Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 30/10/2020)

Dažnai neaiški ilgą šešėlis didesnės kaimynės Londonas, Luton Bedfordshire yra paslėptas perlas, kad verta aplankyti.

Įkurta po apskrityje užfiksuoti pagal saksų šeštajame amžiuje, ji pradėjo gyvenimą kaip "Tun" (atsiskaitymas) kuri įsiplieskė iki upės Lea bankų. Fast Forward keletą šimtmečių, ir "Lea Tun" buvo vidutinio dydžio rinkos miestelis kai 800 gyventojų, kas išgyveno daugiausia žemės ūkio ir prekybos.

šių dienų, gimtoji Lutonites ir lankytojai turi daug pramogų, kad išlaikyti juos užimtas - įskaitant hotspots kaip žaliuojantys sodai ir patrauklūs istoriniai Stokvudo atradimų centro ir banguojančių kalvų artefaktai, slėniai, ir pėsčiųjų takai Bartono kalvų Gamtos rezervatas.

Ir tai taip pat lengva vieta gauti aplink ir puikus pagrindas nuotykius toliau už jos ribų - taip Turint tai omenyje, Štai penki patogu transportas hacks for Lutonas keliautojų.

 

  1. autobusų maršrutai

kelionės autobusu duoda su ja daug naudos - tai greitas, patogu, ir gali palikti mažiau anglies pėdsako nei Automobilių kelionės (bet ne daugiau kaip traukiniai, kelionė traukiniu vis dar laikoma ekologiškiausiu transportu).

Ir Lutonas, ji taip pat atveria nuostabų galimybes susipažinti su vietiniai, kuris bus akimirksniu privers jaustis daug labiau namuose.

Luton Tarybos autobuso maršrutas informacijos Verta konsultavimo prieš jūsų atvykimą mieste.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

  1. Dviračiai

Jei įsikūrusi Lutonas tam tikrą laiką, pirkimas nuoma yra puiki idėja.

Yra daug kaimo vietovių ištirti netoliese ir dviratė transportavimas daro naršyti miesto centro vaikų žaidimas.

Ciklo Karalius ne 56-66 Dunstable Road Lutonas turi platų dviračiai, įskaitant elektros, tandemai, ir net centų tolimus - tikrai rasite ką nors tinkamo.

Lilis į Londoną traukiniai

Kelnas į Londoną traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Liuksemburgas į Londonas traukiniai

 

  1. traukiniai

Jūs galite lengvai keliauti į Lutonas į traukinio komfortą nuo miestai kaip Londonas, Birmingemas ir už jos ribų, todėl nėra pasiteisinimas ne laikyti jį savo kitas šeimos šventė.

Naršyti Nacionalinių geležinkelių anketa Lutonas stotis interneto puslapis ir rasite daug informacijos apie tai, kaip į ir iš stotis, patalpos, tokios kaip tualetai, judumo prieinamumas.

Yra net patogu žemėlapis užtikrinti, kad jūs gaunate savo guolius - puikus.

Antverpenas į Londoną traukiniai

Hagos į Londoną traukiniai

Bordo į Londoną traukiniai

Ženevos į Londoną traukiniai

 

  1. taksi

Kai jūs planuojate dažyti Luton raudona, užsisakyti taksi jus tarp laistymo skylės yra protingas mintis.

Jūs rasite daug Curbside taksi parinkčių, bet goluton.com yra vienas iš miesto didžiausių operatorių ir jūs galite sutaupyti pinigų iki Užsisakykite priekį Prisijungė.

Kitas puikus taksi transporto dalykas yra tai, kad nereikia paskirto vairuotojo - taigi visa jūsų grupė gali mėgautis gaiviaisiais gėrimais visą naktį.

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas Lionas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

  1. Parkavimo Airport

Luton Airport yra nuostabus Launchpad skrydžiams į patrauklių vietų spektrą - įskaitant Aberdynas, Malagos, ir Ciurichas - tiek saulė, jūra, ir net sniegas yra tik už keleto apynių.

Jei esate patogiau vairuoti į oro uostą, SkyParkSecure.com turi Luton Airport automobilių tai saugus ir prieinamos.

Su jūsų važiavimo sukrauti saugiai, galite srove ne jausmas visiškai ramus.

Atlikite šiuos penkis patogus transporto hacks ir jūs gaukite Lutonas - galite mus padėkoti vėliau!

Štai mūsų sąrašas! Pasidalykite savo Lutono kelionių patarimais, pasidalindami šiuo tinklaraščio įrašu „Twitter“.

 

Norėdami gauti geriausią automobilių Londone Naudojimo SkyParkSecure, bet gauti geriausius traukinio bilietus į Londoną, naudojimas Išsaugoti Traukinys.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-handy-transport-hacks-for-luton-travellers%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)