Замовити Поїзд Ticket NOW

Дешеві квитки на поїзди SBB та ціни на маршрути подорожей

Тут ви можете знайти всю інформацію про Дешеві квитки на поїзд SBB і Ціни на проїзд у SBB та переваги.

 

теми: 1. SBB на поїзді Основні моменти
2. Про SBB 3. Найкращі ідеї для отримання дешевого квитка на поїзд SBB
4. Скільки коштують квитки SBB 5. Маршрути подорожі: Чому краще сідати на поїзди SBB, а не подорожувати літаком
6. Які відмінності між Standard, Денний перевал, і суперзаставка на SBB 7. Чи є передплата на SBB
8. Як довго до прибуття SBB прибути 9. Які розклади руху поїздів SBB
10. Які залізничні станції обслуговує SBB 11. Поширені запитання щодо SBB

 

SBB на поїзді Основні моменти

 • В Швейцарська федеральна залізниця, SBB, є національною залізничною компанією, яка працює в Швейцарії.
  • Поїзди SBB посідають перше місце у національних залізничних системах Європи, і в 2017 посіла перше місце за якість обслуговування, рейтинг безпеки, та показник ефективності.
  • 25 мільйони пасажирів щоденно подорожують SBB.
  • Поїзд SBB - одна з найточніших поїздів у світі, з менше ніж 3 в середньому хвилин затримки.
  • Найдовший тунельний поїзд SBB, тунель з базою Готарда, в швейцарські Альпи, заходів 57.1 кілометрів і встановлює світовий рекорд.
  • SBB має 3 офіційні мови: німецький, французький, та італійська. тому, Залізничні станції SBB названі та позначені відповідно до місцевості: Назви та знаки станцій у двомовних містах подаються обома місцевими мовами, і чому ви іноді можете побачити назву, як ця SBB CFF FFS.

Про SBB

SBB - це швейцарський потяг, який є одним з найкращих у світі.

Національна швейцарська залізнична компанія SBB працює по всій Швейцарії, з 798 залізничні станції, і 721 точки продажу залізничних квитків. Залізнична компанія SBB є державною власністю з 1 січня, 1999, означає федеральна держава 100% акцій.

 

Sbb train in the snow

Йти до Зберегти домашню сторінку поїзда або скористайтеся цим віджетом для пошуку поїзди квитки на SBB

Зберегти додаток iPhone для поїздів

Збережіть додаток Android для Android

 

Зберегти потяг

Походження

призначення

Дата відправлення

Дата повернення (За бажанням)

Дорослий (26-59):

Молодь (0-25):

Старший (60+):


 

Найкращі ідеї для отримання дешевого квитка на поїзд SBB

номер 1: Отримайте квитки SBB заздалегідь, скільки зможете

Квитки на поїзд SBB доступні в Інтернеті до 60 днів до дати вашої подорожі. Коли ви заздалегідь замовляєте квитки на поїзди, Ви отримуєте найдешевші квитки, а найдешевші квитки на поїзд SBB дуже обмежені. Крім того, Ціни на квитки на потяги SBB стрімко зростають із наближенням дня подорожі, так для того, щоб заощадите гроші на придбанні квитка на поїзд SBB, отримати квитки на поїзд заздалегідь. Щоб заощадити гроші на залізничні квитки SBB, придбати квитки раніше.

номер 2: Подорожі на SBB в непікові періоди

Квитки на поїзд SBB є дешевше в непікові періоди, на початку тижня, і вдень. Ви можете бути впевнені, що отримаєте дешеві квитки протягом тижня. У вівторок, Середа, та четвер, Квитки на поїзди SBB є найбільш економічними. Через обсяг бізнес-мандрівники поїздки на роботу вранці та ввечері, квитки на поїзд коштують дорожче. таким чином, подорожувати в будь-який час з обіду до вечора набагато дешевше. Вихідні дні - ще один піковий період для поїздів, особливо у п’ятницю та суботу. Ціни на квитки на поїзди SBB також зростають державні свята та шкільні канікули.

номер 3: Замовляйте квитки на SBB, коли будете впевнені у своєму графіку подорожей

Потяги SBB користуються великим попитом, і лише з 2 інші залізничні компанії як конкуренція, в даний час вони залишаються найкращим вибором для поїздів у Швейцарії. Вони можуть дозволити встановити обмеження на квитки на поїзд, наприклад, ті, які у них забороняють обмін квитків або повернення коштів, якщо це не вид бізнесу.. Незважаючи на те, що все ще існують веб-сайти, де ви можете продати квитки вживаним людям, SBB не дозволяє продавати квитки вживаних. Як це допомагає вам заощадити гроші? Замовляйте свій квиток лише тоді, коли ви впевнені, що ваш графік врятує вас від бронювання одного квитка двічі, тому що щось з’явилося, і ви не могли використовувати оригінальний квиток.

номер 4: Придбайте квитки SBB на Save A Train

Зберегти поїзд має найбільше, кращий, і найдешевші пропозиції на квитки на поїзд в Європі. Наш зв'язок з багатьма залізничними операторами, джерела квитків на поїзд, а наші знання алгоритмів технології дають нам доступ до найдешевших пропозицій квитків на поїзд. Ми пропонуємо не лише дешеві пропозиції на квитки на потяги лише для SBB; ми пропонуємо те саме для інших альтернатив SBB.

Ціни на поїзди Ліон - Базель

Ціни на поїзди Цюріх - Базель

Ціни на поїзди Париж - Базель

Ціни на поїзди Люцерн - Базель

 

SBB Train in Switzerland

 

Скільки коштують квитки SBB?

Квитки SBB стартують від 12,50 євро до 125 євро за одну поїздку на поїзді. В ціна квитка на поїзд SBB залежить від типу квитка, призначення, і коли ви вирішите подорожувати:

Квиток в один бік Туди й назад
Стандартний 12,50 євро – 35 євро 28 євро – 55 євро
Першокласний 50 євро – 95 євро 50 євро – 125 євро

 

Маршрути подорожі: Чому краще сідати на поїзди SBB, а не подорожувати літаком

1) Ви прибуваєте в Центр міста. Це одна з переваг поїздів SBB у порівнянні з літаками. Потяги SBB і все поїздка іншими поїздами з будь-якої точки міста до центру наступного міста, не має значення, чи є це природний заповідник або село. Це економить ваш час та вартість таксі від аеропорту до центру міста. З зупинками поїздів, простіше дістатися до будь-якого місця міста, в яке ви їдете. Не має значення, звідки ви їдете, Женева, Базель, Церматт, або Цюріх, зупинки в центрі міста є основною перевагою поїздів SBB!

2) Подорож на літаках вимагає, щоб ви були в аеропорту принаймні на кілька годин раніше, ніж час вашого польоту. Ви повинні пройти перевірку безпеки перед тим, як вам дозволять сісти в літак. З поїздами SBB, Ви просто повинні бути на вокзалі менше, ніж за годину наперед, а іноді навіть менше. Якщо ви також враховуєте час, який вам потрібен, щоб їхати з аеропорту до центру міста, Ви зрозумієте, що потяги SBB є кращими в цілому час подорожі.

3) На поверхні, ціна квитків на поїзди SBB, здається, дорожча, ніж бюджетних авіаквитків. Однак, коли ви порівнюєте всі пов’язані витрати, Квитки на поїзди SBB мають вигіднішу ціну. З іншими витратами, такими як плата за багаж, яку вам не доведеться платити в поїздах, подорожі на SBB найкращий.

4) Потяги екологічно чисті. У порівнянні між поїздами та літаками, поїзди завжди виходили на перше місце. Літаки сильно забруднюють землю високим рівнем вуглецю та СО2, які вони виділяють. Потяги в порівнянні використовують набагато менше вуглецевого сліду ніж літаки.

Ціни на поїзди Чур до Тауіса

 

Які відмінності між Standard, Денний перевал, День заощадження, і суперзаставка на SBB?

SBB має різні типи квитків для різних бюджетів та типів мандрівників: будь то бізнес чи відпочинок. Ви можете бути впевнені, що один із цих квитків вам підійде.

Стандартні квитки SBB:

В Стандартний квиток SBB є найбільш гнучким з усіх квитків SBB. Цей квиток на поїзд призначений для пункту від пункту до пункту 1 або в обидва кінці. Іншими словами, стандартний квиток SBB - це класична туристична картка. Головне, цей квиток на поїзд діє протягом усього дня, який ви вибрали під час придбання, і до 5 наступного дня. В додаток, Ви можете придбати квиток SBB point-to-point для 1-го та 2-го класів. Ще однією великою перевагою цих квиткових пунктів є те, що діти до віку 6 подорожувати безкоштовно. Іншими словами, Ви можете подорожувати куди завгодно і в будь-який клас, під час вашої подорожі від А до В.

 

 

SBB Day Pass та Saver Day Pass Квитки:

З подорожньою карткою Saver Day Pass, Ви можете заплатити лише 27 євро за подорож. Квиток Day Pass доступний лише за умови отримання їх заздалегідь, їх немає на залізничному вокзалі, вже в 60 днів до дати вильоту. Ви також можете замовити цей тип квитка на поїзд за день до поїздки. Більше того, квиток Saver Day Pass діє для човнів, автобусів, або поїздки на трамваї.

SBB Supersaver Квитки:

Цей клас квитків не такий гнучкий, як стандартний залізничний квиток SBB, але дешевше інших квитків на поїзди. Квиток Supersaver SBB пропонує до 70% знижка на стандартні квитки. На відміну від стандартного квитка на поїзд, цей тип квитків пропонує найнижчий тариф на конкретну подорож з А в В. Значення, ви не можете стрибати і вимикатись на будь-якій станції, крім станцій, які ви заздалегідь забронювали.

Картка подорожей Day Pass надає вам гнучкість щодо дати подорожі. Іншими словами, Ви можете подорожувати в будь-який час, в день дати вильоту.

Ціни на поїзди Інтерлакен - Цюріх

Ціни на поїзди Люцерн - Цюрих

Ціни на поїзди Берн - Цюрих

Ціни на поїзди Женева - Цюрих

 

Чи є передплата на SBB?

Лише місцеві громадяни можуть придбати туристичну картку GA, що в основному є однією карткою на все. Подорожня картка GA діє на весь громадський транспорт у Швейцарії.

Ви можете придбати його за адресою:

– Лічильники квитків SBB.

– У місцевій службі обслуговування клієнтів SBB 848 44 66 88

– Від персоналу в поїздах і автобусах SBB.

Подорожня картка Familia GA

Діти та молоді дорослі до віку 16 а їх батьки можуть скористатися знижками на туристичну картку Familia GA. Ця картка доступна, якщо принаймні один із членів сім'ї має цю туристичну картку SBB.

Усі власники Familia GA користуються значно зниженими цінами на інші туристичні картки GA. В додаток, сім'я може вирішити, чи бажає вона придбати Familia GA для 1-го або 2-го класу.

Карта подорожей Seven25

коли ви 25 це все про розваги, а тепер із картою сім25, Ви можете подорожувати без обмежень від 7 вечора. Значення, Ця картка дійсна між 7 pm це 5 я. Так, як це працює? Сім’я25 завантажується на вашу проїзну картку Swiss Pass, і ви можете використовувати її для будь-якої зупинки.

Ціни на поїзди Базель - Інтерлакен

Ціни на потяги Женева - Церматт

Ціни на поїзди Берн - Церматт

Ціни на поїзди Люцерн - Церматт

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Як довго до прибуття SBB прибути?

Щоб отримати свій SBB і бути вчасно, залізниця рекомендує приїхати хоча б 1 за годину до відправлення вашого поїзда SBB. Ми в Save A Train, оскільки багато їздили на поїздах SBB, рекомендую прибути навіть 30 хвилин наперед, тому вам не потрібно поспішати через величезні залізничні станції, щоб зловити поїзд. В додаток, години достатньо для того, щоб насолодитися магазинами та продуктовими стендами та отримати ті речі, які вам потрібні поїздка поїздом, щоб бути максимально плавною.

 

Які розклади руху поїздів SBB?

Ви можете дізнатися про це в режимі реального часу на нашій домашній сторінці на Save A Train. Просто введіть своє поточне місцезнаходження та бажане місце призначення, і ми показали б вам оновлену інформацію про розклад руху поїздів.

 

Які залізничні станції обслуговує SBB?

Є закінчені 10 станції, які обслуговують залізничні служби SBB.

Станція Цюріха SBB - це центральний вокзал Цюріха (Місцева назва Zurich HB). Це найбільший залізничний вокзал SBB у Цюріху, і він розташований у самому центрі Цюріха, близько Річка Ліммат.

Берн - столиця Швейцарії та найближча до Бернського університету залізнична станція в кварталі Ланггассе.

Сьогодні в Женеві Потяги SBB відправитись і прибути з центрального вокзалу Женеви, в центрі міста.

Базель Станція SBB - це найбільша прикордонна станція в Європі. Тобто із Швейцарії, ви можете поїхати до Німеччини, Франція, Австрія, та Нідерландах з поїздом SBB. Головне, там є 50 магазини та ресторани на вокзалі Базеля, де можна придбати все необхідне для поїздки. Наприклад, Ви можете придбати закуски та сувеніри в останню хвилину. Від станції Базеля SBB, а основними станціями, до яких можна подорожувати, є Франкфурт, Париж, та Зальцбург.

Ціни на поїзди Базель - Інтерлакен

Ціни на потяги Женева - Церматт

Ціни на поїзди Берн - Церматт

Ціни на поїзди Люцерн - Церматт

 

Поширені запитання щодо SBB

Чи дозволені велосипеди на борту Потяги SBB?

В поїздах SBB дозволяється їзда на велосипедах. Ви можете придбати для них квиток на вокзалі, і зареєструйте велосипед як багаж або віднесіть їх до поїзда як ручну поклажу.

Чи подорожують діти безкоштовно на поїздах SBB?

Так у деяких випадках, супроводжувані діти до шести років подорожують безкоштовно. В додаток, діти віком від шести років, і до їх 16 подорож на день народження за півціни.

Чи дозволяються домашні тварини в поїздах SBB?

Так, собакам дозволено поки вони подорожують у пасажирському ящику або багажному фургоні.

Які процедури посадки для SBB?

Ви повинні приїхати на станцію принаймні 1 за годину до часу відправлення вашого поїзда, і покажіть посвідчення особи інспектору квитків для перевірки.

Часті запитання щодо SBB – Чи можу я заздалегідь зарезервувати місце в SBB?

ти може резерв у поїзді а я знаюна наперед для до 5 пасажирів за ціною € 5 за місце. Однак, бронювання має бути під іменем особи, яка подорожує.

Чи є послуга Wi-Fi всередині SBB?

Так. Ви можете насолоджуватися безкоштовно Wi-Fi обслуговування на всіх поїздах SBB і всі класи подорожей до 60 хвилин.

 

Sbb train in heavy snow

 

Якщо ви прочитали до цього моменту, ви знаєте все, що вам потрібно знати про ваші поїзди SBB, і готові придбати ваш квиток на поїзд SBB Зберегти потяг.

 

У нас є залізничні квитки для цих залізничних операторів:

DSB Denmark

Датський ДСБ

Thalys railway

Таліс

eurostar logo

Євростар

sncb belgium

SNCB Бельгія

intercity trains

Міжміські поїзди

SJ Sweden Trains

SJ Швеція

NS International Cross border trains

NS International Нідерланди

OBB Austria logo

OBB Австрія

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Лірія

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

НСБ Норвегія

Switzerland Sbb railway

SBB Швейцарія

CFL Luxembourg local trains

CFL Люксембург

Thello Italy <> France cross border railway

поглиблюється

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Німеччина

European night trains by city night line

нічні поїзди

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Німеччина

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Чеська

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

логотип eurail

Eurail

 

Ви хочете вставити цю сторінку на свій сайт? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки), Або ви можете просто посилання безпосередньо на цю сторінку.

 • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / de на / nl або / fr та більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !