سفارش بلیط قطار شرکت

پست وبلاگ

از کجا می توانید جشن پوریم در ماه مارس

زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 14/08/2020)

یهودی هر کسی مردی Gras? وارد کارناوال پوریم! جشن پوریم در روز 14 و 15 آدار, ماه دوازدهم از تقویم یهودی که با ماه مارس مصادف. پوریم یک کارناوال مانند جو, با مردم هم پوشیدن بهترین لباس سبت خود و یا لباس بالماسکه - با خشایارشاه, وشتی, ملکه استر, مردخای و هامان در میان لباس های محبوب ترین. که در آن می تواند به شما در پیوستن به پاپ? اینها هستند بهترین شهرستانها برای جشن یهودی پوریم کارناوال مارس.

 

ماسک پوریم

پوریم چیست?

اگر شما با پوریم آشنا نیست, اجازه دهید ما به شما روشن. با لباس, ، بازی و تعداد زیادی از نوشیدن, پوریم یکی از یهودیت ترین خشن است تعطیلات. شما خواهید زیبا استر مطمئن شوید خنثی کردن طرح های هامان شر, سفارشی از مست و چه hamantaschen هستند. اما ما در حال حدس زدن چند چیز در مورد این وجود روز تعطیل که ممکن است شما را شگفت زده و خوب خواهد بود بدانید که اگر شما می برنامه ریزی در پیوستن در جشن و جشن پوریم.

جنوا به میلان با قطار

رم به میلان با قطار

بولونیا به میلان با قطار

فلورانس با قطار به میلان

 

چه کسانی استر?

کتاب استر اشکال پایه ای پوریم. داستان زیر استر, که انتخاب شده است به همسر و ملکه اخشورش پادشاه تصور می شود خشایارشا ایران.

هنگامی که مشاور پادشاه, هامان, متقاعد او را به کشتن تمام یهودیان در امپراتوری, پسر عموی استر ملکه و پدر به تصویب رسید, مردخای, خواستار او را به با استفاده از نفوذ خود به متوقف کردن طرح خونین.

داستان در کتاب استر گفت, شناخته شده به عنوان Megillah, و به پایان می رسد با هامان آویزان و مردم یهودی را نجات داد.

بروکسل با قطار به آمستردام

لندن به آمستردام با قطار

برلین به آمستردام با قطار

پاریس به آمستردام با قطار

 

حقایق جالب در مورد پوریم:

در اینجا شروع گفتگو سرد است. آیا می دانید که استر بود گیاه خواری (یا حداقل یک بگنجاند Flexitarian). با توجه به تفسیر کتاب مقدس یهود, در حالی که ملکه استر در دربار اخشورش پادشاه زندگی می کردند, او به دنبال یک رژیم غذایی گیاهی شامل تا حد زیادی از حبوبات طوری که او را از قوانین مشروعیت شکستن نیست(دستورات غذایی). به این دلیل, یک سنت از وجود دارد غذا خوردن لوبیا و نخود وقتی که شما پوریم جشن. (خب بالاخره, شما چیزی سالم بعد از همه مشروب الکلی نیاز و hamantaschen)

بروکسل با قطار به آنتراپ

آمستردام با آنتروپ با قطار

با قطار به لیل به آنتورور

پاریس با آنتروپ با قطار

 

 

مطلع بسته بندی:

اگر این جشنواره صدا نیست به اندازه کافی عالی در حال حاضر, ما در حال حاضر دریافت هدیه خیلی! این آیه در کتاب استر در مورد manot mishloach تصریح می کند که ما باید ارسال هدیه به یکدیگر, نه فقط هدیه می دهد به یک دیگر. در نتیجه, بهتر است به ارسال بسته های اطلاعاتی خود را از موضوعات به دوستان از طریق رسول, از فقط آنها را آشکار می دهد. هر کسی می تواند به عنوان یک tetween بروید عمل, بنابراین احساس رایگان به استخدام خدمات پستی یا پسر حتی که خوب در آسانسور به شما کمک کند هدیه خود را ارائه.
راحتی? ما آن را دوست داریم!

میلان به تورین قطار

Como دریاچه به قطار تورین

جنوا به قطار تورین

Parma به قطار تورین

 

کتاب استر کتاب تنها کتاب مقدس که نام خدا را شامل نمی باشد:

کتاب استر همچنین باعث می شود هیچ اشاره ای به معبد, به نماز, و یا به شیوه یهودی مانند مشروعیت [نگه داشتن حلال].

قیمت قطار سالزبورگ به وین

قیمت قطار مونیخ به وین

قیمت قطار Graz به وین

قیمت قطار پراگ به وین

 

ما نه بیش از Hamantaschen فقط رتبهدهی نشده است ...

آنها مثلثی شکل بودند و گفته شده طراحی شود به نماد کلاه هامان, گوش و یا جیب. یا چیزی که کمی زنانه تر. برخی می گویند این کوکی ها را نشان گوش هامان (نام عبری برای آنها, هامان oznei, به معنی فقط این), و اشاره به یک رسم قطع یک مجرمان گوش قبل از اعدام. سه گوشه نمایندگی از سه قوم که قدرت تضعیف هامان و قدرت به استر داد برای صرفه جویی در یهودیان. با این حال، یکی دیگر از نظریه: از آنجا که از کلمه آلمانی جیب به معنی "کیسه" یا "جیب,"کوکی ها می تواند جیب هامان و پول او ارائه شده نشان پادشاه برای اجازه کشتن یهودیان.

برمن به قطار برلین

قیمت قطار لایپزیگ به برلین

قیمت قطار هانوفر به برلین

هامبورگ به برلین قیمت قطار

 

در مورد این موضوع از مواد غذایی در زمانی که شما پوریم جشن:

هامان oznei در پوریم

درمان مثلثی

برای یهودیان اشکنازی, شاید به طور گسترده برگزار سنت های غذایی در پوریم در حال خوردن مثلثی شکل مواد غذایی مانند kreplach و hamantashen شیرینی. Kreplach یک مثلث ماکارونی پر شده با گوشت گاو یا مرغ است. Hamantashen مثلث از شیرینی خمیر اطراف پر کردن اغلب با خرما و یا دانه های خشخاش ساخته شده است.

یکی از توضیحات محبوب ترین برای این سنت است که این مواد غذایی مثلثی نشان هامان سه کلاه گوشه. با این حال, دلیل آن استدلال شده است که این سبک از کلاه در طول این مدت بود محبوب نیست, هستند بسیاری از دیگر وجود دارد, کمتر شناخته شده توضیحات برای چرا ما خوردن غذاهای مثلثی شکل در پوریم.

قیمت قطار برلین به مونیخ

فرانکفورت به مونیخ قیمت قطار

Trier به قطار مونیخ

قیمت قطار اشتوتگارت به مونیخ

 

صحبت کردن ترکیه

اخشورش پادشاه سلطنت از هند به اتیوپی, از جانب “پرتاب آن کش.” در زبان عبری, کلمه راه رفتن یعنی هر دو “هندوستان” و “بوقلمون.” بدین ترتیب, برخی از مردم ترکیه خوردن در زمانی که آنها پوریم جشن. دیگران خوردن غذاهای اتیوپی مانند عدس اتیوپی. به عنوان سمبل یک ظرف بوقلمون به وعده غذایی خود را پوریم, تلاش كردن بوقلمون کباب با سس پیاز کاراملیشده وابسته به بلسان یا panko تحت پوشش زمین کتلت بوقلمون با قره قاط و گلابی ترشی.

قیمت قطار نانت به بوردو

پاریس به بوردو قیمت قطار

قیمت قطار لیون به بوردو

قیمت قطار مارسی به بوردو

 

رفتن گیاهی

به منظور کوشر, ملکه استر خوردند یک رژیم غذایی گیاهی در حالی که زندگی در پادشاه Achashverosh قصر. به افتخار او, بسیاری از مردم در خدمت یک وعده غذایی بدون گوشت برای جشن پوریم به خود. رژیم غذایی استر شامل آجیل, دانه, دانه ها, و حبوبات. این یک توضیح در پشت سفارشی به خوردن دانه های خشخاش در طول تعطیلات, که به نوبه خود تا ترین iconically در hamantaschen اشکنازی به عنوان پر کردن mohn.

 

این همه برای تلفن های موبایل آشنا ...

جشن جشن پوریم صحنه و لباس

 

اگر این شرح پوریم تلفن های موبایل آشنا, است که به دلیل آن را مانند چیزی است بسیار به عنوان مردی Gras.

پوریم و مردی Gras هر سقوط دقیقا یک ماه قبل از عمده, شاید این رعایت بزرگ مذهبی از سنت های مربوطه خود را. هر وعده, به شکلی متناقض, به عنوان یک مقدمه مسخره به یک دوره از جدیت و عمیق مذهبی. برای مسیحیان, بیش از چربی به عنوان سه خدمت یک خروجی برای ابراز خود و ارضاء خود قبل از دوره از لنت, با دوره طولانی مدت آن از انکار خود و ریاضت خود حتی.

پوریم به عنوان دیده دروازه به دوره کوره در رفته اما عمیقا جدی و خواستار. از آماده سازی برای عید فصح که عادتا پس از پوریم آغاز می شود صبح.

قیمت قطار فرانکفورت به کلن

بروکسل به کلن قیمت قطار

قیمت قطار وین به کلن

قیمت قطار هانوفر به کلن

 

که در آن به جشن می گیرند فعالیت های پوریم در سراسر اروپا

حالا که ما به شما داده جزئیات, اجازه دهید ما به شما بگویم که در آن برای پیدا کردن عمل!

 

پوریم در بوداپست:

بوداپست مارس جشن پایان زمستان سرد با بسیاری از جشنواره بهار خوب برای لذت بردن. شنبه ها و یکشنبه ها به خصوص بارگیری می شوند در ماه مارس. مکان ها و وقایع مختلف جشن پوریم در بوداپست. علاوه بر این, چند کنیسه در بوداپست از جمله بزرگترین کنیسه Dohany خیابان. علاوه بر این, مرکز جامعه بالینت خانه برای شهروندان یهودی در بوداپست حوادث برای پوریم برگزار خواهد شد.

 

پوریم در زوریخ:

در حال حاضر برای سال دوم در یک ردیف توسط Ariel سازمان یافته – اتحادیه یهودیان دانش آموزان ژنو. در حقیقت, بیش از وجود دارد 300 دانش آموزان و جوانان از کشورهای زیر: سوئیس, فرانسه, بلژیک, اتریش, و بسیاری از جاهای دیگر. این مهمانی های مهمانی پوریم با هم دیدار می کنند تا پوریم را با هم برگزار کنند تعطیلات آخر هفته در زوریخ. برای بلیط و اطلاعات بیشتر, سر را به ARIEL صفحه فیس بوک.

در بین قیمت قطار زوریخ

قیمت قطار لوسرن به زوریخ

قیمت قطار لوگانو به زوریخ

قیمت قطار ژنو به زوریخ

 

پوریم در پاریس:

امسال, جشن گرفتن پوریم در پاریس. شهر نور, شهر عشق, شهر هنر. در حال حاضر نیز در شهر از باور نکردنی جوان یهودی موریستاون حزب پوریم! بیا همراه با ظریف ترین خود را لباس پوریم پاریس. تو می توانی این مهمانی را پیدا کنید در مرکز هنرهای نمایشی خیره کننده مایو در موریستاون. این رویداد پذیرایی برای حرفه ای ها یهودی جوان در سن 21 به 39. دریافت بلیط اینجا

بروکسل به پاریس قیمت قطار

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار مارسی به پاریس

قیمت قطار آمستردام به پاریس

 

پوریم در لندن:

بیا از طریق شیشه به دنبال خود رزرو بلیط به پوریم حزب چای مضمون. میزبانی در زیبا اوبری پارک هتل در اتاق باغ در 17 یکشنبه مارس, 2019 در 3 بعد از ظهر. لذت بردن از شرکت خوب, خوردن مقدار زیادی از کارهای شیطان و برنده جوایز. این فقط می شود curiouser و curiouser. قیمت بلیط شامل چای / قهوه, کیک ها, بیسکویت, و ساندویچ... و hamantaschen! دریافت بلیط اینجا

قیمت قطار آمستردام به لندن

قیمت قطار روتردام به لندن

قیمت قطار پاریس به لندن

بروکسل به لندن قیمت قطار

 

 

رسیدن به مکان مورد علاقه خود را به حزب برای پوریم آسان با قطار است. فقط سر به سر SaveATrain و خرید بلیط در عرض چند دقیقه, با هزینه های مزاحم!

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما بر روی سایت شما, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-purim%2F%3Flang%3Dfa - (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / TR به / د و یا / RU و زبان بیشتر تغییر.
کپی رایت © 2021 - نجات یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !