Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Emuāra ieraksts

Kur var Sviniet Purim martā

Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 30/09/2022)

Ebreju Mardi Gras kāds? ieiet karnevāls Purim! svinēt Purim uz 14 un 15 dienām ādāra, divpadsmitā mēneša ebreju kalendāra, kas sakrīt ar martu. Purim ir karnevāls atmosfēru, ar cilvēkiem, vai nu valkā savus labākos sabata apģērbu vai masku - ar karaļa Xerxes dievam, Vašti, Karaliene Estere, Mordohajs, un Hamans starp populārākajiem kostīmiem. Kur jūs varat pievienoties fun? Tie ir Best pilsētas svinēt ebreju Carnival Purim martā.

 

purim mask

Kas ir Purim?

Ja neesat pazīstams ar Purim, ļaujiet mums izglītot jums. Ar kostīmi, spēlēt, un daudz alkohola, Purim ir viens no jūdaisms visvairāk aizsmacis brīvdienas. Jūs zināt, skaists Esteri kavētu ļauno Hamans plānus, paraža piedzerties, un kas ir hamantaschen. Bet mēs esam guessing ir dažas lietas, par to brīvdiena kas varētu pārsteigt jums, un būs labi zināt, ja jums ir plānošana par pievienošanos svētkos un Purima svinēšanu.

Dženova uz Milānu ar vilcienu

Romas uz Milānu ar vilcienu

Boloņa uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Milānu ar vilcienu

 

Kurš ir Esther?

No Esteres grāmata veido pamatu Purim. Stāsts seko Esteri, kas izvēlēta, lai būtu sieva un Queen of King Ahasvera uzskatīts Kserkss I Persijas.

Kad King padomnieks, Hamans, pārliecina viņu nogalināt visus ebrejus impērijā, Queen Esther brālēns un pieņēma tēvs, Mordohajs, aicina viņu uz izmantot viņas ietekmi pārtraukt asiņaino plānu.

Stāsts ir teicis, ka Esteres grāmata, pazīstams kā Megillah, un beidzas ar Hamans karājas un ebreju tauta tiek saglabāts.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

No Londonas uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne līdz Amsterdama ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Interesanti fakti par Purima:

Šeit ir foršs saruna starteris. Vai jūs zinājāt, ka Esther bija veģetārietis (vai vismaz flexitarian). Saskaņā ar Midrash, bet Queen Esther dzīvoja tiesā karaļa Ahasvera, Viņa sekoja veģetāro diētu, kas sastāv galvenokārt no pākšaugiem, lai viņa nevarētu pārkāpt likumus Kašruts(uztura likumi). Šī iemesla dēļ, ir tradīcija ēšana pupas un zirņi, kad jūs svinēt Purim. (Galu galā, Jums būs nepieciešams kaut ko veselīgu pēc visu booze un hamantaschen)

Brisele līdz Antverpenei ar vilcienu

Amsterdama līdz Antverpenei ar vilcienu

Lille uz Antverpeni ar vilcienu

Parīze līdz Antverpenei ar vilcienu

 

 

Iegūt iesaiņojuma:

Ja šis festivāls nav skaņu tik laba jau, mēs tagad saņemt dāvanas pārāk! Ar Grāmatā Esteres dzejolis par mishloach manot nosaka, ka mums vajadzētu sūtīt dāvanas cits citam, ne tikai dot dāvanas cits citam. Rezultātā, tas ir labāk, lai nosūtītu savus paketes labumi draugam caur kurjers, nevis tikai dot viņiem tieši. Ikviens var darboties kā iet tetween, lai justies brīvi, lai darbā pasta pakalpojumu vai pat, ka jauks puisis liftā, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu dāvanas.
ērtība? Mums patīk!

Milāna uz Turīnas Vilcieni

Komo ezers ar Turīnas Vilcieni

Dženova uz Turīnas Vilcieni

Parma uz Turīnas Vilcieni

 

No Esteres grāmata ir vienīgais Bībeles grāmata, kas nav iekļauts Dievs nosaukuma:

Arī Esteres grāmatā nav atsauces uz Templi, uz lūgšanu, vai ebreju praksēm, piemēram Kašruts [saglabājot košera].

Zalcburgas - Vīnes vilciena cenas

Minhenes - Vīnes vilciena cenas

Grāca uz Vīni Vilciena cenas

Prāgas - Vīnes vilciena cenas

 

Mēs esam Not Over Hamantaschen tikai vēl ...

Trīsstūrveida forma, un tika teikts, ka tā simbolizē Hamana cepuri, ausis, vai kabatas. Vai kaut ko nedaudz vairāk sievišķīgs. Daži saka, šie cepumi pārstāv Hamans ausis (ivrita vārds tiem, Hamans oznei, nozīmē tikai šo), un attiecas uz paražas nogriežot noziedzīgs ausis pirms viņa izpildi. Trīs stūri pārstāv trīs patriarhi, kuru jauda novājināta Hamans un deva spēku Esterei glābt ebrejus. Vēl cita teorija: Tā vācu vārdu kabata nozīmē "kabata" vai "kabatu,"Cookies varētu liecināt Hamans kabatas un naudu, ko viņš piedāvā karalis par atļauju nogalināt ebrejus.

Brēmene Berlīnē Trains

Leipciga uz Berlīne vilcienu cenas

Hannovere uz Berlīni Vilciena cenas

Hamburga uz Berlīni Vilciena cenas

 

Par tēmu Pārtikas kad jūs svinēt Purim:

oznei haman in purim

trīsstūrveida Ārstē

Par Aškenazi ebrejiem, iespējams, visplašāk notika pārtikas tradīcijas par Purima ēd trīsstūra formas pārtiku, piemēram, kreplach un hamantashen pastries. Kreplach ir makaroni trijstūris piepildīta ar zemes liellopa vai vistas gaļu. Hamantashen ir trijstūri mīkla apkārtējo pildījumu bieži veikti ar datumiem vai magonēm.

Viens no populārākajiem skaidrojumiem šajā tradīcijā ir tas, ka šie trīsstūra pārtika veido Hamans trīs stūriem cepuri. Tomēr, jo tas ir apgalvots, ka šis stils cepuri šajā laika posmā nebija populārs, ir daudz citu, mazāk pazīstams skaidrojumi, kāpēc mēs ēdam trīsstūrveida pārtiku pie Purim.

Berlīnes līdz Minhenes vilciena cenas

Frankfurtes uz Minheni vilciena cenas

Trier uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minhene vilcienu cenas

 

Talking Turcija

King Ahasvera valdīja no Indijas uz Etiopiju, no “Mest to Kush.” Pēc ebreju, vārds iešana nozīmē gan “Indija” un “Turcija.” Tādējādi, daži cilvēki ēst tītaru, kad viņi svin Purim. Citi ēst Etiopijas ēdienus, piemēram, Etiopijas lēcas. Lai iekļautu tītara ēdiens savā Purima maltīti, mēģināt cepta tītara ar karamelizētu sīpolu balzamiko mērce vai Paņko iesakņojies tītaru cutlets ar dzērveņu un bumbieru čatniju.

Nantas uz Bordo vilciena cenas

Parīzes līdz Bordo vilciena cenas

Liona līdz Bordo vilciena cenas

Marseļa uz Bordo vilcieniem cenas

 

Going Veģetārie

Lai būtu Košera, Queen Esther ēda veģetāro diētu, bet dzīvo karalis Achashverosh pils. Pēc viņas godu, daudzi cilvēki kalpo meatless maltīti to Purima svētki. Esther uzturs sastāvēja no riekstiem, sēklas, graudi, un pākšaugi. Šis ir viens izskaidrojums aiz paraduma ēst magoņu sēklas svētku laikā, kas uzlocīt visvairāk iconically in Ashkenazi hamantaschen kā MOHN pildījumu.

 

Tas viss Izklausās pazīstami ...

celebrate purim costume festivities

 

Ja šis apraksts Purim izklausās pazīstami, tas ir tāpēc, ka tas ir kā nekas tik daudz kā Mardi Gras.

Purim un Mardi Gras katrs nokrist tieši vienu mēnesi pirms liela, varbūt par galvenais reliģisko ievērošanu savās tradīcijas. katrs kalpo, paradoksāli, kā komisks ievadu periodu dziļu reliģisku nopietnību. kristiešiem, lieko tauku otrdiena kalpo kā izvads sevis aizstāvēšanai un sevis apmierināšanas pirms perioda Lent, ar ilgstošu sevis noliegšanas un pat sevis nomocīšanas periodu.

Purim tiek uzskatīta kā vārti uz izmisīgs, bet dziļi nopietni un prasīga periodā. Par sagatavošanos Lieldienām, kas parasti sākas no rīta pēc Purim.

Frankfurtes līdz Ķelnes vilciena cenas

Briseles - Ķelnes vilciena cenas

Vīnes līdz Ķelnes vilciena cenas

Hannoveres Ķelnes vilciena cenas

 

Kur svinēt Purim darbību visā Eiropā

Tagad, kad mums ir dota jums informāciju, let kur atrast rīcību mums izstāstīt,!

 

Purim Budapeštā:

Budapešta marts svin beigas ziemas salā ar daudziem labi pavasara festivālu baudīt. Sestdienas un svētdienas ir īpaši noslogotas Martā. Dažādas vietas un notikumus svinēt Purim Budapeštā. vēl vairāk, vairākas sinagogas Budapeštā, ieskaitot lielāko Dohany Street sinagogas. Turklāt, Balint Māja kopienas centrs ebreju iedzīvotājiem Budapeštā notiks notikumus Purim.

 

Purim Cīrihē:

Tagad Organizētā otro gadu pēc kārtas ar ARIEL – Savienība ebreju Studentu Ženēvā. Patiesībā, ir vairāk nekā 300 studenti un jaunieši no šādām valstīm: Šveice, Francija, Beļģija, Austrija, un daudzas citas vietas. Šie Purim ballīšu apmeklētāji tiksies, lai kopā svinētu Purim unikālo nedēļas nogale Cīrihē. par biļetes un vairāk informācijas, dodies uz ARIEL facebook lapa.

Interlaken uz Cīrihes vilciena cenas

Lucernas līdz Cīrihes vilciena cenas

Lugāno - Cīrihes vilciena cenas

Ženēvas - Cīrihes vilciena cenas

 

Purim Parīzē:

Šogad, svinēt Purim iekšā Parīze. Par Gaismas pilsēta, Mīlestības pilsēta, No mākslas pilsētas. Tagad ir arī pilsēta ar neticami Young ebreju Moristauna Purim ballīte! Nāciet kopā ar jūsu visvairāk elegants Parisian Purim tērps. Jūs varat atrod šo partiju satriecošajā Mayo skatuves mākslas centrā Moristauna. Pasākums ir virtuve Par Jauno ebreju profesionāļi vecumā 21 uz 39. Saņemt biļetes ŠEIT

Briseles līdz Parīzes vilciena cenas

Londonas - Parīzes vilciena cenas

Marseļa uz Parīzi Vilciena cenas

Amsterdamas uz Parīzi vilciena cenas

 

Purim Londonā:

Nāciet caur glāzi, rezervējiet biļeti uz tematisku Purim tējas ballīti. Hosted pie skaista Obrija parka viesnīca The Garden Room par svētdiena 17 marts, 2019 pulksten 15.00. Izbaudiet labu uzņēmumam, ēd daudz nerātnās lietas un laimēt balvas. Tas tikai izpaužas curiouser un curiouser. Biļetes cenā iekļauta tēja / kafija, kūkas, plācenīši, un sviestmaizes... un hamantaschen!

Amsterdamas uz Londonu vilciena cenas

Roterdamas uz Londonu vilciena cenas

Parīze uz Londonu vilciena cenas

Briseles - Londonas vilciena cenas

 

 

Sasniedzot savu iecienītāko vietu ballēties par Purima ir viegli ar vilcienu. Tikai galvas vairāk nekā uz SaveATrain un iegādāties biļeti minūtēs, bez nepatīkams maksas!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-purim%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !