Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2021)

Sunku pasakyti, kas yra, kaip geriausias ir blogiausias oras, Taigi, kai mes pradėjome rašyti Europos šalyse su geriausiais Orai mes nežinojome, kaip kreiptis į šią. Po visko, kad viskas individualus, ar ne? Taigi mes nusprendėme įdėti mūsų tezę apie tai 365 dienos saulės, šviesos vėjas ir nėra lietaus dušai padaryti idealaus klimato, ir pradėti ten.

 

Mes kartu sudėjus Europos šalių sąrašą, remiantis jų oro sąlygų, ir tai iki jums nuspręsti, kur norite eiti toliau:

Mūsų 1. šalis Europos šalyse su geriausiais oras yra: Ispanija

Viduržemio jūros klimatas, tvirta transporto infrastruktūra, puikios galimybės keliauti, taip pat įvairių Bendravimas ir laisvalaikio veikla, kad Ispanija gana daug svajonių šalį. Įsikūręs Pietvakarių Europoje, Ispanija tikrai skaičiuoja už vieną gražių traukinių kelionės Europoje. Ispanija orų prognozė su karštu, sausos vasaros ir lengvas, lietingos žiemos. Nuo Ispanija yra viena iš didžiausių Europos šalių, ji turi daugiau nei vieną klimatą. Taigi, galite tikėtis labiau kontinentinio poveikio klimato didžiulėje centrinėje plokščiakalnyje: pasiruošti karšto, sausos vasaros ir šaltos žiemos. Vertimas: jei esate keliauti į Ispaniją ir planuojate esančių už kelių mėnesių, atsineškite maudymosi kostiumėlį ir striukę.

 

 

Portugalija – 1-oji ant Europos šalyse su geriausiais Orai

Tiems iš jūsų, kurie mieliau naudojasi 22 ° C vidutiniškai beveik ištisus metus, nei prakaitas jį bent 35 + ° C laipsnių, Portugalija yra 1st ant Europos šalyse su geriausiais Orai. Portugalija yra klasifikuojama kaip CSB klimato (šis terminas reiškia Viduržemio jūros klimatą); šiltas saikingai drėgna miško klimatas, su sausomis vasaromis, ir drėgnos žiemos. Jei keliaujate traukiniu, pasirinkti Portugalijoje vasarą. Šilčiausias mėnesį Portugalijoje liepos vidutinė temperatūra 24 ° C, ir šalčiausias vienas yra sausio 12 ° C. Jūs sugauti dauguma kasdien saulėtų valandų rugpjūtį. Pliusas, visada galite kelionė Vakarų Europą traukiniu už geriausią įspūdį, nepriklausomai nuo klimato sąlygų šalių norite pamatyti.

 

Graikija

Kitas Viduržemio jūros regiono šalis, kad bus palikti jums įsimylėjęs šioje Europos dalyje. Graikija yra tipiškas Viduržemio jūros klimatas. Turistai ir vietiniai myliu jį savo šiltų ir sausų vasarų, lengvas ir lietingos žiemos, ir pratęstas laikotarpius saulės visoje didžiąją metų dalį. Graikija yra tik vienas iš tų Europos šalių su geriausiais Orai ir jūs turite eiti į daugiau nei vieną kartą, siekiant išsamiai įvertinti savo grožį. Kalbant apie tobulą Viduržemio jūros klimatas, tai tik tikroji mes paminėti Italiją per, nors vasaros vėjai gali atnešti labai karšta, nemalonus oras ne visi turi.

 

Londonas yra ne Europos šalyse su geriausiais Orai

Britanija – Blogiausia Europos šalių su geriausiais orais sąraše

Nors absoliučiai spalvingas architektūriškai, istoriškai, ir kultūriškai, Britanija nėra viena iš Europos šalių su geriausiais Orai. gerai, nebent jums patinka pastovus rūkas, lietus, debesys ir tiek daug pilkos, kad jūs pamiršti, ką kitos spalvos atrodo. Drėgnas oras ir jos bendra nenuspėjamumas nepadeda arba. Nors Didžioji Britanija nėra turime saulėtas staigmenų čia ir ten, mes patars ne (kada nors!) išeiti be skėčio ir laisvalaikiu T-shirt. Check out šių 4 traukinys kelionės anksto kelionių Essentials Europoje Prieš išvykdami į kelionę.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Lilis į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Islandija

Turbūt viena iš įspūdingiausių Europos šalių, Islandija didžiuojasi kvapą gniaužiančiais fiordais, begalinis smaragdas žalia peizažai, Snow-white kalnų viršūnės, ir įspūdingi kriokliai. Oi, nepamirškime savo gigantiškų ledynai, karštosios versmės ir geizerių, ir kai kurie iš draugiškiausiu, žmonių pasaulyje! Tačiau, Deja, Ši Skandinavijos šalis yra žinomi dėl savo nenuspėjamo ir bjaurus oras. Islandija turi maždaug 320 dienų storio pilkos debesų, 215 dienos lietaus, pūgos, ir pūgos. Tai ne tie, kurie nori mėgautis saulėtą vacay.

  • Tačiau, jei esate žmogus Žiemos šventės, Islandija būtų ant jūsų sąrašo Europos šalyse su geriausiais Orai viršų.

 

Ieškoti savo mėgstamus Europos šalyse su geriausiais Orai jums! ir mėgautis savo kelionę! Pasirinkti traukiniu ir užsisakyti traukinių bilietus Išsaugoti traukinį.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)