Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 23/04/2021)

Речі все ще може бути трохи холодно в цей час, але хороший карнавал обов'язково зігріє вас! Французька Рів'єра створює унікальна подія, де майже мільйон відвідувачів з усього світу стікатися хороший. Ніцца Карнавал є одним з найважливіші події на Французькій Рив'єрі в зима. Протягом більше двох тижнів, місто рухається в ритмі торжества. юмор, Іронія, і поезія в магазині на цьому великому народному святі.

Будьте один з людей, які вистилають знаменитий прибережний бульвар Ніцци, Англійська набережна, щоб побачити грандіозний парад барвистих поплавців; Це Хороший карнавал і способи дістатися туди на поїзді.

 

хороший карнавал 2019

Навіщо їхати на карнавал в Ніцці?

«Карнавал є найпопулярнішим культурною подією країни може випробувати. - Jorde Амадо, Бразильський письменник, 1912 – 2001»

Відвідування французької Рив'єри може бути причиною сам по собі, щоб відвідати Ніццу. Карнавал один додатковий бонус!

До цього часу, ми також виходячи що зими і сонце до гри. Це хороший привід для прощання взимку. З блиску квітів, а свідки щоденних парадів і нічні візки жвавого над 1000 танцюристи і музиканти з усіх куточків світу.

Обрана тема в цьому році «Король кіно’ («Король кіно») в честь 100-річчя міфічного Victorine міста Studios, був відкритий в 1919 і які пройшли подібні Бріджит Бардо, Франсуа Трюффо, Жак Таті, Вуді Аллен або Альфред Хічкок. З більш 1,000 музиканти, танцюристи, і персонажі насолоджуватися цим є подія не вистачатиме.

Ліон Ніцца поїзда

Париж Ніцца поїзда

Авіньйон Ніцца поїзда

Марсель Ніцца поїзда

 

Битва квітів

Також відомий як Битва Квітів, вона почалася в 1856, зокрема, спрямована на розважати іноземних гостей, які починають стікатися на південь від Франція. сьогодні, двоє людей на кожен поплавці втягувати 20 кг мімози і свіжозрізаних квітів в натовп, як вони роблять свій шлях уздовж Англійській набережній поруч з блакитним морем Середземномор'я. Ще одна причина, щоб отримати собі деякі квитки рано, так що ви можете отримати собі передньому ряду сидінь.

За час фестивалю, навколо 100,000 свіжі квіти використовуються, з більшістю з них отримані з місцеві жителі.

Монпельє Тулуза Trains

Приємно Тулуз поїзда

Париж Тулуза Trains

Марсель в Тулузі Trains

 

Потрібно знати про Ніцці Карнавал

Ніцца Карнавал є одним з найстаріших карнавалів у світі. Від язичницьких і скромних почав ще в 13-му столітті, вона стала славною, щорічний 12-денний партія. Він працює на різні дні (немає парадів по понеділках, наприклад.) В місто Ніцца проривається з парадами поплавців, вуличні заходи, і глухне і досягає найвищої точки з Mardi Gras в останній день. На вулицях і площах, де паради проходять через закриті під час карнавалу, і ви повинні купити квиток щоб отримати доступ. Тільки люди в маскарадних костюмах отримати вільний доступ до деяких з парадів. Кому потрібен привід, щоб одягатися в будь-якому випадку?

Отримання квитків на Nice карнавал Події

Для подій, які необхідно квитки, ціна коливається від 10 євро, стоячи на 25 євро на сидячих трибунах. Дивіться посилання нижче, щоб купити квитки.

Dijon в Прованс поїзда

Париж Прованс поїзда

Ліон Прованс поїзда

Марсель Прованс поїзда

 

Як дістатися до Ніцци Карнавал На поїзді

Є багато поїздів пробиралися до добре від більшої частини Європи. За допомогою SaveATrain, Ви можете отримати квитки за лічені хвилини без додаткових витрат! Головний залізничний вокзал Ніцци, Nice Вілль, знаходиться в центрі міста. Залізничний вокзал Nice Ville є основним кінцем для регіональних і національних з'єднань поїздів, так що було б краще, щоб сісти на поїзд тут карнавал. В інформація для туристів Офіс на залізничному вокзалі може бути корисним, якщо ви вперше відвідуєте Ніццу. Залізнична станція Nice Ville розташована на проспекті Т'єр, і це близько 20 хвилини ходьби від пляжу та знаменитої Англійської набережної по прилеглому проспекту Жана Медецина.

Діжон в Париж поїзда

Reims в Париж поїзда

Лілль Париж поїзда

Тури в Париж Поїзди

 

Коли Ніцца Карнавал?

В хороший карнавал працює на повну два тижні в кінці лютого і є найбільшим Масляна Баш на півдні Франції. Будьте готові до вибуху кольору і музики з 17го лютого по 3й з марш.

ось календар хороший карнавал:

Париж Страсбург поїзда

Люксембург Страсбург Trains

Ненсі Страсбург поїзда

Базель Страсбург Trains

 

четвер 14 лютого

12:00

СНІДАНОК “ВІРА КОЛЕСО”
операція, за підтримки міста Ніцци і організаторів Nice карнавал, призначений для фінансової допомоги молодих студентів, які бажають отримати доступ навчання в гастрономії, в тому числі через Ліцеї Пола Ожьє або учень навчального центру.
ставки : 90 € / на людину (вино, вода, кава включені) – бронювання: silvia.grillo@ville-nice.fr / 04 97 13 41 99

субота 16 лютого

14:30
FLOWER ПАРАД
Хороший Карнавал один в своєму роді в світі і має одні з найвідоміших в Французькій Рив'єрі. На кожному зверненні, костюмовані моделі підкидати 100.000 квіти до захопленої натовпі …
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона B)

субота 16 лютого

21:00
КАРНАВАЛ ПАРАД ОДПІ
На площі Массена, візуальні анімації розсіюються на великих екранах … Ввечері, всі поплавки підсвічуються, Корсо горить, то серце Ніцци.
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона A)/ 5€ вхід (зона B)

Вівторок 19 лютого

21:00
КАРНАВАЛ ПАРАД ОДПІ
На площі Массена, візуальні анімації розсіюються на великих екранах … Ввечері, всі поплавки підсвічуються, тоді Корсо висвітлює серце Ніцци та Ніцца Карнавал.
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона A)/ 5€ вхід (зона B). можливість упаковки 2 Події на трибунах – за винятком суботи (1 квітка парад + 1 карнавал парад).

середа 20 лютого

14:30
FLOWER ПАРАД
Хороший Карнавал один в своєму роді в світі і має одні з найвідоміших в Французькій Рив'єрі. На кожному зверненні, костюмовані моделі підкидати 100.000 квіти до захопленої натовпі.
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона B). можливість упаковки 2 Події на трибунах – за винятком суботи (1 квітка парад + 1 карнавал парад).

субота 23 лютого

14:30
FLOWER ПАРАД
Хороший Карнавал один в своєму роді в світі і має одні з найвідоміших в Французькій Рив'єрі. На кожному зверненні, костюмовані моделі підкидати 100.000 квіти до захопленої натовпі.
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона B)

субота 23 лютого

21:00
КАРНАВАЛ ПАРАД ОДПІ
Під час карнавалу в Ніцці На площі Массена, візуальні анімації розсіюються на великих екранах.

неділі 24 лютого

14:30
КАРНАВАЛ ПАРАД – NISSARDA СТОП
Парад Ле Карнавал є частиною складеного Карнавалу в Ніцці 18 поплавці розроблений на тематичних та інших фігурок в рік в барвистому параді з сліпучими квітами, за участю вуличних театральних і музичних колективів з усього світу.
ставки: 21€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона A)/ 5€ вхід (зона B). можливість упаковки 2 Події на трибунах – за винятком суботи (1 квітка парад + 1 карнавал парад).

неділі 24 лютого

19:00
LOU QUEERNAVAL
1вулиця Гей-карнавал у Франції

Вівторок 26 лютого

21:00
КАРНАВАЛ ПАРАД ОДПІ
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона A)/ 5€ вхід (зона B). можливість упаковки 2 Події на трибунах – за винятком суботи (1 квітка парад + 1 карнавал парад)

середа 27 лютого

14:30
FLOWER ПАРАД
Хороший Карнавал один в своєму роді в світі і має одні з найвідоміших в Французькій Рив'єрі. На кожному зверненні, костюмовані моделі підкидати 100.000 квіти до захопленої натовпі
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона B). можливість упаковки 2 Події на трибунах – за винятком суботи (1 квітка парад + 1 карнавал парад).

субота 02 БЕРЕЗЕНЬ – Закриття карнавалу Ніццького

14:30
FLOWER ПАРАД
Хороший Карнавал один в своєму роді в світі і має одні з найвідоміших в Французькій Рив'єрі. На кожному зверненні, костюмовані моделі підкидати 100.000 квіти до захопленої натовпі
ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона B)

субота 02 БЕРЕЗЕНЬ

21:00
КАРНАВАЛ ПАРАД ОДПІ – спалення KING ставки: 26€ в зарезервованої для сидіння / 12€ вхід (зона A)/ 5€ вхід (зона B)
Отримайте ваші костюми готові до славного карнавалу все, що залишилося зробити, це отримати ваші квитки на поїзд купив з зберегти Поїзд ! Це час для карнавалу!
Ви хочете вставити в нашому блозі на сайті, Ви можете взяти наші фотографії і текст і просто дати нам кредит з посиланням в цьому блозі, або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnice-carnival%2F%3Flang%3Duk - (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)
  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / FR к / демультиплексор або / вона і більше мов.