Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Bez ohledu na délku výlet - ať už se jedná o víkendu pláž útěk nebo třítýdenní himálajský trek - budete si muset sbalit tašku jakékoli velikosti, a budete chtít vědět, jak se organizovat, v tomto blogu se zaměříme na vaše příruční zavazadlo. Tam je hodně zvážit při určování toho, co přinést: typ a délka cesty, váš itinerář, počasí, velikost vašeho zavazadla, a případná omezení hmotnosti uložené vaše způsob dopravy. A s tolika faktory ve hře, Je snadné přebal nebo v balení, zvláště pokud jste čekali až do poslední minuty. vyhnout overpacking, kopání do vašich tašek a dalších nepříjemností při vstupu na palubu vlak s těmito 10 tipů, jak organizovat své příruční zavazadla.

 

Jak zorganizovat Vaše příruční zavazadlo Tip 1: Udržujte své cestovní doklady byly odděleny

To je jedna z nejdůležitějších věcí, aby zvážila, když jste rozhodování o tom, jak organizovat své příruční zavazadlo. Udržujte své cestovní doklady oddělit. Nejen, že je to pohodlné, co dělat, ale také bezpečné, co dělat. Vložte je do malého sáčku, který lze snadno vyjmout ze svých příručních zavazadel. Tímto způsobem nebudete muset sáhnout kdykoliv budete potřebovat svůj pas, jízdenky nebo peníze.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Jak organizovat svých příručních zavazadel a cestovních dokladů

 

Organizovat Vaše příruční zavazadlo Tip 2: Udělejte si seznam Balení

Cestovní pas? Kontrola. Kartáček na zuby? Kontrola. Opalovací krém? Pro klid v duši, že jste dostal základy se vztahuje, udělej se cestovní kontrolní seznam několik dní před tím, než nastane vzrušení z cesty!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Seznam jak uspořádat příručním zavazadle

 

Organizovat Vaše příruční zavazadlo Tip 3: vyhnout skvrny

Není nic víc nepříjemné, než brát tolik času, aby si vybrat, jaké oblečení se budete brát jen aby zjistil, nemůžete ani použít! Tento problém nikdy znovu. Za prvé byste měli vždy ujistěte se, že lehké barevné oblečení jsou baleny naruby, a za druhé, držet na jedno použití koupací čepice a použít je na pokrytí nákladů na základnu boty.

Kolín nad Rýnem do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Vyhnout oblečení se skvrnami

 

Tip 4: Roll A Vakuové balení

Chcete-li ušetřit místo a zastavit pomačkání, roll šaty namísto jejich skládání, vložte je do kompresní sáčků vakuových. Chcete-li použít tyto tašky, dát své šaty, utěsnění sáčku, pak vytlačit vzduch ven. Toto opustí vás spousta dalších prostor v kufru a bude zabránit vrásky.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Milán Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Roll A Vakuové balení

 

Tip 5: zavazadla Bezpečnost

Zamknout své kufry a udržet je uzamčen. Vezměte je s sebou při použití toalety. Pokud to není možné, a jste na cestách sám, aby všechny cenné předměty s vámi. Nikdy neopustí kamery, peníze, elektronika nebo cestovní doklady nehlídané.

Udržujte svůj prostor uzamčen, zatímco spíte, Pokud možno. Nevěřte cizím lidem. Dokonce i dobře oblečený cizinec Může se ukázat, že je zloděj. Pokud spíte v kupé s cestujícími neznáte, ujistěte se, že spí na horní části peněz pásu tak, že si všimnete, když se někdo snaží vzít to od tebe.
Organizovat Vaše příruční zavazadlo v bezpečí

Tip 6: Použijte balící Cubes

” Tam není moc, že ​​se cítím jako organizovaný člověk, stejně jako rozdělení své věci do barevných kostek. Je to tak úžasné vědět, kde přesně všechno, co přinesla, je co nejdříve rozbalit váš kufr. Plus, můžete velmi snadno přesunout balení kostky do zásuvky vašeho hotelu stolku a okamžitě být provedeno rozbalení a je připravena jít.” - Richelle Szypulski, Senior Associate Editor

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

Organizovat Vaše příruční zavazadlo při balení kostky

Tip 7: Velikost Omezení pro příruční zavazadla

Podobně jako u letadel, mnoho vlaků mají omezení na množství a velikosti tašky, které jsou oprávněni vykonávat. Obecně, budete mít možnost vykonávat všechny vaše zavazadla, ale váš vlak může dopravce požadovat, abyste si zkontrolovali svůj přebytek zavazadla v případě, že překročí pokračovat omezením pro velikost a hmotnost. U většiny vlaků, můžete nosit ve dvou pytlích na palubě vlaku, tak dlouho, jak každá taška nepřesahuje 50 lbs nebo je větší než 28 X 22 X 14 palců. Malé a osobní věci, jako jsou zdravotnické prostředky a léky, polštáře, přikrývky, chladiče, a peněženky nebo tašky méně než 12 X 12 X 12 palců nebudou započítány k nošení na limitu zavazadla.

 

Tip 8: Gadgets v příručních zavazadlech

Jak si obvykle organizovat všechny vaše elektroniky, kabely, ty nešikovný kousky, které vám trvá velmi dlouho vykopat na bezpečnost? Nacpat je do stejně jako zbytek z nás? Dobře, Chcete-li organizovat své příruční zavazadla a pak si sami skrýš Ziplock sáčků. Nabíječka na mobil, nabíječka fotoaparát, adaptéry, Sluchátka - přijmout další plastové sáčky (ty samé byste použili k příručních zavazadlech tekutiny) a použít je pro ukládání elektrické předměty, věci na cestu domů (klíče od domu, parkovací lístek, a klíče od auta), léky a jiné volné příslušenství.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlaků

Řím Bologna Vlaky

Milán Bologna Vlaky

Gadgets v příručních zavazadlech

 

Tip 9: Jak sbalit Knihy. Ne!

Ať už je to, že zapařené romantika román, napínavé sci-fi, nebo pes ušatý cestovní průvodce, stáhněte si ji předtím, než vaše cesta. I když doma jste papíru til jsem zemřít trochu, ušetřit místo a hmotnost vašeho příručního zavazadla a ne spolehnout na Wi-Fi skočit zpět do příběhu z perfektně umístěnou plážovém lehátku, jednoduše ujistěte se, že je na vodě odolná kryté zařízení.

Berlín do Rostock Vlaky

Hamburg do Rostock Vlaky

Schwerin do Rostock Vlaky

Wismar Rostock Vlaky

roznítit

 

Tip 10: Ležel It All Out

Jsem mimořádně špinavá. Přiznávám to. a neorganizovaná! Ale to, co mi pomáhá dostat mou hlavu rovně, i když jsem balení na poslední chvíli, Je beru čas položit všechno před jakýkoliv předmět jde do batohu. Seskupení věci dohromady na mé posteli mi pomáhá rychle zjistit, jaké položky nevytahujte svou váhu. Kalhoty, které mohou být nošeny pouze jednou nahoře, nebo která vyžaduje boty jsem nebyl už plánuje sbalit? Zpět do zásuvky, jdete! Viděl všechno jasně, než začnu také pomáhá mi vešly věci do mého vaku v logickým způsobem. Pro mě, to znamená, že začíná s mými bulkiest položkami, pak cherry picking lehké předměty zastrčit do mezer okolo nich tvoří robustní základní vrstvy vybudovat z.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

džíny, obuv, sledovat a další

 

Mají tyto tipy pomohly zjistit, jak uspořádat svůj příruční zavazadla? Rádi bychom vědět,! Rezervovat jízdenku na vlak přes Save A Train a lapat výběry Vašeho příručního zavazadla po použití těchto tipů!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Tipy, jak uspořádat příručním zavazadle” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)