Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 25/06/2021)

Барвисті, екзотичний, і надзвичайні за особливостями та місцем проживання, ви їх знайдете 12 тварини - найунікальніші тварини, яких можна побачити в Європі. населяють найглибші океани, найвищі Альпи, або відпочиваючи в зелених європейських лісах, обов’язково слідкуйте за цими дивовижними дикими тваринами під час наступної ескапади в Європі.

 

1. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Європейська рись

Населяє Швейцарію, Франція, Італія, та Чехії, європейська рись - унікальна дика кішка. Рись має короткий хвіст, коричневе хутро з плямами, так легко помітити в засніженому зимовому лісі.

Ви знайдете цю дику кішку захоплюючою породою домашньої кішки, і дикий плямистий гепард.

Де я можу побачити європейську рись в Європі?

В Баварський ліс це дивовижне місце, де можна побачити Рисей та їхніх нащадків.

Дюссельдорф до Мюнхена поїздом

Дрезден до Мюнхена поїздом

Нюрнберг до Мюнхена поїздом

Бонн до Мюнхена поїздом

 

European Lynx in the snow is a Unique Animals To See

 

2. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Пуфін

Ви можете побачити цих прекрасних істот найкраще з середини квітня біля прибережних скель. Наприклад, Острів Скомер у Західному Уельсі - чудове місце для фотографії дикої природи та тупиків. В додаток, узбережжя Бретані - ще одне дивовижне місце для милування атлантичними морськими птахами.

Пафіни тягнуться до 30 см в довжину і 20 см у висоту. Більше того, з помаранчевим дзьобом і колами на очах, Ви побачите, що їм дуже легко помітити цих милих морських птахів на скелях біля океану. з 90% всього світового населення Європи, ви можете милуватися цілими колоніями на узбережжі Європи протягом більшої частини року.

Де я можу побачити тупиків в Європі?

Бретанське узбережжя Франції та острів Скомер - чудові місця, де можна побачити Пуффіна.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

Puffin is a Unique Animals To See In Europe

 

3. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Сайга

Сайга - унікальна антилопа, на жаль, в наш час. Сайга є одним із 12 найунікальніші тварини, яких ви можете побачити в Європі. З незвичайним носом, ця унікальна тварина може легко адаптуватися до холодного та жаркого клімату, оскільки форма носа служить для цього.

тому, Сайга не має постійного будинку і може мігрувати до 1000 км між літом та зимою. Більше того, він може пройти десятки км на день і в основному активний протягом дня. Цікавим фактом про сайгу є те, що крім рослин і трави, він їсть отруйні рослини для інших тварин.

Де я можу побачити сайгу в Європі?

Ви можете побачити Сайгу в мальовничих карпатських горах та лісових масивах.

 

Saiga is the wild in Europe

 

4. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Сосна куниця

Якщо ви випадково прогуляєтесь європейськими лісами та лісовими масивами, то, швидше за все, зустрінете унікальну соснову куницю. Соснові куниці живуть у ямах для дерев і досить непогані альпіністи, так що не забудьте підняти очі, якщо хочете помітити цю особливу істоту.

Соснові куниці мають каштаново-коричневий колір, зі світло-жовтим нагрудником на шиї. Тому навіть у лісових масивах, важко буде пропустити цю захоплюючу тварину на гілці дерева, з тим жовтим нагрудником.

Де я можу побачити соснову куницю?

Нагір’я Шотландії та Ірландії, найкращі місця для огляду Соснової куниці.

 

The Pine Marten is among the Unique Animals To See In Europe

 

5. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Європейська зелена ящірка

В 40 за розміром, дуже важко буде пропустити європейську зелену ящірку. Ця унікальна ящірка має яскраво-зелену спинку і жовтий живіт. цікаво, під час шлюбного періоду, самці змінюють колір на яскраво-блакитний.

Зелена ящірка живе на великій висоті 2000 метрів, так, під час походу в австрійські гори, обов’язково озирніться навколо. Якщо ви подорожуєте з осені на зиму, тоді ви, напевно, помітите цих ящірок у печерах та сухих схованках. Однак, літом, починаючи з березня, ці красуні будуть зігріватися на сонці.

Де я можу побачити зелену ящірку?

Ви можете помітити цю зелену ящірку, яка сидить на сонці на скелях, по всій Європі, Австрія, Німеччина, аж до Румунії, та Туреччина.

Зальцбург до Відня поїздом

Мюнхен до Відня поїздом

Грац до Відня поїздом

Прага до Відня поїздом

 

the gorgeous European Green Lizard

 

6. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Рожевий фламінго

Красиві рожеві фламінго мешкають в одному з найкращі заповідники дикої природи в Європі. Рожеві фламінго живуть з дивовижними дикими конями у заповіднику Камарг у Франції. Рожевий фламінго став символом Камарга, в його яскравих рожевих кольорах.

У лагунах, боліт, або підлітаючи, демонструючи свою красу, рожевий фламінго - дивовижне видовище. Коли ви проходите через 4 стежки в Камаргу, ви швидко зрозумієте, чому цей птах є одним із 12 найунікальніших тварин, яких можна побачити в Європі.

Де я можу побачити рожевий фламінго в заповіднику Камарг?

Камарг - величезний заповідник у Франції. Для того, щоб побачити цього унікального птаха, прямуйте до Орнітологічний парк.

Ліон до Тулузи поїздом

Париж до Тулузи поїздом

Приємно до Тулузи поїздом

Бордо до Тулузи поїздом

 

Flying Pink Flamingo

 

7. Кити в Ірландії

Якщо ви випадково плаваєте на півдні Ірландії, десь вдалині, з-під води може вискочити куляста голова. Це може бути Горбатий кит, чудовий і величезний кит, що живе в океані навколо Ірландії.

Незважаючи на їх вражаючий та залякуючий розмір, 12-16 метрів, вони нешкідливі і ніжні. Ці прекрасні кити прилітають пізньої осені, співаючи свої складні пісні, триває між 10-20 хвилин.

Де я можу побачити горбатого кита?

Шотландії, Ірландія, Англія чудово підходить для спостереження за китами.

 

 

8. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Вовки

Захоплююче і лякає, вовки є одними з вимираючих тварин у Європі. Ці унікальні тварини легко пристосовуються до будь-якого середовища проживання, в їх камуфляжних кольорах, і великі за розміром. Пород вовків багато, але середній вовк може досягати 70 кг.

Вовки живуть у лісах, в пачках, і вважаються надзвичайно захищеними тваринами в Європі. Існують центри охорони та заповідники, які захищають вовків та забезпечують їм найкращі умови, щоб вони не вимерли повністю..

Де я можу побачити вовків в Європі?

Регіон Лігурія в Італії, Баварський ліс, а Польща - це вовки’ бажане середовище проживання.

 

Special Wolves Animals To See In Europe

 

9. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Дельфіни

Плескання та спів у водах узбережжя Італії, прекрасні дельфіни - чудове видовище. Хоча всі напевно бачили дельфінів на фотографіях, аквапарки, або зоопарки в Європі, ніщо не може порівнятися з плаванням і милуванням цими милими істотами.

Найкращий час побачити дельфінів влітку, коли стає тепліше, і ви можете відправитися на екскурсію на човні, де спостерігають за дельфінами.

Де я можу побачити дельфінів в Італії?

В красиві узбережжя Чінкве-Терре і Лігурійське море - ідеальне місце для побачення диких дельфінів в Італії.

Ла Спеція до Ріомаджоре з поїздом

Флоренція до Ріомаджоре з поїздом

Модена до Ріомаджоре з поїздом

Ліворно - Ріомаджоре з поїздом

 

Dolphins in Italy jumping over water

 

10. Гріються акули

Коли більшість людей чує “акула” найбільш природна реакція - пронизливий і страх. Однак, могутня акула-коса може бути величезною і залякує своїми розмірами, але ця акула харчується лише планктоном.

тому, Ви можете почуватися в повній безпеці навколо них 12 тони і 12 метрів риби. Бакінг-акула - друга за величиною акула у Великобританії, і найкраще видно зі скель влітку. Так, якщо ви бачите великий трикутний плавник і сіре тіло, потім помахайте привіт і підготуйте камеру до знімка акулки-коса.

Де я можу побачити Basking Sharks Inn, Великобританія?

біля берегів Корнуелла, острів Мен, і багато берегів Західної Англії, ви можете побачити акул, що гріються в їх природному середовищі існування.

 

Basking Sharks looks similar to whales

 

11. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Росомаха

Безлад, Безлад, - це прізвисько росомахи на латині, перекладено на клейковину. Це незвичне ім'я підходить найбільшому представнику родини Mustelidae – прекрасно, оскільки вони мають незвично великий апетит.

З цієї причини, росомахи можуть їхати далеко в пошуках їжі, і зараз його можна знайти по всій Європі.

Де я можу побачити Росомахи?

в цілому, популяція росомахи зосереджена в Росії, Тайга, та Азії. Більше того, Ви також можете побачити росомахи в високогірний парк дикої природи у Великобританії.

 

Wolverine is a Rare and part of the Unique Animals To See In Europe

 

12. Унікальних тварин, яких можна побачити в Європі: Альпійський козел

Високо в 4000 метрів, між засніженими гірськими вершинами, до скелястих скель, ви знайдете альпійський козел. З рогами, які можуть виростати до 140 см, ця гірська коза є однією з найбільш вражаючих та унікальних тварин у Європі.

По-перше, що населяють європейські Альпи, альпійський козел, не так просто помітити в порівнянні з акулами-косопадами та зеленими ящірками. крім, їхні копита полегшують козерогам піднятись і врятуватися від хижаків у скелястих Альпах.

Де я можу побачити альпійський козел?

Італійські Альпи та швейцарські Альпи є кілька дивовижні точки зору для дикої природи та спостереження за альпійськими козелами.

З Цюріха до Венгена поїздом

Женева до Венгена поїздом

Берн до Венгена поїздом

Базель до Венгена поїздом

 

Mountain Alpine Ibex

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти спланувати поїздку в найкращі місця для спостереження за дикою природою. Поїздка на поїзді по Європі ідеально підходить для подорожі до природних середовищ існування цих унікальних тварин у Європі.

 

 

Ви хочете вставити на свій сайт публікацію нашого блогу «12 найбільш унікальних тварин, яких потрібно побачити в Європі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funique-animals-europe%2F%3Flang%3Duk– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / FR к / ес / або де і більше мов.