זמן קריאה: 5 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 08/09/2023)

הטרנד החם ביותר בענף הנסיעות הוא נסיעות ידידותיות לסביבה. זה חל גם על מטיילים, הנלהבים להחזיר לקהילה, ולא רק להתפנק בחופשה חסרת דאגות. אם אתה מטייל חכם אז נסיעות תיירות בת קיימא אינן מושג זר עבורך.

מהי תיירות בת קיימא? כיצד תוכלו למלא את חלקכם בשימור ובבניית קהילות מקומיות? תוכלו למצוא את שלנו 10 טיפים לטיולי תיירות בת קיימא בעלי תובנות וקלות לביצוע.

 

עֵצָה 1: נסיעות תיירות בת קיימא

נסיעה ברכבת, אוֹטוֹבּוּס, או סירה ידידותית יותר לסביבה מאשר במטוס. זיהום האוויר הנגרם על ידי רכבות קטן משמעותית מכל אמצעי תחבורה ציבורית אחרים או רכב פרטי.

מכיוון שהמרחקים בין מרבית המדינות באירופה הם קטנים מאוד, נסיעה ברכבת ברחבי מדינות היא הזדמנות נהדרת עבורכם ליהנות מהנופים, ולהיות מטייל חכם. לָכֵן, נסיעה ברכבת נמצאת בראש כל סדר יום נסיעות בר-קיימא ועל סדר היום שלנו 10 הטיפים הטובים ביותר לנסיעות בר קיימא.

מחירי רכבת מילאנו לרומא

מחירי הרכבות של פירנצה לרומא

מחירי הרכבות של פיזה לרומא

מחירי הרכבות של נאפולי לרומא

 

Sustainable Tourism Travel Tips

 

עֵצָה 2 למסע תיירות בר קיימא: חיסכון באנרגיה

אחד ההטבות של נסיעה, ולהיות תייר זה לפנק את עצמך בכל דבר. עבור חלק מהתיירים, זה עשוי לכלול חיים כמו בני מלוכה בעת חופשה. למרות זאת, דרך נסיעה זו תעלה לכדור הארץ שלנו יותר. אם אתה רוצה להיות מטייל חכם, אתה יכול להתחיל לחסוך באנרגיה ובחשמל. לָכֵן, אחד המובילים 10 הטיפים הטובים ביותר לטיולים בתיירות בת קיימא היא תמיד להדליק אורות, AC, והטלוויזיה כבויה, כשאתה עוזב את החדר.

מחירי הרכבות של אמסטרדם לפריז

מחירי הרכבות של לונדון לפריס

מחירי הרכבות של רוטרדם לפריז

מחירי הרכבות של בריסל לפריס

 

עֵצָה 3: טיולים ירוקים

טיפ נוסף לטיולים בתיירות בת קיימא נוגע להגנה על הטבע, ותוכלו להתחיל להישאר על שבילים מסומנים. יש לשמור על השביל המסומן משאבי טבע ונפלאות באירופה בטוח מפני נזק. גַם, בדרך זו לא תפריע כל חיות הבר או מערכות אקולוגיות של בעלי חיים בסביבה.

לה רושל למחירי הרכבת של נאנט

טולוז למחירי הרכבת לה רושל

מחירי הרכבות בורדו ללה רושל

פריז למחירי הרכבת לה רושל

 

Green Hiking is a Sustainable Travel Tip

 

עֵצָה 4 לנסיעות תיירות בת קיימא: שמור על זה נקי

להביא איתך תיק קטן לאשפה הוא עוד דוגמא מדהימה לטיולים ידידותיים לסביבה. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בתיק הזה כדי לאסוף את כל האשפה הנוספת שנותרה מאחור. לכן, אתה תתרום לשמירה פלאי הטבע היפים ביותר באירופה נקי ובטוח.

מחירי הרכבות של בריסל לאמסטרדם

מחירי הרכבות של לונדון לאמסטרדם

מחירי הרכבות של ברלין לאמסטרדם

מחירי הרכבות של פריז לאמסטרדם

 

 

עֵצָה 5: חנות מקומית

קניות מקומיות ומוצרים בעבודת יד הם דוגמה מדהימה לתיירות בת קיימא. במקום לתרום לנזק שנגרם בתהליך ייבוא ​​טובין, אתה תורם לקהילה המקומית. קניות של מלאכה ומוצרים מקומיים היא תרומה חברתית וכלכלית מדהימה לקהילה המקומית. אחרי הכל, השקעה תרבותית היא חלק עצום בתיירות בת קיימא.

מחירי הרכבות באמסטרדם ללונדון

מחירי הרכבות של פריז ללונדון

מחירי הרכבות של ברלין ללונדון

מחירי הרכבות של בריסל ללונדון

 

Sustainable Shopping tips Europe

 

עֵצָה 6: ארזו תיק רב פעמי

אמנם יש טרנד עולמי של שקיות קניות בר קיימא ומחזור, אתה עדיין יכול למצוא את עצמך עם שקית ניילון. כולנו מכירים את הנזק הבטחוני שקית פלסטיק אחת יכולה לגרום אם בעל חיים מוצא אותו או את הנזק הסביבתי בטווח הארוך. תיק רב פעמי נהדר לקניות בשווקים ובסופרמרקטים מקומיים. זה רעיון מצוין לארוז תיק לשימוש חוזר ומתקפל כל המזכרות.

מינכן למחירי הרכבת של אינסברוק

מחירי הרכבות של זלצבורג לאינסברוק

מחירי הרכבות באוברסטדורף לאינסברוק

מחירי הרכבות של גראץ לאינסברוק

 

Sustainable Traveling by packing reusable items

 

עֵצָה 7 לנסיעות תיירות בת קיימא: לאכול מקומית

תמיכה בעסקים מקומיים היא חלק מלהיות מטייל חכם ואחראי. אתה אורח במדינה ובתרבות זרה, ותמיד צריך להראות את הכבוד והתודה שלך לקהילה המקומית. תהיה לכך השפעה כלכלית וסביבתית עצומה.

יתר על כן, אוכל הוא הזדמנות מדהימה ללמוד על המטבח המקומי. הסיפורים, תבלינים, וכלים יגידו לך כל מה שאתה צריך לדעת עליו התרבות המקומית.

מחירי הרכבות של ליון לז'נבה

מחירי הרכבות של ציריך לג'נבה

מחירי הרכבות של פריז לג'נבה

מחירי הרכבות של ברן לג'נבה

 

עֵצָה 8: ארזו כוס קפה רב פעמי

אחת החוויות הטובות ביותר בטיול היא בהחלט לקנות מאפה מקומי וקפה, ולהתחיל את היום בנקודת מבט נהדרת. למרות זאת, אם אתה חושב על כל שאר המטיילים שמתרגלים אותם הרגלים, עד מהרה העולם שלנו יהיה מלא בכוסות פלסטיק. לכן, אריזת בקבוק מים רב פעמי וכוס קפה פירושה שינוי הרגלים, אבל חשוב כמה זה יעזור להפחית את פסולת הפלסטיק.

מחירי הרכבות של וינה לבודפשט

מחירי הרכבות של פראג לבודפשט

מחירי הרכבות של מינכן לבודפשט

מחירי הרכבות של גראץ לבודפשט

 

Pack A Reusable Coffee Cup for a Sustainable Tourism

 

עֵצָה 9: בחר סיורים ממוקדים בשימור ופעילויות בחיק הטבע

בילוי החופשה בחוץ, ביערות והרמות של אירופה הוא אחד המובילים 10 טיפים לטיולים בתיירות בת קיימא.

חרטה על שמירות מקומיות המגנות על חיות הבר היא מרכיב מרכזי בתיירות בת קיימא. ארגוני שימור אלה מצילים לעתים קרובות בעלי חיים בסכנת הכחדה, לשתול עצים, ולמלא תפקיד מפתח בשימור מערכות אקולוגיות. לָכֵן, לחופשה שלך באירופה יהיה ערך מוסף, בנוסף לגלות את נפלאות הטבע, עתודות, ו פארקים לאומיים באירופה.

מחירי הרכבות של נירנברג לפראג

מחירי הרכבות של מינכן לפראג

מחירי הרכבות של ברלין לפראג

מחירי רכבת וינה לפראג

 

Outdoor acitivities are key for Sustainable Tourism Travel

 

עֵצָה 10: בחר לינה ידידותית לסביבה

ישנם סוגי אירוח נפלאים רבים באירופה, והדרך הטובה ביותר ליהנות מפלאות טבעיות היא להישאר כמה צעדים משם. אכסניות קטנות ועצמאיות, אירוח ביתי, ובתי משמר בדרך כלל ישכרו מקומיים, ולתמוך בקהילה המקומית.

בנוסף, שימור חיות בר מציע סיורים ו תוכניות התנדבות בתמורה ללינה. לפיכך, יהיה לך מזל מאוד ליהנות משמורות הטבע והטבע המדהימות ביותר.

סוג האירוח שתבחרו לחופשה באירופה הוא המפתח למילוי תפקידכם כנוסע חכם. אי ביצוע המחקר על מקומות הלינה הטובים ביותר הוא אחד מ- טעויות נסיעה כדי להימנע מהן.

מחירי הרכבות של מילאנו לונציה

מחירי הרכבות של פירנצה לונציה

מחירי הרכבות של בולוניה לונציה

מחירי הרכבות בטרוויזו לונציה

 

נסיעה ברכבת היא דרך נהדרת להתחיל את הטיול הידידותי לסביבה ברחבי השימור והנופים של אירופה. כאן ב שמור רכבת, נשמח לעזור לך לתכנן חופשה ידידותית לסביבה לאירופה ברכבת.

 

 

האם ברצונך להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "10 טיפים לטיולי תיירות בת קיימא" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsustainable-tourism-travel-tips%2F%3Flang%3Dhe Deen– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / ja כדי / fr או / דה ועוד בשפות.