زمان خواندن: 4 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 30/04/2021)

چرا ما با قطار سفر? سفر با قطار است آرامش بخش, عملی و ارائه می دهد یک جنبه اجتماعی که روش های حمل و نقل دیگر به سادگی نمی تواند مطابقت. با این حال, سفر با ناتوانی می تواند دلهره آور به برخی. این بدان معنا نیست که نمی توانید از این تفریح ​​لذت ببرید, گرچه. این مقاله ارائه می دهد برخی از مناطق اساسی است که شما نیاز به نظر زمانی که برنامه ریزی خود را سفر با قطار بنابراین سفر با ناتوانی در اروپا کمتر استرس زا است.

در حالی که قطعا برخی از چالش های دسترسی وجود دارد, این واقعیت اساسی این است که تحقیقات بیشتر به شما انجام, در دسترس تر و سرگرم کننده سفر شما خواهد بود! مثلا; آیا می دانید که خرابه هرکولانیوم تقریبا به یکسان هستند شهر پمپی, اما صندلی چرخدار پسند? و این مسافران کروز معلول لازم نیست را به “مسیر خر” تا صخره به هنگام بازدید از جزیره یونانی سانتورینی? تعطیلات خود را نیازی به یک مبارزه - انجام مشق شب خود و سفر خود را می توان با اقامت در هتل طور کامل در دسترس است, مسیرهای دسترسی بین دسترس توریست جاذبه های, و فوق العاده در دسترس تجربیات سفر.

 

اگر در حال سفر با معلولیت هستید ، کدام قطار را می توانید در Save-A-Train استفاده کنید?

اگر شما گزینه های متعدد در دسترس شما (برخی از کشورها تنها یک سیستم راه آهن), سعی کنید برای انتخاب حامل ارائه می دهد که بیشتر خدمات متناسب با سفر خود را با یک نیازهای ناتوانی. برای مثال; کمک های شبانه روزی و در دسترس اتومبیل دارای جای خواب. دستشویی نیز باید به اندازه کافی بزرگ را به شما و صندلی چرخدار خود را جای همراه با اسکورت و یا همراه باشد. مثل همیشه, سوالات به عنوان بسیاری از آنها بخواهید که شما می توانید در پیش برای جلوگیری از شگفتی های غیر ضروری!

سفر با ناتوانی, چگونه به سوار یک قطار با یک صندلی چرخدار

امکانات و خدمات

سفر ویژه با یک سرویس ناتوانی ممکن است از یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت است, به چندین معیار بستگی دارد; اتومبیل در قطار خاص خود را, امکانات در مختلف ایستگاه ها در طول مسیر خود, و حتی خط مشی شرکت مخابراتی شما در مورد قابلیت دسترسی.

پاریس به قطار لندن

بروکسل به قطار پاریس

فرانکفورت به قطار پاریس

کلن به قطار بروکسل

 

هنگام سفر با معلولیت، بلیط خود را بخوانید و مسیر خود را بشناسید

پس از دریافت بلیط و برنامه سفر خود را به دقت بررسی کنید. اطمینان حاصل شود که شما راحت با سیاست ها و مواد آن است به طوری که شما در توقف های مختلف خود را شگفت زده نمی (به ویژه هنگامی که سفر خارج از کشور).

کلن به قطار فرانکفورت

مونیخ به قطار فرانکفورت

Hanover به قطار فرانکفورت

هامبورگ به قطار فرانکفورت

 

سطح شیب دار و محدودیت های وزن

سوار و پیاده شدن از قطار واضح است که بخش مهمی از این سفر. مطمئن شوید خروج و ورود ایستگاه های خود را با سیستم عامل های سطح بالا یا آسانسور صندلی چرخدار مجهز. با این کار آن بسیار آسان تر برای دریافت و خاموش قطار خود را هنگام مسافرت با ناتوانی.

میلان به قطار پمپی

فلورانس به قطار پمپی

سالرنو به قطار شهر پمپی

ناپل به قطار پمپی

 

سفر با ناتوانی, یک سطح شیب دار قطار برای یک صندلی چرخدار

چمدان اضافی هنگام مسافرت با معلولیت

اکثر حامل بهترین خود را برای جای مردم سفر با ناتوانی و پتانسیل انجام چمدان اضافی آنها ممکن است نیاز (به عنوان مثال،. صندلی چرخ دار, مخازن اکسیژن, و غیره.). اگر شما می دانید شما می رویم به نیاز مورد نیاز چمدان اضافی, اجازه دهید حامل خود را در پیشبرد دانم.

ونیز به قطار رم

ونیز به قطار میلان

لیون به قطار پاریس

زوریخ به قطار انترلکان

 

زمانی که شما وارد

اقامت در قطعات در دسترس ترین شهر. این یکی از سخت ترین قسمت های برنامه ریزی سفر با قطار هنگام مسافرت با معلولیت است. شما ممکن است یک هتل بزرگ در دسترس یافت, اما چه خواهد شد شما را پیدا که هنگام راه رفتن / رول از درب جلو? آیا تپه ها و پله ها در همه جهات وجود دارد? آیا شما به رول بر سنگفرشهای? آیا رستوران ها در این نزدیکی هست در دسترس? این بسیار مهم است به تحقیق محله هتل. شما می توانید استفاده کنید نمای خیابان نقشه های گوگل برای دریافت وضع از زمین, پس از آن هتل ایمیل با سوالات خود را.

با تمام محیط مدیریت از راه, به یاد داشته باشید که وقت برای استراحت و لذت بردن از ماجراجویی. نگاهی به برخی از زمان برای دیدار با مسافران همکار خود, زل زل نگاه کردن از پنجره به بیرون, و یا به سادگی برای یک کمی از دست داده در حالی که شما به عنوان سفر مسیر بسیاری قبل از رفته.

 

شما می توانید بلیط قطارهای خود را در بین سفارش دهید سریعترین قطار در اروپا بر ذخیره-A-آموزش تقریبا به هر مقصد در بالا در داوطلب خدمت سربازی 3 دقایق, در ارزان ترین نرخ بلیط قطار و رها از هزینه رزرو نفرت انگیز!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟?, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-disability-europe%2F%0A%3Flang%3Dfa– (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml و شما می توانید / RU تغییر به / د یا / آن بیشتر و زبان.