Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 05/03/2021)

Barai su gyva muzika, pop-up visoje Europoje, siūlo būdą, kaip užmušti laiką judrioje vietoje, kur gėrimai ir dainos srautas nemokamai. Jei norite praleisti laiką mieste kelionė traukiniu, mes turime keletą pasiūlymų,. Štai mūsų topai 5 barai su gyva muzika visoje Europoje:

 

1. Gyva muzika įrašas parduotuvė, Paryžius, Prancūzija

Record parduotuvė yra vienas iš geriausių barų su gyva muzika Prancūzijoje. Tai tiesiog ne Bastilijos metro stoties. Ne tik tai lengva gauti, bet ji taip pat yra labai jaukus. Juosta yra priekyje, o jo gale yra tikras koncertinis etapas muzikos vieta, o už jo paslėpta auditorijos erdvė.

vietiniai rekomenduojame gauti užsakymą jei lankotės šiame gyvos muzikos bare yra jūsų kelionių kontrolinis sąrašas. Kadangi įrašas yra nemokama, ji gali būti sunku gauti vietą prie baro. Kai esate, Jūs galėsite mėgautis visus muzikos žanrus, visiškai gyvai.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

2. Gyva muzika skystojo, Liuksemburgo miesto, Liuksemburgas

Luxembourg is in 5 Best Bars with Live Music

Įdomi baras su gyva muzika neseniai pateikė Liuksemburge Europos naktinio gyvenimo žemėlapyje. skystas kavinė yra įsikūrusi vaizdingame Grund srityje Liuksemburge. Jei turite abi kokteilių mėgėjų ir amatų alaus mėgėjai Jūsų kelionių šalis, tai yra vieta eiti.

Net jei jūs mėgautis labai Short Stay Liuksemburge, jums gali būti suteikta galimybė sugauti gyvos muzikos pasirodymus, taip pat skysti antradieniais ir ketvirtadieniais. Jei esate weeknight kariai, tai yra vieta jums.

Bona į Amsterdamą traukiniai

Antverpenas į Amsterdamą traukiniai

Hamburgas į Amsterdamą traukiniai

Miunchenas į Amsterdamą traukiniai

 

3. Sienos, Roma, Italija

Ar galite įsivaizduoti, rasti naują vietinę baras su gyva muzika aplankyti kiekvieną naktį per savo Europos atostogų? įeiti Sienos, vienas iš Romos daugeliu legendinių gyva muzika baruose, su koncertų kiekvieną naktį.

Baro istorinis vietą pačiame San Lorenzo studentų srityje širdį reiškia, kad jūs galėsite susitikti daug Įdomios vietos gyventojai. bendras, už autentišką Romos patirties, Le Mura yra būtina vizitas - į bet kurią savaitės naktį.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

4. PARROT, Londonas, Didžioji Britanija

matyt, Idris Elba žino kurie ingredientai sujungti į fantastišką baras su gyva muzika. Jo prabangus baras, PARROT, yra Aldwych ir offers an išskirtinė patirtis.

Nors namas Grupė ruošiama dirva su fantastinis spektakliai, Jūs nenorite praleisti Mr. Elba reguliarius DJ rinkiniai. Tai tiesa - Holivudo aktorius dažnai dalyvauja įdomus atliekant DJ rinkinių, prie baro globėjų "malonumą. Ryškiaspalve kokteiliai gyvinti nuotaiką toliau šiame atogrąžų paukštis temomis gyvos muzikos baras.

Amsterdam Londone Traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

5. Waterhole, Amsterdamas, Olandija

Į malonumas turistai ir vietinių gyventojų, kurie mėgsta šį gyvos muzikos baras, Waterhole gyvuoja jau daugiau nei 25 metų. Kaskart aplankyti Amsterdamą, ji turės ką pasiūlyti jums, net dienos metu. Saulėtą dieną, Nėra nieko geriau, nei atsipalaiduoti baro erdvus terasa.

Jei Lengva prieiga yra didelis savo prioritetų sąrašą, Waterhole laikosi už geriausią bare su gyva muzika Amsterdame karūną. Dėl savo centrinę vietą, ji dažnai perkrautas. Kita priežastis, kodėl minios myliu ji yra laiminga valanda, kuri tęsiasi iki 9 PM!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

The Waterhole Live music bar in Amsterdam The Netherlands

 

 

Apsilankymas nors iš Geriausi Gyvos muzikos barai yra puikus būdas pradėti arba baigti savo Europa kelionė traukiniu, taip Užsisakykite bilietus dabar!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausi barai su gyva muzika Europoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bars-live-music-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)