זמן קריאה: 8 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 25/06/2021)

צִבעוֹנִי, אקזוטי, ויוצא דופן בתכונות ובמקום בית הגידול, אתה תמצא את אלה 12 בעלי חיים בעלי החיים הייחודיים ביותר לראות באירופה. מאכלס את האוקיינוסים העמוקים ביותר, האלפים הגבוהים ביותר, או לנוח בחורשות אירופאיות ירוקות, הקפידו להיות מחפשים אחר חיות הבר המדהימות האלה במנוסה הבאה שלכם באירופה.

 

1. חיות ייחודיות לראות באירופה: לינקס אירופאי

גרים בשוויץ, צָרְפַת, אִיטַלִיָה, וצ'כיה, Lynx האירופי הוא חתול בר ייחודי. ללינקס יש זנב קצר, פרווה חומה עם כתמים, כל כך קל לזהות ביער החורף המושלג.

תמצאו חתול בר זה זן מרתק של חתול בית, והצ'יטה המנומרת הפראית.

איפה אני יכול לראות את Lynx האירופי באירופה?

ה יער בוואריה הוא מקום מדהים לזהות את לינקסים ואת צאצאיהם.

דיסלדורף למינכן עם רכבת

דרזדן למינכן עם רכבת

נירנברג למינכן עם רכבת

בון למינכן עם רכבת

 

European Lynx in the snow is a Unique Animals To See

 

2. חיות ייחודיות לראות באירופה: יַסעוּר

תוכלו לזהות את היצורים היפים הללו בצורה הטובה ביותר מאמצע אפריל על ידי צוקי חוף. לדוגמה, האי סקומר במערב ויילס הוא יעד נפלא לצילומי חיות בר ופופין. בנוסף, חוף בריטני הוא עוד מקום מדהים להתפעל מעוף הים האטלנטי.

פאפינים מגיעים עד 30 ס"מ אורך ו 20 ס"מ גובה. יתר על כך, עם מקור כתום ועיגולים בעיניים, תגלה כי קל מאוד לזהות את עופות הים המקסימים האלה על צוקים ליד הים. עם 90% מכלל האוכלוסייה העולמית באירופה, אתה יכול להעריץ מושבות שלמות על חופי אירופה במשך רוב ימות השנה.

איפה אני יכול לראות פאפינס באירופה?

חוף בריטני בצרפת ואי סקומר הם מקומות נהדרים בהם ניתן לראות את הפאפין.

אמסטרדם לפריז עם רכבת

לונדון לפריס עם רכבת

רוטרדם לפריז עם רכבת

בריסל לפריס עם רכבת

 

Puffin is a Unique Animals To See In Europe

 

3. חיות ייחודיות לראות באירופה: סייגה

הסייגה היא אנטילופה ייחודית, לצערי, בסכנת הכחדה בימינו. הסייגה הוא אחד ה 12 בעלי החיים הייחודיים ביותר שאתה יכול לראות באירופה. עם האף יוצא הדופן שלו, חיה ייחודית זו יכולה להסתגל בקלות לאקלים קר וחם, מכיוון שצורת האף משרתת מטרה זו.

לָכֵן, לסייגה אין בית קבוע והוא יכול לנדוד עד 1000 ק"מ בין קיץ לחורף. יתר על כך, זה יכול ללכת עשרות ק"מ ליום והוא פעיל בעיקר במהלך היום. עובדה מעניינת לגבי הסייגה היא שבנוסף לצמחים ולעשבים, הוא אוכל צמחים רעילים לבעלי חיים אחרים.

איפה אוכל לראות את סייגה באירופה?

אתה יכול לזהות את סייגה בהרי הקרפטים היפים והיערות.

 

Saiga is the wild in Europe

 

4. חיות ייחודיות לראות באירופה: האורן מרטן

אם במקרה אתה מטייל ביערות ובחורשות אירופה, סביר להניח שתפגוש את אורן מרטן הייחודי. אורן מרטנס חי בחורי עצים והם מטפסים די טובים, אז הקפד לחפש אם אתה רוצה לזהות את היצור המיוחד הזה.

האורן מרטנס בצבע חום ערמון, עם סינר צהוב בהיר סביב הצוואר. לכן גם ביערות, יהיה קשה לפספס את החיה המרתקת הזו על ענף עץ, עם הסינר הצהוב הזה.

איפה אוכל לראות את האורן מרטנס?

הרמות בסקוטלנד ובאירלנד, הם המקומות הטובים ביותר לראות את אורן מרטן.

 

The Pine Marten is among the Unique Animals To See In Europe

 

5. חיות ייחודיות לראות באירופה: לטאה ירוקה אירופית

בְּ 40 ס"מ בגודל, יהיה ממש קשה לפספס את הלטאה הירוקה האירופית. לטאה ייחודית זו בעלת גב ירוק בהיר ובטן צהובה. מעניין, בעונת ההזדווגות, הזכרים משתנים בצבעם לכחול עז.

הלטאה הירוקה חיה בגובה רב של 2000 מטרים, לכן, בזמן שאתה מטייל למעלה בהרים האוסטרים, הקפד להסתכל מסביב. אם אתה נוסע מסתיו לחורף, אז כנראה שתזהה את הלטאות האלה במערות ובמקומות מסתור יבשים. למרות זאת, בקיץ, החל ממרץ, היפים האלה יתחממו בשמש.

איפה אוכל לראות את הלטאה הירוקה?

אתה יכול לזהות את הלטאה הירוקה הזו שיושבת בשמש על סלעים, מיסביב לאירופה, אוֹסְטְרֵיָה, גֶרמָנִיָה, עד רומניה, וטורקיה.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

the gorgeous European Green Lizard

 

6. חיות ייחודיות לראות באירופה: פלמינגו ורוד

הפלמינגו הוורודים היפים מאכלסים את אחד השטחים שמורות הטבע הטובות ביותר בחיות הבר באירופה. הפלמינגו הוורודים חיים עם סוסי בר מדהימים בשמורת קמארג בצרפת. הפלמינגו הוורוד הפך לסמל הקמארג, בצבעיו הוורודים התוססים.

בלגונות, אדמת ביצות, או לעוף למעלה, מפגינים את יופיים, הפלמינגו הוורוד הוא מראה נפלא למדי. כשאתה עובר דרך 4 שבילים בקמארג, תוכלו להבין במהירות מדוע ציפור זו היא אחת מהן 12 בעלי החיים הייחודיים ביותר לראות באירופה.

איפה אוכל לראות את הפלמינגו הוורוד בשמורת קמארג?

הקמארג היא שמורת טבע ענקית בצרפת. על מנת לראות את הציפור הייחודית הזו, ראש אל פארק אורניתולוגי.

ליון לטולוז עם רכבת

פריז לטולוז עם רכבת

נחמד לטולוז עם רכבת

בורדו לטולוז עם רכבת

 

Flying Pink Flamingo

 

7. לווייתנים באירלנד

אם במקרה אתה שט בדרום אירלנד, איפשהו מרחוק, ראש מסורבל עשוי לצוץ מתחת למים. זה יכול להיות הלוויתן הגיבן, הלוויתן המפואר והענק שחי באוקיאנוס סביב אירלנד.

למרות גודלם המרשים והמאיים, 12-16 מטרים, הם לא מזיקים ועדינים. הלווייתנים היפים האלה מגיעים בסוף הסתיו, שרים את שיריהם המורכבים, שנמשך בין 10-20 דקות.

איפה אוכל לראות את הלוויתן הגיבן?

סקוטלנד, אירלנד, אנגליה נהדרת לצפייה בלווייתנים.

 

 

8. חיות ייחודיות לראות באירופה: זאבים

מרתק ומפחיד, זאבים הם אחד החיות בסכנת הכחדה באירופה. בעלי חיים ייחודיים אלה מסתגלים בקלות לכל בית גידול, בצבעי ההסוואה שלהם, וגדול בגודלו. ישנם גזעי זאבים רבים, אבל הזאב הממוצע יכול להגיע עד 70 ק"ג.

זאבים חיים ביערות, בחבילות, ונחשבים לבעלי חיים מוגנים מאוד באירופה. ישנם מרכזי שמורות ושמורות כדי להגן על הזאבים ולספק להם את התנאים הטובים ביותר כדי שלא יכחדו לגמרי.

איפה אוכל לראות זאבים באירופה?

אזור ליגוריה באיטליה, היער הבווארי, ופולין הם הזאבים’ בית גידול מועדף.

 

Special Wolves Animals To See In Europe

 

9. חיות ייחודיות לראות באירופה: דולפינים

מתיז ושר במימי קו החוף של איטליה, הדולפינים המקסימים הם מראה נפלא. בעוד שכולם כנראה ראו דולפינים בתמונות, פארק מים, או גני חיות באירופה, שום דבר לא משתווה להפליג ולהתפעל מהיצורים המקסימים האלה.

הזמן הטוב ביותר לראות דולפינים הוא בקיץ כאשר הוא חם יותר, ואתה יכול לצאת לסיור בסירות צופה בדולפינים.

איפה אוכל לראות דולפינים באיטליה?

ה חופים יפהפיים של סינק טרה והים הליגורי הם המקום המושלם לראות בו דולפינים פראיים באיטליה.

לה ספציה לריומאג'ורה עם רכבת

פירנצה לריומאג'ורה עם רכבת

מודנה לריומאג'ורה עם רכבת

ליוורנו לריומאג'ורה עם רכבת

 

Dolphins in Italy jumping over water

 

10. כרישים מתבוססים

כשרוב האנשים שומעים “כריש” התגובה הטבעית ביותר היא צווחנית ופחד. למרות זאת, הכריש הבאסקינג האדיר עשוי להיות עצום ומאיים בגודלו, אבל הכריש הזה אוכל רק פלנקטון.

לָכֵן, אתה יכול להרגיש בטוח לחלוטין סביב אלה 12 צלילים ו 12 מטר דגים. הכריש Basking הוא הכריש השני בגודלו בבריטניה, והטוב ביותר שנראה מצוקים בקיץ. לכן, אם אתה רואה סנפיר גדול ומשולש וגוף אפור, ואז נופף שלום והכין את המצלמה שלך לצילום כריש Basking.

איפה אוכל לראות Basking Sharks Inn בבריטניה?

מחוץ לחופי קורנוול, אי הגברים, ורבים מחופי מערב אנגליה, אתה יכול לראות כרישים מתחממים בבית הגידול הטבעי שלהם.

 

Basking Sharks looks similar to whales

 

11. חיות ייחודיות לראות באירופה: זְאֵבוֹן זוֹלֵל

אי סדר, אי סדר, הוא כינויו של הזאב בלטינית, תורגם לגלוטן. שם יוצא דופן זה מתאים לחבר הגדול ביותר במשפחת המוסטלידה – באופן מושלם מכיוון שיש להם תיאבון גדול יוצא דופן.

מהסיבה הזו, זאבים עשויים לנסוע רחוק בחיפוש אחר מזון, וכעת ניתן למצוא בכל רחבי אירופה.

איפה אני יכול לראות וולברינים?

בדרך כלל, אוכלוסיית הזאבים מרוכזת ברוסיה, הטייגה, ואסיה. יתר על כך, אתה יכול גם לראות זאבים ב פארק הטבע בהיילנד בבריטניה.

 

Wolverine is a Rare and part of the Unique Animals To See In Europe

 

12. חיות ייחודיות לראות באירופה: יעל אלפיני

גבוה ב 4000 מטרים, בין פסגות ההרים המושלגות, לצוקים סלעיים, תמצא את היעל האלפיני. עם קרניים שיכולות לצמוח עד 140 ס"מ, עז הרים זו היא אחת החיות המרשימות והייחודיות ביותר באירופה.

קוֹדֶם כֹּל, מאכלסים את האלפים האירופיים, היעל האלפיני, לא כל כך קל להבחין בהשוואה לכריש סולפות ולטאות ירוקות. חוץ מזה, פרסותיהם מקלות על היעל לטפס מעלה ולברוח מטורפים באלפים הסלעיים.

איפה אני יכול לראות את היעל האלפיני?

האלפים האיטלקיים ו האלפים השוויצרים יש כמה נקודות מבט מדהימות לחיות בר ולצפייה ביעלים אלפיניים.

ציריך לוונגן עם רכבת

ז'נבה לוונגן עם רכבת

ברן לוונגן עם רכבת

באזל לוונגן עם רכבת

 

Mountain Alpine Ibex

 

כאן ב שמור רכבת, נשמח לעזור לתכנן טיול למקומות הטובים ביותר לצפייה בחיות בר. טיול ברכבת ברחבי אירופה הוא אידיאלי לנסוע לבתי הגידול הטבעיים של בעלי חיים ייחודיים אלה באירופה.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "12 החיות הכי ייחודיות שאפשר לראות באירופה" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funique-animals-europe%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / fr ל / es / או דה ועוד בשפות.