زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 18/03/2022)

بهترین رستوران اروپا راهنمای میچلین ارائه می دهد یک شروع عالی به برنامه ریزی یک سفر با قطار در سراسر اروپا. راهنمای میچلین در حال حاضر ارائه می دهد سیاحان اروپایی انتخاب رستوران و هتل که در 38 شهرستانها اروپا. سه شهرستانها جدید به این اضافه شده است 2019 چاپ: Zagreb و Dubrovnik, کرواسی, و ریکیاویک, ایسلند. ناشناس بازرسان آموزش دیده برای دیدار و رستوران ها را انتخاب کنید در حالی که استفاده از مشهور سیستم ستاره امتیاز غذایی میچلین و استفاده از یک فرایند مشابه برای هتل ها. نتیجه: طیف وسیعی از موسسات توصیه می شود برای همه سلیقه ها و بودجه.

مسافران می توانند احساس اعتماد به نفس متکی در راهنمای Michelin را به خود سفر با قطار که بسیار خوشمزه تر! ما تنگ ام پایین بهترین رستوران اروپا راهنمای میچلین, و البته, اطمینان حاصل کنید که هر توقف به راحتی انجام می شود قابل دسترسی با قطار!

 

راهنمای میچلین بهترین رستوران اروپا: ایتالیا

the smile of a chef by Best European restaurant michelin

 

ایتالیا معروف برای کمک های بزرگ خود را به دنیای هنر است, معماری, روش, اپرا, ادبیات, طرح, و فیلم - لیست در می رود, و ما حتی با اشاره به سهم خود به بهترین صحنه رستوران اروپا نیست.

خبر بزرگ در 2019 این است که ایتالیا دارای یک رستوران سه ستاره جدید, بالاترین افتخار میچلین!

اولیاسی, واقع در Senigallia را در ساحل دریای آدریاتیک ایتالیا, پس از گذراندن چندین سال در سطح دو ستاره ، سرانجام سه ستاره مورد انتظار خود را دارد.

طبق وبلاگ رستوران عاشقان ناهارخوری زیبا. اجرا شده توسط خواهر و برادر تیم کتیا و مائورو Uliassi, رستوران قرار می دهد تمرکز بر غذاهای دریایی و هر دو منوها مزه و یک ناهار خوری جداجدا سفارش داده شده ارائه می دهد. Uliassi در حال حاضر یکی از نه سه ستاره دیگر رستوران ها در ایتالیا. این به این معنی است که همه از سال گذشته سه ستاره مقصدهای حفظ وضعیت خود را, از جمله رستوران معروف مودنا در Osteria Francescana.

Rimini تا قطار در Senigallia

رم به قطار در Senigallia

قطار به Ancona در Senigallia

فلورانس به قطار در Senigallia

 

اکنون وجود دارد 367 ستاره دار بهترین رستوران اروپا میچلین, از 356 پارسال.

هیچ رستوران ها دو ستاره جدید در لیست این سال وجود دارد. راهنمای می کند عبارتند از عظیم 29 جدید رستوران یک ستاره از بیش از دو دوجین شهرداری ایتالیایی. این به ارمغان می آورد در کل به 318. به طور کلی, ویژگی های راهنمای 367 رستوران ستاره دار, از 356 پارسال.

جنوا به میلان قطار

رم به میلان قطار

بولونیا به قطار میلان

فلورانس به قطار میلان

 

راهنمای میچلین بهترین رستوران اروپا: بریتانیای کبیر

sushi in Best European restaurant MICHELIN

دوبله "اسکار از صنایع غذایی" مراسم اعطای جوایز در سینما BFI IMAX واترلو برجسته برای سرآشپزها از سراسر کشور است.

امسال, بهترین رستوران اروپا در بریتانیا با پنج رستوران یادگیری آنها موفق به حفظ ستاره های خود تحت تاثیر باقی مانده. آه نشانه امداد! اراکی, رستوران گوردون رامسی و آلن دوکاس در دورچستر شد موسسات لندن برای نگه داشتن در تمجید خود, آیا به عنوان اردک چربی هستون بلومنتال و دریا مسافرخانه آلن روکس را, هر دو در بری.

مقدار زیادی وجود دارد قطار رهبری برای لندن در زمان های مختلف در سراسر اروپا. سر به SaveATrain برای رزرو بلیط در عرض چند دقیقه و بررسی بهترین گراب!

آمستردام به قطار لندن

لاهه را به قطار لندن

پاریس به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

راهنمای میچلین 2019 لیست کامل

سه ستاره:

لندن

  • آلن دوکاس در دورچستر
  • رستوران گوردون رامسی
  • اراکی

 

راهنمای میچلین بهترین رستوران اروپا: هلند

Bougainville

 

هلند (یا هلند) کشوری کوچک و مملو از آیکون های معروف جهان است. زمینه های زیبا لامپ, آسیاب های بادی, پنیر بازار, چوبی کفش, کانال های آمستردام, شاهکارهای استادان قدیمی, سفال دلفت آبی, خلاقانه اب-مدیریت, و میلیون ها دوچرخه. و خدا را شکر برای دوچرخه. در 2019 راهنمای MICHELIN برای هلند دارای مجموع است 571 رستوران ها و 263 هتل ها. شما نیاز به رفتن به تمرین.

انتخاب امسال دارای دو رستوران جدید دو ستاره دار و 12 موسسات دریافت یک ستاره برای اولین بار.

اکنون وجود دارد 89 رستوران ها یک ستاره دار در کل. در Derozario در Helmond, جرمین د Rozario قرار می دهد چرخش خود را در غذاهای اندونزی. در رستوران پادشاه تیلبورگ, پل Kappe دام شام با غذاهای مدرن توأم با طعم شدید, درست مثل جرون بروور در Loohoeve در Schoonloo و توماس ون Santvoort در دختر در Kerkdriel را. شدت طعم است چیزی است که مشخصه نوآوری مستقر شده توسط جیم و مایک به Cornelissen در نمای راین در Doornenburg, و آن ظرافت از غذاهای ارائه شده در این OONIVOO UDEN. برای دوستداران غذای خوب در لوکس محیط اطراف, بوگاینویل در آمستردام, و ولتر در Leersum را می musts مطلق.

بروکسل به قطار تیلبورگ

آنتورپ به قطار تیلبورگ

برلین به قطار تیلبورگ

پاریس به قطار تیلبورگ

 

که در آن برای گرفتن یک قطار

ایستگاه مرکزی آمستردام ایستگاه اصلی قطار است و قلب واقعی شهر است: مرکزی نه تنها به نام, بلکه به عنوان بزرگترین حمل و نقل عمومی محل انتقال, پس از آن خواهد یک جای خوب برای گرفتن یک قطار هم.

 

راهنمای میچلین بهترین رستوران اروپا: اسپانیا

مادرید پایتخت است اسپانیا و بزرگترین شهرداری در هر دو مادرید و اسپانیا به عنوان یک کل.

مادرید جشن فرهنگی است. این ضربان قلب از 1920s بود. بازدید شده توسط بزرگان ادبی مانند ارنست همینگوی و Fitzgeralds, F اسکات و زلدا, درمیان دیگران.

آن دارد یک صحنه بازار غذا را دوست دارم, اما رستوران میچلین ستاره آنهایی که به دست هم نمی!

قبل از اینکه شما به یکی از اولین خود را سر, ما به شما پیشنهاد شروع شب خود را با کوکتل از تخم گذاری نوار موزه Chicote. محل یکی از پاتوقهای همینگوی است و در اینجا شما پیدا کردن نوشیدنی های مورد علاقه خود, و چند ده نفر دیگر شما احتمالا سعی نمی. سر وجود دارد زود قبل از جمعیت انتخاب کنید تا.

 

کجا برای غذا خوردن?

مادرید در حدود 3,100 رستوران ها, اما چند را انتخاب کنید اند ستاره توسط مشهور اعطا شده است راهنمای میچلین. وجود دارد 16 رستوران ها در مادرید اهدا با ستاره میچلین: DiverXO (سه ستاره); سانتسلونی, لا تراس دل کازینو, سرگی Arola, رامون فریکسا مادرید و ال باشگاه آلارد (دو ستاره); و کابوکی, کابوکی ولینگتون, DSTAgE, Albora, بز و کینگ MX (یک ستاره). علاوه بر این, در حومه شهر, یک رستوران (صدف) دو ستاره و سه رستوران یک ستاره وجود دارد: کاسا خوزه, شیرون, و مونتیا. همه آنها در خدمت مواد غذایی در سطح جهانی و ارائه خدمات عالی.

بالای میچلین ستاره انتخاب رستوران ما در شهرستان مادرید است DiverXO (3 ستاره افسانه!)

 

Best European restaurant chef david munoz

 

خلق از آشپز دیوید مونوز دارند خوشگذرانهای تحت تاثیر قرار در سراسر جهان. خنکی, شجاعت, و خلاقیت رمز موفقیت DiverXO است. منوی این رستوران با تغییر فصل, اما تنها دو احتمال. منوی XOW و منو Glotón XOW. هر دو منو غذای یکسانی را ارائه می دهند و فقط از نظر کمیت و قیمت متفاوت هستند.

گرفتن وجود دارد: بهترین راه برای رسیدن به این انتخاب از بهترین رستوران اروپا است توسط مترو و سپس پیاده شدن در ایستگاه تطوان (خط 1).

 

 

آیا می خواهید بدانید بهترین راه برای رسیدن به هر یک از این مکان ها در اروپا با قطار? ذخیره یک قطار البته! سر در را به وب سایت ما برای پیدا کردن بهترین قیمت, در عرض چند ثانیه!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-restaurant-michelin%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml و شما می توانید / PL به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.