – досягнення правильного балансу між роботою та відпочинком може бути складним для цифрових кочівників. тому, вибір місця, яке сприяє гармонійному поєднанню професійного та особистого життя, має вирішальне значення.

Амстердам Париж поїзда

Лондон Париж поїзда

Роттердам Париж поїзда

Брюссель в Париж поїзда

 

1. Португалія

 • Середньомісячні витрати: $1200-$2200+ доларів США
 • Віза: Віза на проживання – ця віза дозволяє вам залишатися протягом перших чотирьох місяців. Як тільки ви в'їдете в Португалію, ви можете подати заявку на дворічний вид на проживання. Віза на тимчасове перебування – з цією візою, ви можете залишитися 12 місяці. Ви не можете продовжити цю візу або використати її для отримання посвідки на проживання, але ви можете продовжити його чотири рази
 • Необхідна місячна зарплата: понад 3040 євро

Схоже, що Португалія перетворилася на Балі Європи, слугуючи центром для цифрових кочівників. влітку 2022, Португалія оголосила про запуск спеціальної візи для фрілансерів і віддалених працівників. Тепер вони можуть досліджувати Португалію за національною візою D7, надання можливості отримати посвідку на проживання.

Звичайно, клімат фантастичний практично цілий рік, вартість життя нижча, ніж у більшості країн Західної Європи, а кухня просто чудова! Уявіть собі, що ви насолоджуєтеся смачною їжею, а потім яєчні пироги, і закінчуючи ковтком портвейну… Чудово.

У той час як різні райони Португалії підходять для онлайн-підприємців, Найкращим містом для цифрових кочівників у Португалії є не що інше, як столиця, Лісабон. Цифрові кочівники наповнені з усіх боків, досвідчені мандрівники стверджують, що зараз це одне з найкращих місць для спілкування з однодумцями. Другим найбільш затребуваним напрямком є Порту, жваве студентське місто, відоме своїм мальовничим старим містом, розташованим уздовж річки та прикрашеним будівлями з блакитної черепиці. Було представлено нещодавно започаткований проект – створення цифрового села кочівників на Мадейрі! Щоб стати частиною цих зусиль у Понта-ду-Сол, треба подати заявку. Якщо вибрано, ви цілком можете відкрити свій новознайдений дім у Португалії!

 

Digital Visa For Freelancers In Portugal

 

2. Естонія

 • Середньомісячні витрати: $1000-$2000 доларів США
 • Віза: Цифрова віза C триває 6 місяці. Цифрова кочова віза D дійсна для 1 рік
 • Необхідна місячна зарплата: понад 3504 євро

Цей колишній Радянський Союз на Балтійському морі є одним із найбільш недооцінених (і відмінно!) Європейські напрямки для кочового способу життя. в 2020, Естонія зміцнила свій статус першопрохідця серед європейських країн, представивши цифрову візу для фрілансерів, знаменуючи піонерський крок. Естонія відкрила новаторський заклад електронного резиденції. Ідея полягає в тому, що власники з усього світу можуть створити компанію в Естонії та керувати нею повністю онлайн. Це називається цифровим резидентом, і ви можете отримати смарт-карти, які підтверджують це в усьому світі. Якщо ви хочете фізично зайнятися фрілансом в Естонії, Ви можете орієнтуватися на візи C і D.

Центром всього цього є столиця, Таллінн! Він може похвалитися захоплюючою середньовічною архітектурою та чудовою кухнею, Таллінн може бути ідеальним місцем для проживання та заощадження коштів. Треба визнати, через приплив іноземних працівників, Таллінн побачив a невелике зростання витрат. хоча, ціни залишаються порівнянними з іншими східноєвропейськими фаворитами, такими як Будапешт чи Прага.

Наразі, Спільнота цифрових кочівників Таллінна переважно складається з експатріантів, які працюють у різних міжнародних компаніях у місті. Хоча виділених місць для віддалених працівників поки що небагато, це, безсумнівно, змінюється, оскільки кочівники все більше тяжіють до міста!

Брюссель в Амстердам поїзда

Лондон Амстердам поїздів

Берлін Амстердам поїзда

Париж Амстердам поїзда

 

Digital Nomad Lifestyle

3. Грузія (Країна, Не держава…)

 • Середньомісячні витрати: $700-$1500 доларів США
 • Віза: безвізовий режим до 365 днів
 • Необхідна місячна зарплата: ніхто

Нещодавно Грузія стала гарячою точкою для цифрових кочівників, привертає увагу завдяки заохоченню зростаючої спільноти в цьому мінливому світі. За останні кілька років, Грузія активно залучає віддалених працівників, пропонуючи безкоштовні однорічні візи та інноваційні ініціативи, що дозволяють співпрацювати з місцевими професіоналами. Минулого року, країна зробила піонерський крок, запровадивши цифрову кочову візу, позиціонує себе як лідера в місцях віддаленої роботи.

Тбілісі, капітал, це захоплююче поєднання старих османських впливів і сучасної європейської культури. Відомий своєю доступністю, Тбілісі є кращим вибором для цифрових кочівників, пропонуючи легкий доступ як до засніжених гір, так і до красивого узбережжя.

Тоді як спільнота цифрових кочівників у Тбілісі все ще зростає, тут майже щовечора проводяться заходи, надання широких можливостей для спілкування та взаємодії. Для тих, хто шукає більш спокійний темп, Чудовими альтернативами стають Батумі та Кутаїсі.

Бонусна порада для кочівників: На південь від Грузії, Аналогічну однорічну безкоштовну візу пропонує Вірменія. Єреван, його столиця, має значний потенціал, щоб стати наступним великим центром для кочівників у регіоні Кавказу. Це зробить усю територію привабливою перспективою для тих, хто орієнтується у світі віддаленої роботи.

 

4. Балі, Індонезія

 • Середньомісячні витрати: $700-$1200 доларів США
 • Віза: 30 одноденна віза після прибуття для громадян більшості національностей або віза Second Home
 • Необхідна місячна зарплата: ніхто

Займаючи перше місце в кожному списку цифрових кочівників, Балі є втіленням легендарного кочового досвіду. Синонім цифрового кочівництва, Привабливість Балі полягає в його майже досконалості.

У цьому тропічному гавані є кафе, гідні Pinterest, високошвидкісний Wi-Fi, незаймані пляжі, пишні джунглі, доступні розкішні вілли, і культура, що сприяє цілісному саморозвитку. Крім своїх мрійливих рис, Справжньою перлиною Балі є його громада. Кожного цифрового кочівника та мандрівника приваблюють такі місця, як Чангу, Улувату, та Убуд.

Без спеціальної цифрової кочової візи на Балі, варіанти включають візу другого місця проживання або візу B211A. Тоді як Second Home Visa користується популярністю, не всі відповідають його фінансовим критеріям. Якщо 2 000 000 000 рупій (~133 485 доларів США) не можливо, альтернативою є віза B211A. Після прибуття, ви отримаєте дозвіл на обмежене перебування в Індонезії (ITAS). Влада сфотографує, тому подумайте про свіжу зачіску та відпочиньте, щоб виглядати презентабельно. Ця віза дозволить вам залишатися до 30 днів. У разі продовження, вам доведеться покинути країну та знову в’їхати.

Зальцбург Відень поїзда

Мюнхен Відень поїздів

Грац Відень поїзда

Прага Відень поїздів

 

Digital Freelancers In Bali Indonesia

 

5. Дубай, ОАЕ

 • Середньомісячні витрати: $1500-$3000 доларів США
 • Віза: Віддалена робоча віза
 • Необхідна місячна зарплата: мінімальний місячний дохід у розмірі $3,500 доларів США

Дубай оголосив про цифрову візу для фрілансерів 2020. Учасники в “Віддалена робота з Дубая” програми могли жити та працювати в Еміратах, але не мали права отримати документ, що посвідчує особу, в ОАЕ – посвідчення особи ОАЕ.

Навесні р 2022, змінилися правила. Цифрові кочівники тепер отримують ID Emirates разом із візою на проживання. Картка дозволяє користуватися державними послугами, відкрити банківський рахунок, зареєструвати номер телефону, та оплачувати комунальні послуги. Будь-який іноземець, незалежно від національності, хто має намір жити в ОАЕ і працювати віддалено в іноземній компанії, може подати заяву на отримання візи.

Дубай є найкращим вибором для фрілансерів завдяки своїй політиці неоподаткування доходів. Фізичні особи в ОАЕ не сплачують прибутковий податок. Юридичні особи звільняються від сплати корпоративного податку до червня 2023. Після того, компанії, прибуток яких перевищує AED 375,000, або $102,100, буде оподатковуватися за ставкою 9%.

Політика, сприятлива для бізнесу, спрощує фрілансерські підприємства. Крім роботи, Фрілансери насолоджуються високоякісним способом життя зі зручностями світового рівня, різноманітний відпочинок, і космополітична атмосфера.

 

Dubai Is A Top Choice For Freelancers

 

Вибір правильної країни та цифрової візи для фрілансерів має ключове значення для успіху в поєднанні роботи з подорожами та пригодами. П’ять згаданих країн – Естонія, Португалія, Індонезія, AUE, і Грузія – пропонують унікальний досвід і можливості для віддалених працівників. Від передового цифрового ландшафту Естонії до культурного багатства Португалії, кожен напрямок пропонує особливий смак для тих, хто хоче переглянути традиційну концепцію роботи. Оскільки світ продовжує охоплювати віддалену роботу, ці країни виділяються як маяки для цифрових кочівників, які шукають повноцінного та збагачуючого способу життя поза межами звичайного офісу.

 

Велика подорож поїздом починається з пошуку найкращих квитків на найкрасивіший і комфортний маршрут поїзда. Ми на Зберегти потяг буде радий допомогти вам підготуватися до поїздки на поїзді, поки ви збираєтеся переїхати, і знайти найкращі квитки на поїзд за найкращими цінами.

 

 

Бажаєте вставити допис нашого блогу «Як підготуватися до поїздки на поїзді» на свій сайт?? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fdigital-visa-for-freelancers-top-countries%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

 • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направити їх безпосередньо на наші пошукові сторінки. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
 • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / es на / fr або / de та більше мов.