Замовити Поїзд Ticket NOW

повідомлення в блозі

Де можна відсвяткувати Пурім в березні

Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 30/09/2022)

Єврейський хто Масляна? вводити масниця Пурим! святкувати Пурим 14 і 15 днів Адара, дванадцятий місяць єврейського календаря, який збігається з березня. Пурим є карнавал, як атмосфера, з людьми, або носити свою кращу суботню одяг або карнавальні костюми - з царя Ксеркса, Вашті, цариця Естер, Мордехай, і Хаман серед найпопулярніших костюмів. Де ви можете приєднатися до веселощів? вони є Кращі міста щоб відсвяткувати єврейський карнавал Пурим в березні.

 

purim mask

Що таке Пурім?

Якщо ви не знайомі з Пурим, давайте просвітити вас. З костюмами, грати, і багато пити, Пурим є одним з найбільш Іудаїзм хрипкий канікули. Ви будете знати, красиву Естер зриву підступних планів Амана, звичай напиватися, і що таке hamantaschen. Але ми гадати, є кілька речей, про це свято що може здивувати вас і буде добре знати, якщо ви планування про приєднання до урочистостей та святкування Пуріму.

До Генуї до Мілана поїздом

Рим в Мілан на поїзді

До Болоньї до Мілана поїздом

До Флоренції до Мілана поїздом

 

хто Естер?

Книга Естер формує основу Пурим. Історія слід Естер, яка була обрана, щоб бути дружина і королева царя Артаксеркса вважається Ксеркс I з Персії.

Коли радник короля, Аман, переконує його, щоб убити всіх євреїв в імперії, Цариця Естер кузен і прийомний батько, Мордехай, закликає до неї використовувати свій вплив щоб зупинити кривавий план.

Казка розповідається в книзі Естер, відомий як Мегілле, і закінчується Аман висить і єврейський народ спасалися.

З Брюсселя в Амстердам поїздом

До Лондона до Амстердама поїздом

З Берліна до Амстердама поїздом

Париж до Амстердама поїздом

 

Цікаві факти про Пурим:

Ось крутий розмова стартер. Ви знали, що Естер була вегетаріанець (або принаймні flexitarian). згідно Мидраш, в той час як королева Естер жила у дворі царя Артаксеркса, вона пішла за вегетаріанську дієту, що складається в основному з бобових культур, так що вона не буде порушувати закони кашрута(дієтичні закони). З цієї причини, існує традиція їжа боби і горох, коли ви святкуєте Пурим. (Після всього, вам потрібно щось здоровий після всього бухла і hamantaschen)

З Брюсселя до Антверпена поїздом

Амстердам до Антверпена поїздом

З Лілла в Антверпен поїздом

Париж до Антверпена поїздом

 

 

отримати Обтікання:

Якщо цей фестиваль не звучить досить дивним вже, тепер ми отримуємо подарунки теж! Вірш в Книзі Естер про Мішлен манот передбачає, що ми повинні послати подарунки один одному, не просто дати один одному подарунки. В результаті, це краще, щоб відправити пакети ласощі одному через посильного, ніж просто дати їх безпосередньо. Будь-яка людина може діяти як йдуть tetween, так що не соромтеся набирати поштову службу або навіть, що хороший хлопець в ліфті, щоб допомогти вам доставити ваші подарунки.
зручність? Нам це подобається!

Мілан Турин Trains

Озеро Комо Турин Trains

Генуя Турин поїзда

Парма Турин поїзда

 

Книга Естер є єдиною біблійною книгою, яка не включає в себе ім'я Бога:

Книга Естер також не містить посилань до Храму, до молитви, або єврейські практики, такі як кошерность [дотримання кашрута].

Зальцбург - Відень Ціни на поїзд

Ціни на поїзд Мюнхен - Відень

Ціни на поїзд Грац до Відень

Ціни на поїзд із Праги до Відня

 

Ми не Закінчено Hamantaschen тільки поки ...

Вважалося, що трикутна форма символізує капелюх Гамана, вушка, або кишені. Або щось трохи більш жіночною. Дехто каже, що це печиво представляє Аман вуха (єврейське ім'я для них, Аман oznei, означає тільки це), і відносяться до звичаєм відрізання вух злочинця перед стратою. Три кута представляють три патріархів, чиї влада ослаблена Аман і дав силу Естер, щоб врятувати євреїв. Ще одна теорія: Оскільки німецьке слово кишеню означає «мішечок» або «кишеню,»Печиво може означати Аман кишені і гроші, які він запропонував король за дозвіл вбивати євреїв.

Бремен Берлін поїзда

Ціни на поїзд Лейпциг до Берлін

Ціни на поїзд Ганновер до Берлін

Ціни на поїзд Гамбург - Берлін

 

З питання про їжу, коли ви святкуєте Пурим:

oznei haman in purim

трикутні Ласощі

Для євреїв ашкеназі, мабуть, найбільш широко поширене їжа традиції Пурим їдять у вигляді трикутних продуктів, таких як Kreplach і хоменташ випічка. Kreplach це макарони трикутник, начинений фарш яловичиною або куркою. Хоменташ є трикутниками Тесту навколишнього начинки часто з датами або маком.

Одним з найбільш популярних пояснень цієї традиції є те, що ці трикутними продукти являють Аман три треуголки. Однак, тому що була висловлена ​​думка, що цей стиль капелюхи ні популярний в цей період часу, Є багато інших, менш відомих пояснення, чому ми їмо трикутні продукти фасонних на Пурим.

Ціни на поїзд Берлін - Мюнхен

Ціни на поїзд Франкфурт-на-Майні

Трієр в Мюнхен поїзда

Ціни на поїзд до Штутгарта до Мюнхена

 

Talking Туреччина

Цар Артаксеркс царював від Індії до Ефіопії, від “Киньте його Куш.” на івриті, слово ходьба засоби і “Індія” і “індичка.” таким чином, деякі люди їдять індичку, коли вони святкують Пурим. Інші їдять ефіопські страви, такі як ефіопські сочевиці. Для того, щоб включити індички блюдо в вашому Пурим їжі, пробувати смажена індичка з карамельним цибулею бальзамічним соусом або Панько кіркою Котлети з індички з журавлинним і груші чатні.

Ціни на поїзд Нант до Бордо

Ціни на поїзд Париж - Бордо

Ціни на поїзд Ліон - Бордо

Ціни на поїзд Марсель - Бордо

 

перехід Вегетаріанська

Для того, щоб бути кошерности, Цариця Естер їли вегетаріанську дієту, живучи в короля Ксеркса палац. В її честь, багато людей служать пісну їжу для їх Пурима свята. Естер дієта складалася з горіхів, насіння, зерна, і бобові культури. Це одне з пояснень за звичай є насіння маку під час відпустки, які перетворюють велику іконічні в ашкеназі hamantaschen як заповнення MOHN.

 

Все це звучить знайомо ...

celebrate purim costume festivities

 

Якщо це опис Пурима звучить знайомо, тобто, тому що це, як ніщо так багато, як Mardi Gras.

Пурим і Масляна кожна осінь рівно один місяць до головного, можливо в головне релігійне дотримання своїх традицій. кожен Подання, парадоксально, як фарс введення в період глибокої релігійної серйозності. для християн, надлишок жиру вівторок служить випускний отвір для самоствердження і самозадоволення до періоду Великого посту, з тривалим періодом самозречення і навіть саме умертвіння.

Пурим розглядається як шлюз скажений, але глибоко серйозний і вимогливий період. Підготовки до Великодня, яка зазвичай починається ранок після Пурима.

Ціни на поїзд Франкфурт-Кельн

Ціни на поїзд Брюссель – Кельн

Ціни на поїзд Відень - Кельн

Ціни на поїзд Ганновер - Кельн

 

Де відсвяткувати Пурім діяльність по всій Європі

Тепер, коли ми дали вам деталь, давайте сказати вам, де знайти дію!

 

Пурим в Будапешті:

Будапешт Березні відзначає кінець холодною зимою з великою кількістю добре весняних свят, щоб насолоджуватися. Субота та неділя особливо навантажені В березні. Різні місця і події святкування Пурима в Будапешті. далі більше, кілька синагог в Будапешті, включаючи найбільшу Dohany синагогу на вулиці. Крім того, Громадський центр Балінт Будинок для єврейських громадян в Будапешті пройдуть заходи для Пурима.

 

Пурим в Цюріху:

Зараз проводиться другий рік поспіль по ARIEL – Союз єврейських студентів Женева. Насправді, Є більш ніж 300 студенти і молоді люди з наступних країн: Швейцарія, Франція, Бельгія, Австрія, і багато інших місць. Ці відвідувачі пуримської вечірки зустрінуться, щоб разом відсвяткувати Пурим над унікальним вихідні в Цюріху. для квитки і докладніше, над головою Сторінка ARIEL у Facebook.

Ціни на поїзд Інтерлакен - Цюріх

Ціни на поїзд Люцерн - Цюрих

Ціни на поїзд Лугано - Цюрих

Ціни на поїзд Женева – Цюріх

 

Пурим в Парижі:

Цього року, святкувати Пурим Париж. місто вогнів, місто Любові, місто мистецтв. Тепер же місто неймовірної єврейської молоді Моррістаун Пурим партії! Приходьте разом з вашим самим елегантним Паризька Пурим одягу. Ти можеш знайти цю партію у приголомшливому Центрі виконавських мистецтв Мейо в Моррістаун. подія харчування Для молодих єврейських фахівців у віці 21 до 39. отримати квитки ТУТ

Ціни на поїзд Брюссель – Париж

Ціни на поїзд Лондон до Париж

Ціни на поїзд Марсель – Париж

Ціни на потяг з Амстердама до Парижа

 

Пурим в Лондоні:

Приходь через задзеркалля забронювати квиток на тематичні Пурим чаювання. Хостинг на гарний Парк-готель Обрі в саду номер на Неділя сімнадцятий марш, 2019 о 3 годині. Насолоджуйтесь хорошій компанії, є багато пікантного і виграти призи. Він просто отримує страньше і страньше. У вартість квитка входить чай / кава, торти, булочки, і бутерброди... і hamantaschen!

Ціни на поїзд Амстердам - ​​Лондон

Ціни на поїзд Роттердам - ​​Лондон

Ціни на поїзд Париж - Лондон

Ціни на поїзд з Брюсселя до Лондона

 

 

Досягнувши ваше улюблене місце для вечірки Пурим легко на поїзді. Просто голова на більш ніж SaveATtrain і купити квиток протягом декількох хвилин, без будь-яких неприємних зборів!

 

Ви хочете вставити нашу публікацію в блозі на свій сайт, Ви можете взяти наші фотографії і текст і просто дати нам кредит з посиланням в цьому блозі, або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-purim%2F%3Flang%3Duk – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / TR к / DE / або Ru і більше мовами.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !