Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky na vlak SNCB a ceny za cestování

Zde najdete všechny informace o Levné jízdenky na vlak SNCB a Ceny za cestování SNCB a výhody.

 

témata: 1. Hlavní vlastnosti SNCB vlakem
2. O společnosti SNCB 3. Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak SNCB
4. Kolik stojí lístky SNCB 5. Proč je lepší jezdit vlaky SNCB, a necestovat letadlem
6. Jaký je rozdíl mezi první a druhou třídou? 7. Existuje předplatné SNCB
8. Jak dlouho před odletem SNCB dorazit 9. Jaký je jízdní řád vlaku SNCB
10. Které stanice obsluhuje SNCB 11. Často kladené dotazy SNCB

 

Hlavní vlastnosti SNCB vlakem

  • Národní železniční společnost, SNCB, slouží 244 milion cestujících ročně.
  • Každý den, národní železniční společnost vezme 61 tisíc lidí v Belgii a do jejich destinací po celé Evropě.
  • Národní železniční společnost je největším belgickým poskytovatelem mobilních služeb v zemi.

O společnosti SNCB

Belgická národní železniční společnost, SNCB, byla založena v 1926.

Nabídky SNCB železniční služby v Belgii a napříč Evropou. Se správnou vstupenkou, můžete navštívit vše nejlepší prázdninová místa v Evropě. S různými kategoriemi vstupenek a předplatných karet, SNCB vyhovuje všem potřebám.

Vlaky navštěvují Brusel – Gent, Antverpy – Použitý, Brusel – Namur. Můžete se také dostat do sousedních zemí v Evropě pomocí vlaků SNCB.

V celé společnosti, blízko k 20,000 zaměstnanci pracující na železniční a autobusové síti zajišťují, aby cestující každý den bezpečně dorazili do cíle.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlaky jízdenky na SNCB

Aplikace Save A Train pro iPhone pro iOS

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak SNCB

Číslo 1: Objednejte si lístky SNCB předem, jak jen můžete

Cena Jízdenky na vlak SNCB s přibývajícím dnem cestování stoupá. Můžete si ušetřit nějaké peníze rezervací jízdenek na vlak SNCB co nejdále od dne odjezdu. Jízdenky na vlak SNCB jsou k dispozici již od 3 na 6 měsíce před odjezdem vlaku. Včasná rezervace zajišťuje, že získáte cenově nejvýhodnější jízdenky na vlak SNCB. Jejich počet je také omezený, takže čím dříve si objednáte, levnější pro vás. Ušetřit peníze za jízdenky na vlak SNCB, kupte si lístky co nejdříve.

Číslo 2: Cestování SNCB mimo špičku

Jízdenky na vlak SNCB jsou levnější během období mimo špičku, na začátku týdne, a během denních hodin. Můžete si být jisti, že dostanete levnější jízdenky během týdne. V úterý, středa, a čtvrtek, Jízdenky na vlak SNCB jsou nejekonomičtější. Vzhledem k objemu obchodních cestujících dojíždějících do práce ráno a večer, jízdenky na vlak jsou v těchto hodinách dražší. Je mnohem levnější cestovat kdykoli mezi odpoledním ráno a před večerním dojížděním. Víkendy jsou další špičkové období pro vlaky, zejména v pátek a sobotu. Ceny jízdenek na vlak SNCB se také dále zvyšují státní svátky a školní prázdniny.

Číslo 3: Objednejte si letenky do SNCB, pokud jste si jisti svým cestovním řádem

Vlaky SNCB jsou velmi žádané, as malou konkurencí, v současné době zůstávají nejlepší volbou pro vlaky v Belgii. SNCB si může dovolit nastavit omezení jízdenek na vlak, jaké mají, které zakazují výměnu jízdenek nebo vrácení peněz, pokud se nejedná o typ jízdenky Business. I když stále existují webové stránky fóra, kde můžete své vstupenky prodávat lidem z druhé ruky, SNCB neumožňuje prodej vstupenek z druhé ruky. Jak vám to pomůže ušetřit peníze? Objednejte si lístek pouze tehdy, pokud jste si jisti, že váš plán by vám ušetřil rezervaci jedné letenky dvakrát, protože se něco objevilo a původní lístek nelze použít..

Číslo 4: Kupte si lístky SNCB na Save A Train

Uložit vlak má největší, nejlepší, a nejlevnější letenky na vlakové jízdenky v Evropě. Náš vztah s mnoha provozovateli železnic, zdroje jízdenek na vlak, a naše znalosti technologických algoritmů umožňují Save A Train přístup k nejlevnějším nabídkám jízdenek na vlak. Nenabízíme jen levné nabídky jízdenek na vlak pouze pro SNCB; poskytujeme totéž pro další alternativy k SNCB a jsme hrdí na nejlepší zákaznický servis na železničním trhu.

Ceny vlaků z Bruselu do Antverp

Ceny vlaků z Amsterdamu do Antverp

Ceny vlaků z Lille do Antverp

Ceny vlaků z Paříže do Antverp

 

SNCB Train in Station

 

Kolik stojí lístky SNCB?

Jízdenky SNCB začínají od 2,5 EUR do 20 EUR za jednu cestu vlakem. The cena jízdenky na vlak SNCB záleží na tom, jaký typ jízdenky zakoupíte a kdy se rozhodnete cestovat:

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 EUR
První třída € 10.50 – 20 € 21 € – 46 EUR

 

Proč je lepší jezdit vlaky SNCB, a necestovat letadlem

1) Přijedete do centra města. To je jedna výhoda vlaků SNCB ve srovnání s letadly. Vlaky SNCB a všechny ostatní cestování vlakem odkudkoli v město do centra dalšího města. Ušetří vám to čas a náklady na taxi z letiště do centra města. Se zastávkami vlaků, je snazší se dostat kamkoli ve městě, kam míříte. Nezáleží na tom, odkud cestujete, Brusel, Antverpy, Použitý, nebo Liege, zastávky v centru města jsou hlavní výhodou vlaků SNCB!

2) Cestování letadly vyžaduje, abyste byli na letišti alespoň několik hodin před letovým časem. Před povolením na palubu letadla byste měli projít bezpečnostními kontrolami. S vlaky SNCB, prostě musíte být na stanici méně než 30 minut předem. Když vezmete v úvahu také čas, který potřebujete, dojíždět z letiště do centra města, uvědomíte si, že vlaky SNCB jsou z hlediska lepší celková doba cesty.

3) Na povrchu, cena jízdenek na vlak SNCB se zdá být nákladnější než levné letenky. nicméně, při porovnání všech souvisejících poplatků, Jízdenky na vlak SNCB mají výhodnější cenu. S dalšími náklady, jako jsou poplatky za zavazadla, nemusíte platit za vlaky, cestování SNCB je určitě nejlepší.

4) Vlaky jsou ekologičtější když porovnáváte vlaky a letadla, vlaky by vyjely na vrchol. Letadla silně znečišťují atmosféru vysokými hladinami uhlíku, které vydávají. Vlaky ve srovnání hodně rozdávají méně znečištění uhlíkem než letadla.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Jaký je rozdíl mezi první a druhou třídou?

Existují různé třídy lístků SNCB pro různé rozpočty a typy cestujících. Standardní lístek si můžete zakoupit pro 1. nebo 2. třídu. Například, 2. třída bude lépe vyhovovat pro dlouhé cesty a rozpočet cestovatele. Ale pokud hledáte místo, kde si můžete protáhnout nohy, nebo jste obchodní cestující a chcete pracovat, když cestujete, pak je pro vás ideální 1. třída.

 

 

Existuje předplatné SNCB?

Pro občany Belgie, existují různé typy předplatného, Neomezená sezónní vstupenka, a standardní sezóna. U internacionálů doporučujeme nakupovat dlouho předem a poté budete mít nejlevnější variantu.

Obě karty lze zakoupit na:

– Počitadla jízdenek SNCB.

– Aplikace SNCB.

Standardní vstupenky SNCB:

Standardní jízdenka je nejflexibilnější jízdenka na vlak, kterou SNCB nabízí. Tím pádem, se standardní vlakovou jízdenkou můžete cestovat kamkoli v Belgii. Měli byste si uvědomit, že standardní lístky zakoupené online, nelze uhradit. nicméně, pokud došlo ke změně plánů, jízdenku můžete vrátit nebo vyměnit u přepážek vstupenek. Dále, tato služba je k dispozici, den před datem vašeho odjezdu, nebo pro 30 minut po zakoupení letenky.

Velká rodinná vstupenka

Všichni členové rodiny mohou využívat skvělé slevy na vstupenky SNCB. Například, děti do 12 cestovat zdarma, a až 50% o standardních jízdenkách pro dospělé a děti starší 12. navíc, s tímto lístkem, můžete cestovat všemi vlaky SNCB.

Tato karta je platná v kombinaci s průkazem totožnosti s fotografií, která by měla zahrnovat věk držitele.

Standardní sezónní lístek

Občané Belgie si mohou zakoupit standardní sezónní lístek, a užijte si neomezený počet cest po stejné trase. Jinými slovy, za cenu 10 měsíční předplatné, mohou cestovat oběma směry tolikrát, kolikrát chtějí.

Víkendová jízdenka

Víkendová vstupenka platí od pátku do neděle, s 50% sleva na jakékoli místo určení v Belgii. Tak, začínající na 7 v pátek odpoledne, můžete cestovat kamkoli po celé Belgii, v 1. nebo 2. třídě. Dále, tyto zvláštní podmínky se vztahují na veřejná dovolená také.

Ceny vlaků z Bruselu do Gentu

Ceny vlaků z Antverp do Gentu

Ceny vlaků z Halle do Gentu

Ceny vlaků z Bruggy do Gentu

 

Jak dlouho před odletem SNCB dorazit?

Je obtížné přesně přesně, ale Save A Train doporučuje, abyste přijeli 30 minut před odletem. S tímto časovým rámcem, budete mít také dostatek času nakupovat věci, které potřebujete udělejte si výlet vlakem co nejpohodlnější.

 

Jaký je jízdní řád vlaku SNCB?

Zjistíte to v reálném čase na naší domovské stránce Uložit vlak jízdní řád vlaku SNCB, Stačí zadat vaši aktuální polohu a požadovaný cíl, a my vám ukážeme informace.

Ceny vlaků z Bruselu do Lutychu

Ceny vlaků z Antverp do Dinantu

Ceny vlaků z Gentu do Dinantu

Ceny vlaků Liege až Dinant

 

Které stanice obsluhuje SNCB?

Bruselská stanice SNCB je Brusel – Centrální, který se nachází v srdci Belgie.

Další centrální stanice SNCB je v Antverpách, Vlaky SNCB odjezd a příjezd z hlavního nádraží v Antverpách, v blízkosti krásného hotelu Blue Astrid. Antwerp Central je druhé nejrušnější vlakové nádraží v Belgii.

Vlaky SNCB odjíždějí v Gentu z Gent Saint Pieters stanice, což je třetí největší město v Belgii a největší ve Flandrech.

vazal, vazal Guillemins je centrální železniční stanice SNCB. Proto, Železniční stanice Liege spojuje Belgii se sousedními zeměmi, což z něj činí jednu z nejrušnějších vlakových stanic ve Valonsku. navíc, pokud plánujete cestu do Německa, Francie, Lucembursko, nebo Nizozemsko z Belgie, raději si rezervujte lístky na vlak SNCB s dostatečným předstihem.

Použitý (Bruggy – Stejný název města v jiném populárním jazyce) nádraží je další frekventované nádraží SNCB ve Flandrech. Například, z Brugg, jízdenku na vlak si můžete objednat u jiných Nejoblíbenější destinace v Belgii: Gent, Antverpy, a Brusel za méně než hodinu. Vlakové nádraží v Bruggách je na 20 minut chůze od centrum města, a krásné náměstí Old City Markt.

Vlakové nádraží SNCB v Lovani je hlavní vlakové nádraží v regionu Vlámské Brabantsko v Belgii. Toto rušné vlakové nádraží spojuje vlámský region s ostatními regiony a je jedním z nejlepších 5 nejrušnější vlaková nádraží v Belgii. Tím pádem, můžeš cestování vlakem do Bruselu, Letiště Brusel, Leuven, Antverpy, a v podstatě každé město v Belgii.

Mechelen nebo Malinas, ve městě Mechelen, je také jednou z centrálních nádraží SNCB v Belgii. Najdete zde 10 platformy, obsluhující meziměstské vlakové linky, včetně bruselského letiště z Antverp. Dále, si můžete zakoupit své vstupenky SNCB do Amsterdamu, a Lucembursko, přes Antverpy a Brusel.

 

Často kladené dotazy SNCB

Jsou kola povolena na palubě Vlaky SNCB?

Jízdní kola jsou povolena ve vlacích SNCB. Pokud máte skládací kolo, pak jej můžete nastoupit do vlaku, bez nákladů. nicméně, ostatní typy kol vás budou stát za jízdenku na vlak ve výši 4 €.

Cestujte dětmi zdarma ve vlacích SNCB?

Ano, ale jen do určitého věku. Děti mladší než 15 let 12 cestuje zdarma v doprovodu dospělého cestujícího.

Jsou domácí zvířata povolena ve vlacích SNCB?

Ano, můžete vzít svého mazlíčka do vlaku, za 3 € za cestu. nicméně, zvíře by mělo být na vodítku nebo v tašce, nebo koš.

Jaké jsou postupy při nalodění pro SNCB?

Některé stanice mají elektronické displeje, které odhalují tvorbu vlaků. Dále, Pomocí nich můžete zkontrolovat zóny, kde bude číslo vlakového autobusu, když přijde vlak.

Nejčastější dotazy k SNCB – Musím si předem objednat místo v SNCB?

Vy umět rezervovat A vímv dopředu na domácí SNCB vlaky. Vy vůle získat osobní sedadlo po provedení rezervace, ale to není nutné.

Je uvnitř SNCB Wi-Fi internet?

Ne. Tady není žádný Volný, uvolnit Wi-Fi internet ve vlacích SNCB. Na železničních stanicích SNCB můžete využívat bezplatné Wi-Fi.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Pokud jste si přečetli tento bod, nyní víte vše, co potřebujete vědět o svých vlacích SNCB, a jste připraveni koupit si jízdenku na vlak SNCB Uložit vlak.

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railwaySBB Švýcarsko CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !