زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 08/09/2023)

داغترین روند در صنعت مسافرت است سفر سازگار با محیط زیست. این امر در مورد مسافران نیز صدق می کند, که علاقه زیادی به بازگرداندن به جامعه دارند, و نه صرفاً در تعطیلات بی دغدغه. اگر شما یک مسافر باهوش هستید ، پس سفرهای گردشگری پایدار برای شما مفهوم خارجی نیست.

گردشگری پایدار چیست? چگونه می توانید سهم خود را در حفاظت و ایجاد جوامع محلی ایفا کنید? ما را پیدا خواهید کرد 10 نکات مربوط به سفرهای گردشگری پایدار بصیرت آمیز و آسان برای پیگیری است.

 

نکته 1: سفر پایدار گردشگری

مسافرت با قطار, اتوبوس, یا قایق نسبت به هواپیما دوستدار محیط زیست است. آلودگی هوا ناشی از قطارها به میزان قابل توجهی کمتر از هر نوع دیگری است سایر وسایل حمل و نقل عمومی یا ماشین شخصی.

از آنجا که فاصله بین اکثر کشورها در اروپا بسیار کم است, سفر با قطار در سراسر کشور فرصت خوبی برای لذت بردن از مناظر است, و یک مسافر باهوش باشید. از این رو, سفر با قطار در راس هر برنامه سفر پایدار و در دستور کار ما قرار دارد 10 بهترین نکات سفر پایدار.

قیمت قطار از میلان به رم

فلورانس به رم قیمت های قطار

قیمت قطار پیزا به رم

قیمت قطار ناپل به رم

 

Sustainable Tourism Travel Tips

 

نکته 2 برای یک سفر گردشگری پایدار: ذخیره انرژی

یکی از امتیازات سفر, و جهانگرد بودن در همه چیز خود را ناز می کند. برای برخی از گردشگران, این ممکن است شامل زندگی مثل حق امتیاز در هنگام تعطیلات باشد. با این حال, این شیوه سفر هزینه بیشتری برای سیاره ما خواهد داشت. اگر می خواهید یک مسافر باهوش باشید, شما می توانید با صرفه جویی در انرژی و برق شروع کنید. از این رو, یکی از برترین ها 10 بهترین نکات مربوط به سفرهای گردشگری پایدار این است که همیشه چراغ ها را روشن کنید, AC, و تلویزیون خاموش است, وقتی از اتاق خارج می شوید.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

نکته 3: پیاده روی سبز

یکی دیگر از نکات سفر پایدار گردشگری مربوط به حفاظت از طبیعت است, و می توانید با ماندن در مسیرهای مشخص شده شروع کنید. دنباله علامت گذاری شده برای نگه داشتن وجود دارد منابع طبیعی و شگفتی های اروپا ایمن از صدمه. همچنین, به این ترتیب شما قطع نمی کنید حیوانات وحشی یا اکوسیستم های جانوری در اطراف.

قیمت قطار La Rochelle به نانت

قیمت های قطار از تولوز به لا روشل

قیمت قطار بوردو به لا روشل

قیمت قطار پاریس به لا روشل

 

Green Hiking is a Sustainable Travel Tip

 

نکته 4 برای سفر پایدار گردشگری: تمیز نگهش دار

آوردن یک کیسه کوچک برای زباله با خود یکی دیگر از نمونه های شگفت انگیز سفرهای دوستدار محیط زیست است. مثلا, می توانید از این کیسه برای جمع آوری زباله هایی که مسافران دیگر باقی مانده اند استفاده کنید. بنابراین, شما در نگهداری کمک خواهید کرد زیباترین عجایب طبیعی اروپا تمیز و ایمن.

قیمت قطار به بروکسل به آمستردام

قیمت قطار لندن به آمستردام

قیمت قطار از برلین به آمستردام

قیمت قطار به پاریس به آمستردام

 

 

نکته 5: خرید محلی

خرید محلی و محصولات دست ساز نمونه ای شگفت انگیز از گردشگری پایدار است. به جای کمک به خسارت وارده در روند واردات کالا, شما در حال کمک به جامعه محلی هستید. خرید صنایع دستی و کالاهای محلی یک کمک اقتصادی و اقتصادی شگفت انگیز برای جامعه محلی است. خب بالاخره, سرمایه گذاری فرهنگی بخش بزرگی از گردشگری پایدار است.

قیمت قطار آمستردام به لندن

قیمت قطار به پاریس به لندن

قیمت قطار از برلین به لندن

قیمت قطار به بروکسل به لندن

 

Sustainable Shopping tips Europe

 

نکته 6: یک کیسه قابل استفاده مجدد را بسته بندی کنید

در حالی که روند جهانی کیسه های خرید پایدار و قابل بازیافت وجود دارد, هنوز می توانید خود را با یک کیسه پلاستیکی پیدا کنید. همه ما می دانیم که در صورت مشاهده حیوان یا آسیب دیدگی محیطی در طولانی مدت ، خسارت وثیقه ای که یک کیسه پلاستیکی می تواند ایجاد کند ، می باشد. کیف قابل استفاده مجدد برای خرید در بازارهای محلی و سوپرمارکت ها بسیار مناسب است. ایده خوبی است که یک کیسه قابل استفاده مجدد و تاشو برای آن بسته بندی کنید همه سوغات.

قیمت قطار به مونیخ به اینسبروک

قیمت های قطار از سالزبورگ به اینسبروک

قیمت قطار به اوبرستدورف به اینسبروک

قیمت قطار از گراتس به اینسبروک

 

Sustainable Traveling by packing reusable items

 

نکته 7 برای سفر پایدار گردشگری: به صورت محلی غذا بخورید

حمایت از مشاغل محلی بخشی از یک مسافر هوشمند و مسئول است. شما در یک کشور و فرهنگ خارجی مهمان هستید, و باید همیشه احترام و تشکر خود را به جامعه محلی نشان دهید. این تأثیر اقتصادی و زیست محیطی زیادی خواهد داشت.

علاوه بر این, غذا یک فرصت شگفت انگیز برای یادگیری است در مورد غذاهای محلی. داستان ها, ادویه ها, و ظرف ها همه چیزهایی را که باید در مورد آنها بدانید به شما می گویند فرهنگ محلی.

قیمت های قطار از لیون به ژنو

قیمت قطار از زوریخ به ژنو

قیمت قطار پاریس به ژنو

قیمت قطار برن به ژنو

 

نکته 8: یک فنجان قهوه قابل استفاده مجدد را بسته بندی کنید

مطمئناً یکی از بهترین تجربه ها در سفر ، خرید شیرینی محلی و قهوه است, و روز را از منظر عالی شروع کنید. با این حال, اگر فکر می کنید سایر مسافران نیز همین عادت ها را دارند, به زودی دنیای ما پر از لیوان های پلاستیکی خواهد شد. بنابراین, بسته بندی یک بطری آب و فنجان قهوه قابل استفاده مجدد به معنای تغییر عادت های شما است, اما فکر کنید که چقدر به کاهش زباله های پلاستیکی کمک خواهد کرد.

قیمت قطار وین به بوداپست

قیمت قطار به بوداپست پراگ

قیمت قطار مونیخ به بوداپست

قیمت قطار از گراتس به بوداپست

 

Pack A Reusable Coffee Cup for a Sustainable Tourism

 

نکته 9: تورهای متمرکز و فعالیت های بیرونی را انتخاب کنید

گذراندن تعطیلات در فضای باز, در جنگلها و ارتفاعات اروپا یکی از بالاترین مناطق است 10 نکات سفر گردشگری پایدار.

بی توجهی به محافظت محلی که از حیات وحش محافظت می کند ، عنصر اصلی در گردشگری پایدار است. این سازمان های حفاظت از محیط زیست اغلب حیوانات در معرض خطر را نجات می دهند, کاشتن درختان, و نقشی اساسی در حفظ اکوسیستم ها دارند. از این رو, تعطیلات شما در اروپا ارزش افزوده ای خواهد داشت, علاوه بر کشف شگفتی های طبیعی, ذخیره, و پارک های ملی در اروپا.

قیمت قطارهای نورنبرگ به پراگ

قیمت قطار مونیخ به پراگ

قیمت قطار از برلین به پراگ

قیمت قطار وین به پراگ

 

Outdoor acitivities are key for Sustainable Tourism Travel

 

نکته 10: اقامتگاه های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید

بسیاری از انواع اقامتی شگفت انگیز در اروپا, و بهترین راه برای لذت بردن از شگفتی های طبیعی ، اقامت در چند قدمی شماست. مسافرخانه های کوچک و مستقل, اقامت در خانه, و لژهای حفاظتی معمولاً افراد محلی را استخدام می کنند, و از جامعه محلی حمایت کنید.

علاوه بر این, حفاظت از حیات وحش ارائه تور و برنامه های داوطلبانه در ازای اقامت. بدین ترتیب, شما بسیار خوش شانس خواهید بود که از شگفت انگیزترین ذخایر حیات وحش و طبیعت لذت ببرید.

نوع اقامتی که برای تعطیلات خود در اروپا انتخاب می کنید کلیدی در ایفای نقش شما به عنوان یک مسافر هوشمند است. انجام ندادن تحقیقات خود در مورد بهترین محل اقامت یکی از موارد زیر است اشتباهات سفر برای جلوگیری از.

قیمت قطار به میلان به ونیز

فلورانس به ونیز قیمت قطار

قیمت قطار بولونیا به ونیز

قیمت های قطار از Treviso به ونیز

 

سفر با قطار یک راه عالی برای شروع سفر دوستدار محیط زیست به محافظت و دیدگاه های اروپا است. در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا با قطار یک تعطیلات سازگار با محیط زیست را به اروپا برنامه ریزی کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "10 نکته سفر پایدار گردشگری" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsustainable-tourism-travel-tips%2F%3Flang%3Dfa </s>avkanî– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, و شما می توانید زبان / JA به / FR یا / د و بیشتر تغییر دهید.