Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Dienoraštis Pradėti

Kur galima švęsti Purimą Kovo

Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 14/08/2020)

Žydų Užgavėnės kas? įeiti karnavalas Puras! švęsti Purimą, 14 ir 15 dienomis Adar, dvylikto mėnesio žydų kalendorių, kuris sutampa su kovo. Puras turi atmosferą karnavalas, su žmonės arba dėvėti savo geriausią šabo drabužiai arba karnavaliniai kostiumai - su karaliaus Xerxes, Waszti, karalienė Estera, Mordechajas ir Hamanas tarp populiariausių kostiumų. Kur galite prisijungti prie linksmybių? Tai yra Geriausi miestai švęsti žydų karnavalas Purimą kovo.

 

Puras kaukė

Kas yra Puras?

Jei nesate susipažinę su Purim, Praneškite mums jus apšviesti. su kostiumais, , Žaidimų ir sklypai geriamojo, Puras yra viena judaizmo dauguma triukšmingas šventės. Jūs žinosite, beautiful Estera sutrukdyti blogis Hamanas planus, iš prisigerti ir ką hamantaschen užsakymą. Bet mes spėjame yra keletas dalykų, apie tai šventė kad gali jus nustebinti ir bus gera žinoti, jei esate planavimas dėl prisijungimo į šventės ir švęsti Purimą.

Genuja į Milaną traukiniu

Roma į Milaną traukiniu

Bolonija į Milaną traukiniu

Florencija į Milaną traukiniu

 

Kas yra Esther?

Esteros knyga formuoja Purim pagrindą. Istorija taip Estera, kuris pasirinko būti žmona ir karalienė karalius Ahasverą manoma, kad Kserksas I of Persia.

Kai karalius patarėjas, Hamanas, įtikina jį nužudyti visus imperijoje žydams, Karalienė Estera pusbrolis ir priėmė tėvas, Mordechajas, ragina ja naudoti savo įtaką sustabdyti kruviną planą.

Istorija pasakojama iš Esteros knygoje, žinomas kaip Megillah, ir baigiasi Hamanas kabinti ir žydų tauta buvo išgelbėtas.

Briuselis į Amsterdamas traukiniu

Londonas į Amsterdamą traukiniu

Berlynas į Amsterdamą traukiniu

Paryžius į Amsterdamą traukiniu

 

Įdomūs faktai apie Purim:

Čia yra kietas pokalbis starteris. Ar žinote, kad Estera buvo vegetariškas (arba bent jau flexitarian). Pasak Midrash, o karalienė Estera gyveno karaliaus Ahasverą teismą, ji laikėsi vegetariškos dietos, kurią sudaro daugiausia ankštinių taip, kad ji būtų ne laužyti koszerność įstatymus(Dietiniai įstatymai). Dėl šios priežasties, yra tradicija valgymas pupelės ir žirniai, kai švęsti Purimą. (Po visko, Jums reikės ką nors sveiko po visų girtauti ir hamantaschen)

Briuselis į Antverpenas traukiniu

Amsterdamas į Antverpeną traukiniu

Į Lilis į Antverpeną traukiniu

Paryžius į Antverpeną traukiniu

 

 

Gauk Vyniojimas:

Jei šis festivalis neskambėjo pakankamai nuostabus jau, dabar mes gauti dovanas per! Į Esteros knygoje eilėraštis apie mishloach manot nustatyta, kad turėtume siųsti vieni kitiems dovanas, ne tik duoti dovanas vienas kitam. Kaip rezultatas, tai geriau siųsti savo paketus goodies draugui per pasiuntinį, nei tiesiog atiduok juos iš karto. Kiekvienas gali veikti kaip go tetween, todėl nedvejodami įdarbinti pašto paslaugą arba net kad nice guy lifte, siekiant padėti jums pasiekti savo dovanos.
patogumas? Mums patinka jis!

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

Esteros knyga yra tik biblinis knyga, kuri neapima Dievo vardas:

Esteros knyga taip pat nepateikia jokių nuorodų į šventyklą, maldai, arba žydų praktika, kaip antai koszerność [išlaikyti košerinio].

Zalcburgas į Viena traukinių kainos

Miunchenas į Viena traukinio kainos

Gracas į Viena traukinio kainos

Praha - Viena traukinio kainos

 

Mes nesame Per Hamantaschen tik dar ...

Jie trikampio formos ir buvo sakoma, kad galima skirti simbolizuoja Hamanas kepurę, ausis arba kišenės. Ar kažkas šiek tiek daugiau bobiškas. Vieni sako šie slapukai sudaro Hamanas ausis (hebrajų pavadinimas jais, Hamanas oznei, reiškia tik tai), ir kreiptis į pjovimo off nusikaltėlius ausis iki jo vykdymo užsakymą. Trys kampai atstovauti trys patriarchai, kurių galia susilpnėjo Hamanas ir davė jėgų Esteros išgelbėti žydus. Dar vienas teorija: Kadangi Vokietijos žodį kišenė reiškia "maišelis" arba "kišenėje,"Slapukai galėtų reikšti Hamanas kišenės ir pinigus jis pasiūlė karalius už leidimą žudyti žydus.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Į Leipcigas į Berlynas traukinys kainos

Hanoveris į Berlyną traukinio kainos

Hamburgas į Berlynas traukinio kainos

 

Dėl maisto tema, kai švenčiame Purimą:

oznei Hamanas į Purim

trikampio treats

Dėl aškenaziai žydai, galbūt labiausiai paplitusi maisto tradicija nuo Purim valgo trikampio formos maisto produktų, tokių kaip kreplach ir hamantashen pyragaičiai. Kreplach yra makaronai trikampis alsuoja maltos jautienos ar vištienos. Hamantashen yra trikampiai konditerijos tešlos aplinkinių užpildą, dažnai numatytas su terminu arba aguonomis.

Vienas iš populiariausių paaiškinimų šio tradicija yra tai, kad šie trikampiai maisto atstovauti Hamanas tris Cornered kepurę. tačiau, nes buvo teigiama, kad šis skrybėlę stilius per šį laikotarpį nebuvo populiarus, yra daug kitų daug, mažiau žinomas paaiškinimai, kodėl mes valgome trikampio formos maisto ne Puras.

Berlynas į Miunchenas traukinio kainos

Frankfurtas į Miunchenas traukinio kainos

Tryras Miunchenas traukiniai

Štutgartas į Miunchenas traukinio kainos

 

Kalbėjimas Turkija

Karalius Ahasueras karaliavo iš Indijos į Etiopiją, nuo “Mesti jį Kush.” hebrajų, žodis vaikščiojimas tai tiek “Indija” ir “Turkija.” taip, Kai kurie žmonės valgo kalakutą, kai jie švenčia Purimą. Kiti valgyti Etiopijos patiekalų, tokių kaip Etiopijos lęšiai. Norėdami įtraukti kalakuto patiekalas į savo Purim valgio, bandyti kepta kalakutiena su karamelizuotais svogūnais balzamiko padažu arba Panko įsisenėjęs kalakutų kotletai su spanguolių ir kriaušių salotos.

Nantas į Bordo traukinių kainos

Paryžius į Bordo traukinių kainos

Lionas į Bordo traukinių kainos

Marselio į Bordo traukinių kainos

 

Ėjimas Vegetariškas

Kad būtų Kosher, Karalienė Estera valgė vegetarišką mitybą gyvendamas karaliaus Achashverosh rūmai. Jos garbei, daugelis žmonių tarnauja Bezmięsny valgio jų Purim šventę. Esther dieta veržlės, sėklos, grūdai, ir ankštiniai. Tai yra vienas paaiškinimas už užsakymą valgyti aguonomis atostogų metu, , kurie savo ruožtu didžiąją iconically į Ashkenazi hamantaschen kaip MOHN įdaru.

 

Visa tai skamba pažįstamai ...

švęsti Puras kostiumas šventes

 

Jei šis Purim aprašymas skamba pažįstamai, tai yra todėl, kad jis yra kaip niekas tiek daug, kaip Užgavėnės.

Puras ir Užgavėnės kiekvienas patenka tiksliai vieną mėnesį prieš pagrindinis, gal į pagrindinis religines apeigas jų atitinkamų tradicijų. kiekvienas tarnauja, Paradoksalu, kaip farso įvadas į gilaus religinio rimtumo laikotarpį. krikščionims, Riebalų perteklius antradienis tarnauja kaip išėjimo anga savarankiškai teiginį ir savęs patenkinimas prieš gavėnios laikotarpį, su savo ilgai savęs neigimo ir net savęs marinimą.

Puras yra vertinamas kaip vartai į pasiutęs, bet giliai rimtas ir reiklus laikotarpį. Rengiantis Velykų, kuris paprastai prasideda rytą po Purim.

Frankfurtas į Kelnas traukinio kainos

Briuselis į Kelnas traukinio kainos

Vienos į Kelnas traukinio kainos

Hanoverio iki Kelno traukinio kainos

 

Kur švęsti Puras veiklą visoje Europoje

Dabar, kad mes jums daviau detales, Praneškite mums pasakys kur rasti veiksmų!

 

Puras Budapešte:

Budapeštas į kovo švenčia žiemos šalčio galą su daug gerų vasarinių festivalių mėgautis. Šeštadieniai ir sekmadieniai yra ypač pakraunami Kovą. Įvairių vietų ir įvykių švęsti Purimą Budapešte. toliau daugiau, keletas sinagogos Budapeštas įskaitant didžiausių Dohany Street sinagogos. be to, Balint Namas bendruomenės centras žydų piliečių Budapešte vyks renginių Purim.

 

Puras Ciuriche:

Dabar organizuojamas antrus metus iš eilės Ariel – Sąjunga žydų studentų Ženevoje. Faktiškai, yra daugiau nei 300 studentai ir jauni suaugusieji iš šių šalių: Šveicarija, Prancūzija, Belgija, Austrija, ir daug kitų vietų. Šie „Purim“ vakarėlių lankytojai susitiks kartu švęsti Purimą per unikalų savaitgalis Ciuriche. Dėl bilietai ir daugiau informacijos, per galvą ARIEL Facebook "puslapis.

Interlaken iki Ciurichas traukinių kainos

Liucernos į Ciurichas traukinių kainos

Lugano į Ciurichas traukinio kainos

Ženeva į Ciurichas traukinio kainos

 

Puras Paryžiuje:

Šiais metais, švesti Puras į Paryžius. Šviesos Miestas, Meilės Miestas, Meno Miestas. Tai dabar taip pat neįtikėtinai Young Jewish Miestas Moristauno Puras Šalis! Ateikite kartu su jūsų labiausiai elegantiškas Paryžiaus Puras drabužiui. Tu gali susirask šį vakarėlį nuostabiame „Mayo“ scenos menų centre Moristauno. Renginį maitinimo Jaunųjų žydų specialistų amžiaus 21 į 39. gauti bilietus ČIA

Briuselis - Paryžius traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinio kainos

Marselio iki Paryžiaus traukinio kainos

Amsterdamas į Paryžių traukinio kainos

 

Puras Londone:

Ateina per jūsų ieškote stiklo rezervuoti bilietą į teminius Purim arbatėlė. Patalpinta ne gražus Aubrey Park Sode kambarys sekmadienis 17 Kovas, 2019 ne 3pm. Mėgaukitės gera kompanija, valgyti daug neklaužada dalykų ir laimėti prizus. Tai tiesiog gauna curiouser ir curiouser. Bilieto kaina įeina kava / arbata, pyragai, paplotėliai, ir sumuštiniai... ir hamantaschen! gauti bilietus ČIA

Amsterdamas į Londoną traukinio kainos

Roterdamas į Londoną traukinių kainos

Paryžius į Londoną traukinių kainos

Briuselis - Londonas traukinių kainos

 

 

Pasiekti savo mėgstamą vietą, šaliai Puras yra lengva traukiniu. Tiesiog galvą virš į SaveATrain ir įsigyti bilietą į minutes, be grisus mokesčių!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-purim%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti Traukinys, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !