زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/04/2022)

جدلی در آموزش در مقابل اتوبوس در اروپا یک موضوع بی پایان است, هرکس نظر خودشو داره. ولی, ما حتی صحبت کردن در مورد ایمنی, و اگر ما - آن است به اندازه کافی? ایمنی حمل و نقل انتخابی ما باید همیشه در اولویت باشد, و ما امروز به آن می پردازیم. معمولا, مردم تمایل دارند به این روش موضوع متفاوت, بسته به تنظیمات سفر خود را. به علاوه, آخرین اخبار ما در مورد حوادث سراسر عامل جهان در شنیدن, همچنین. در حالی که شما به ندرت خواهید شنیدن بود یک تصادف قطار وجود دارد در جایی, آن اتفاق می افتد. فقط به عنوان آن را با هوا می کند, ماشین, اتوبوس و دیگر وسایل حمل و نقل. با این حال, آمار روشن است - رسمی, قطار یکی از امن ترین حالت از حمل و نقل است این روزها! همین سطح ایمنی در مورد ترافیک هوایی صدق می کند در حالی که سایر وسایل حمل و نقل پس از آن ارائه می شوند.

 

آیا قطار یکی از ایمن ترین روش های حمل و نقل در همه کشورها است?

خیر, این نیست. همه ریل و قطار از کیفیت یکسان هستند. هنگامی که ما در مورد ایمنی سفر راه آهن صحبت, ما معمولا در مورد آن را در چارچوب یک کشور خاص صحبت. بطور کلی, سفر راه آهن بسیار امن است, اما اگر می خواهید با قطار سفر کنید، بررسی وضعیت ریل ها و اتصالات کشور هنوز ضرری ندارد..

برای مثال, فقط هفت سال پیش ایالات متحده قرار گرفت. شمارش 32,367 مرگ و میر جاده, 570 مرگ و میر راه آهن, و 485 مرگ و میر هوا. این اعداد فقط خشن, اما آنها رنگ یک تصویر بسیار واضح نشان می دهد که سفر با قطار مسافرت هوایی و هر دو به طور قابل توجهی امن تر از سفر جاده.

اگر شما در حال سفر در سراسر اروپا, چک کردن این حقایق قطار تعجب آور.

انترلکان به قطار زوریخ

لوسرن به قطار زوریخ

برن به قطار زوریخ

ژنو به قطار زوریخ

 

آموزش یکی از امن ترین اشکال حمل و نقل است 1

 

چه هستند که دست کم به معنای ایمن حمل و نقل?

که باید یک موتور سیکلت می باشد. بشوخی (نیست که هر چیزی خنده دار وجود دارد) پزشکان طبق عادت به موتور سیکلت مراجعه (به عنوان مثال, حوادث ناشی از سوار یکی) مانند “دوره اهدای.” ظاهرا, این حوادث معمولا تا مکرر و کشنده که آنها تولید مقدار زیادی از اهدا کنندگان عضو. سفر در برخی از سریع ترین قطار در اروپا به عنوان بسیاری از حوادث ایجاد نمی.

مونیخ به قطار برلین

فرانکفورت به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

train car bike

 

چگونه می توانم مطمئن قطار است یکی از امن ترین حالت از حمل و نقل در حال حاضر?

در اینجا برخی از دلایل بالا که چرا قطار یکی از امن ترین حالت از حمل و نقل است:

حوادث کمتر

وقتی که هر دو راه آهن و قطار به اندازه کافی مراقبت از (به عنوان مثال, به طور منظم سرویس, نگهداری, جایگزین زمانی که مورد نیاز, و غیره.), شما به ندرت خواهید تا به حال شاهد هر گونه حوادث با این وسیله حمل و نقل. یکی از دلایل این است که, بر خلاف حمل و نقل جاده, تنها یک راه و یک وسیله سفر وجود دارد (به عنوان مثال, قطار - تعلیم دادن) زیر یک مسیر به مقصد نهایی آن. بدون وسایل نقلیه غیر منتظره می آیند راه خود, ساخت شما از دست دادن کنترل بر چرخ. هیچ تغییرات ناگهانی و نوبت وجود دارد, یا سایر موقعیت های استرس زا و بالقوه خطرناک. این ممکن است یکی از دلایلی که حمل و نقل با قطار باقی مانده است یکی از امن ترین حالت از حمل و نقل تا کنون.

لیل به قطار پاریس

لوکزامبورگ به قطار پاریس

فرانکفورت به قطار پاریس

ژنو به قطار پاریس

 

آموزش یکی از امن ترین اشکال حمل و نقل است 3

 

قطار یکی از امن ترین اشکال حمل و نقل با مزایای زیست محیطی است

اگر ما به مقایسه راه آهن با جاده و حمل و نقل هوایی شد, ما به راحتی نشان خواهیم داد که قطار یکی از ایمن ترین روش های حمل و نقل است اما همچنین موارد دیگر پایدار از هر وسیله حمل و نقل دیگری. چگونه? قطار به عنوان بسیاری از تولید نمی انتشار گاز CO2, و انتشار قطار به طور مستقیم به قسمت بالایی اتمسفر منتشر نشده. به علاوه, قطار انرژی بیش از حد یا فضای مصرف نمی, و سر و صدا خود را کمتر از روش حمل و نقل دیگر. بیشتر مسافران با آگاهی از محیط زیست قطارهای رفت و آمد را به عنوان روش حمل و نقل خود انتخاب می کنند. مسافران در سراسر اروپا, هم, عاشق سازگار با محیط زیست از دوستی قطار همراه با گزارش امنیت آنها.

آمستردام به قطار لندن

Rotterdam به قطار لندن

پاریس به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

فواید سلامتی

به غیر از فوق مزایای زیست محیطی که, همزمان, فواید سلامتی خود ما, نه تنها قطار یکی از امن ترین اشکال حمل و نقل است، اما قطار سوار بسیار عالی برای سلامت کلی ما.

در مورد رفت و آمد قطار, آنها اجازه می دهد کسانی که آنها را به سوار:

  • حرکت در اطراف سبد خرید راهرو ها راه از قطار در حال حرکت. این کمک می کند تا اقامت بدن همراه
  • راه رفتن به دفاتر و یا خانه خود را پس از ایستگاه را ترک. این فوق العاده است برای هیکل خود است
  • نگاهی به چرت زدن در راه کار و بازگشت از کار بدون اینکه خطر وارد شدن به تصادف ماشین. پیشگیری ایمنی مهم
  • لذت بردن فعالیتهای اوقات فراغت بین نقاط A و B. یک راه فوق العاده برای استراحت و دریافت خود را از خلق و خوی بد

این روزها, وقتی که همه کار می و پریدن از صندلی خود را به صندلی خود در محل کار و بالعکس, داشتن زمان خنکی در این بین است حیاتی. داشتن فرصت برای استراحت در یک قطار به عنوان شما رفت و آمد است که قطعا یکی از دلایل بسیاری که چرا مردم قطار را انتخاب نمایید.

 

آموزش یکی از امن ترین حالت از انتشار CO2 حمل و نقل است

 

صحبت از قطار از راه دور, آن ها هستند یک گزینه فوق العاده برای سفر به آنها اجازه برخی از خرابی. گرفتن از نقطه A به نقطه B در 2 ساعت با هواپیما کارآمد است, اما آن را برای سلامتی خود را امن است? آیا پست وبلاگ ما آن را به چالش “آموزش یکی از امن ترین اشکال حمل و نقل است”? آیا می توانید بدن و ذهن پردازش از تغییر ناگهانی آب و هوا, فشار جو, و هر چیز دیگری در بین? به سختی. به همین دلیل است که سفر با آموزش در سراسر اروپا به بدن شما اجازه می دهد تا به تغییرات عادت کند و آنها را پردازش کند راه سالم.

برلین به قطار مونیخ

فرانکفورت به مونیخ قطار

وین به قطار مونیخ

اشتوتگارت به قطار مونیخ

 

بار مسافر (ایمنی) فواید

نه دقیقا سلامت یا ایمنی سود, اما ایمنی توشه نقش بسیار قابل توجهی برای برخی از مسافران ایفا می کند. مهم نیست که اگر شما نور بسته برای سفر یا نه, شما می خواهید توشه خود را در یک قطعه. بسیاری از مسافران جمع از مصنوعات گرانبها هستند, مجسمه, اسناد, و غیره. و آنها خاطراتشان را با آنها می خواهند. متاسفانه, مسافرت هوایی به دلیل چمدان گمشده و آسیب دیده معروف است که به ندرت هنگام سفر با قطار اتفاق می افتد. به علاوه, توشه خود را همیشه با شما, بنابراین هیچ کس نمی تواند آن را در چمدان ادعا ربودن. آیا این دلیل می گویند قطار یکی از امن ترین حالت از حمل و نقل است? ما فکر می کنیم.

 

 

سفر با قطار است فنجان همه از چای نیست, اما قطعا یکی از امن ترین فنجان است, و بیشترین جذاب آنهایی که, هم. دفعه بعد که شما می برنامه ریزی مقصد تعطیلات خود را, در نظر بگیرید که قطار یکی از ایمن ترین روش های حمل و نقل است, و در فرصتی برای سفر با قطار دریغ نکنید. آن را راحت, امن است, این فوق العاده جذاب, و یک تجربه شما را برای همیشه به یاد داشته باشید. اگر شما سفر به دور اروپا, با ما تماس بگیرید https://www.saveatrain.com به رزرو بلیط خود را در کمتر از سه دقیقه و شروع به لذت بردن از سفر امن خود را در ریل!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / RU به / FR یا / زبان د و بیشتر تغییر دهید.