زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 04/11/2022)

مهم نیست که طول سفر - می شود آن تعطیلات آخر هفته گریز ساحل یا یک سفر سه هفته ای در هیمالیا - شما باید یک کیسه در هر اندازه را بسته بندی کنید, و شما می خواهید بدانید که چگونه سازماندهی کنید, در این وبلاگ ما روی چمدان دستی شما تمرکز خواهیم کرد. است که بسیاری در نظر گرفتن زمانی تعیین آنچه را وجود دارد: نوع و طول از سفر خود را, برنامه سفر شما, آب و هوا, به اندازه توشه خود را, و هر گونه محدودیت وزن اعمال شده توسط خود را روش حمل ونقل. و با عوامل بسیاری در بازی, از آن آسان است به overpack و یا در زیر بسته, به خصوص اگر شما تا آخرین لحظه منتظر. اجتناب از overpacking, در حال کندن کیف های شما, و ناراحتی های دیگر هنگام سوار شدن به قطار خود با اینها 10 راهنمایی در مورد چگونگی سازماندهی کیف دستی خود.

 

چگونه برای سازماندهی دست شما چمدان نکته 1: نگه داشتن اسناد سفر خود را جدا

این یکی از مهمترین مواردی است که هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی سازماندهی چمدان دستی خود باید به آن توجه کنید. نگه دارید مدارک سفر خود را از هم جدا. این نه تنها یک کار راحت است، بلکه یک کار ایمن است. قرار دادن آنها در یک کیسه کوچک است که آسان به حذف از کیف دستی خود. به این ترتیب شما لازم نیست که به حفاری هر زمان که شما نیاز گذرنامه خود را, بلیط, یا پول.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

سازماندهی دست شما چمدان نکته 2: ایجاد یک لیست بسته بندی

گذرنامه? بررسی. مسواک? بررسی. کرم های ضد آفتاب? برای آرامش داشته باشید که شما رو تحت پوشش ملزومات, خودتان را چک لیست سفر چند روز قبل از شروع هیجان سفر!

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

سازماندهی دست شما چمدان نکته 3: جلوگیری از لکه های

هیچ چیز آزار دهنده تر از در نظر گرفتن زمان بسیار زیادی برای انتخاب چه لباس شما در حال رفتن به تنها برای پیدا کردن شما حتی نمی توانید از آنها استفاده کنید وجود دارد! هرگز این مشکل دوباره داشته. اولا شما همیشه باید مطمئن شوید که نور لباس های رنگی خود را در داخل به خارج بسته بندی شده, و در مرحله دوم, نگهداری به هتل یکبار مصرف کلاه دوش و از آنها برای پوشاندن کف کفش خود استفاده کنید.

کلن به قطار ماینز

فرانکفورت به قطار ماینز

برلین به قطار ماینز

بروکسل به قطار ماینز

Avoid Clothing with Stains

 

نکته 4: رول و خلاء بسته

برای صرفه جویی در فضا و جلوگیری از چین خوردگی سنگهای, رول لباس های خود را به جای خم کردن آنها, سپس آنها را در خلاء کیسه های فشرده سازی. برای استفاده از این کیسه های, قرار دادن لباس های خود را در, مهر و موم کیسه, سپس فشار هوا. این شما را با ترک فضای چیزهای بیشتری را در چمدان خود را و از چین خوردگی جلوگیری می کند.

زوریخ به قطار کور

ژنو به قطار کور

میلان به قطار تیرانو

برگامو به قطار تیرانو

Roll And Vacuum Pack

 

نکته 5: چمدان ایمنی

قفل کیسه های خود را و نگه داشتن آنها قفل شده. آنها را با شما در زمانی که شما با استفاده از سرویس بهداشتی. اگر این امکان پذیر نیست و شما به تنهایی سفر, تمام وسایل ارزشمند خود را با خود بیاورید. هرگز دوربین را ترک, پول, الکترونیک و یا مدارک مسافرت بدون محافظ.

نگه دارید محفظه خود را قفل شده در حالی که شما خواب, در صورت امکان. هنوز غریبه اعتماد ندارند. حتی یک و لباس بیگانه ممکن است تبدیل به یک دزد. اگر شما در حال خواب در یک محفظه با مسافران شما نمی دانید که, مطمئن شوید که به خواب در بالای کمربند پول خود را به طوری که شما متوجه خواهید شد اگر کسی تلاش می کند به آن را از شما.
Organize Your Hand Luggage in Safety

نکته 6: استفاده از مکعب های بسته بندی

” بسیار که باعث می شود من مثل انسان سازمان یافته احساس به همان اندازه که تقسیم اموال من را به تکه های رنگی وجود ندارد. این بسیار شگفت انگیز است که بدانید دقیقا همان جایی که همه چیز شما را به ارمغان آورده است به محض اینکه شما از حالت زیپ خارج چمدان خود را. به علاوه, شما به راحتی می توانید مکعب های بسته بندی خود را به کشوهای کمد هتل خود ببرید و فوراً بسته بندی را آماده کرده و آماده حرکت کنید.” - ریشل شیپولسکی, سردبیر ارشد دانشیار

لوکزامبورگ به قطار بروکسل

آنتورپ به قطار بروکسل

آمستردام به قطار بروکسل

پاریس به قطار بروکسل

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

نکته 7: محدودیت حجم برای ساک دستی

مشابه به هواپیما, بسیاری از قطارها محدودیت در مقدار و اندازه کیسه های که شما مجاز به حمل در. به طور کلی, شما قادر به حمل در تمام توشه خود را خواهد, اما در صورتی که چمدان‌های اضافی‌تان از محدودیت‌های اندازه یا وزن بیشتر شود، شرکت قطار شما ممکن است از شما بخواهد که چمدان اضافی خود را بررسی کنید.. برای بسیاری از قطارها, شما می توانید در دو کیسه در هیئت مدیره قطار حمل, تا زمانی که هر کیسه تجاوز نمی کند 50 پوند یا بزرگتر از است 28 ایکس 22 ایکس 14 اینچ. آیتم های کوچک و شخصی مانند دستگاه های پزشکی و درمانی, بالش, پتو, کولر (تلگراف), و کیف پول و یا کیسه های کمتر از 12 ایکس 12 ایکس 12 اینچ به سمت حمل در حد چمدان شمارش نمی شود.

 

نکته 8: تبادل نظر در کیف دستی

معمولا چگونه تمام الکترونیک خود را سازماندهی, کابل, و آن قطعات بیهوده ای که شما را به زمان زیادی می برد تا در امنیت کشف کنید? مسائل آنها را در مثل بقیه از ما? خوب, اگر شما می خواهید به سازماندهی بار دستی خود را پس از خود ذخیره کردن از کیسه های Ziplock از. شارژر تلفن, شارژر دوربین, آداپتورهای, هدفون - کیسه های پلاستیک فوق العاده (آنهایی که همان شما می توانید برای دست مایعات چمدان استفاده) و استفاده از آنها برای ذخیره اقلام الکتریکی, همه چیز برای خانه سفر (کلید خانه, بلیط پارکینگ, و کلید ماشین), دارو و دیگر لوازم جانبی شل.

ونیز به قطار بولونیا

فلورانس به قطار بولونیا

رم به قطار بولونیا

میلان به قطار بولونیا

Gadgets In Hand Luggage

 

نکته 9: چگونه به بسته کتاب. انجام ندهید!

این که آیا آن که تحریک است رمان عاشقانه, هیجان علمی تخیلی, یا یک سگ گوش راهنمای سفر, دانلود آن را قبل از سفر خود را. حتی اگر در خانه شما یک کاغذ تا وقتی که من بمیرم مرتب سازی بر اساس, در فضا و وزن چمدان دستی خود صرفه جویی کنید, و نکن تعداد دفعات مشاهده بر روی فای به پرش به داستان از صندلی ساحل کاملا در موقعیت خود را, مطمئن شوید که آن را در یک مقاوم در برابر آب تحت پوشش دستگاه.

برلین به قطار روستوک

هامبورگ به قطار روستوک

شورین به قطار روستوک

ویسمار به قطار روستوک

kindle

 

نکته 10: همه را دور بریز

من فوق العاده کثیف هستم. من آن را قبول. و آشفته! اما آنچه من کمک می کند برای به دست آوردن سر من راست حتی زمانی که من بسته در دقیقه آخر, این است که من هم به وضع همه چیز را قبل از هر آیتم می رود به کیف من. گروه بندی همه چیز با هم روی تخت من کمک می کند تا من به سرعت ببینید که چه آیتم انجام وزن خود را جلو و نه. یک جفت از شلوار که تنها می تواند با یکی از بالا فرسوده, یا که نیاز به کفش من در حال حاضر نیست برنامه ریزی برای بسته? برگشت در کشو, تو برو! دیدن همه چیز به وضوح قبل از شروع کار نیز به من کمک می کند تا چیزها را به نحوی منطقی در کیفم جا دهم. برای من, این به این معنی با bulkiest آیتم های من شروع, سپس گیلاس چیدن اقلام بسیار سبک وزن و به پهلو را به شکاف در اطراف آنها به صورت یک لایه پایه محکم برای ساخت از.

دوسلدورف به قطار مونیخ

درسدن به قطار مونیخ

نورنبرگ به قطار مونیخ

بن به قطار مونیخ

jeans, shoes, watch and more

 

آیا این راهنمایی کمک به شما چطور به سازماندهی کیف دستی خود? ما دوست داریم که بدونیم! رزرو بلیط قطار از طریق ذخیره یک قطار ضربه محکم و ناگهانی میدارد بار دستی خود را پس از استفاده از این راهنمایی!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 نکات چگونه برای سازماندهی کیف دستی خود” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.